Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Puk puk jest tu kto?


Hipolit

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, chwalić się kto lata na skuterku lub innym moto ? ?  ja na razie obserwuję i zbieram się na śmiałość.  Z moich obserwacji wynika  że tak w godz. od 11:00 do 15:00 jest całkiem spoko. Droga po nocnym mrozie już sucha, a słoneczko świeci. Tyle tylko że w tych godzinach to trzeba być w robocie ?   

Odnośnik do komentarza

Ja korzystam z pięknej aury i pomykam na rowerku, dla zdrowotności.
Skuter śpi snem spokojnym, "zimowym", zapracował na to uczciwie w ubiegłym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Ja dokładnie jak Saper - rowerek. Można jeszcze spokojnie pojeździć póki śniegu nie było to i ścieżki, ulice bez piasku. W tamtym sezonie drift na chodniku często się przytrafiał. A maszyna schowana, choć chyba na weekendzie zostanie bez kół i przedniego błotnika. Trzeba obuć w nowe butki i przymierzyć się do klejenia dokładki na błotnik.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście przebieg Xiaomi m365 rośnie
A Vespa i Dax pod kołderkami sobie śpią
:)
Zięć jeździ na Royal Enfield bo właśnie kupił ale on w kraju który jeszcze jest w Unii a tam cieplej
;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, tomekmajesty napisał:

Zięć jeździ na Royal Enfield bo właśnie kupił ale on w kraju który jeszcze jest w Unii a tam cieplej

znaczy się "zięciunio"   "popyla"  na R.E. u nas w kraju ? ,   ciepło jest, a z Unii z czasem ................    ,a nie ?  pewnie na wyspach ?  ?

Panie Tomku, a gdzie to Pan pomieszkujesz jak jesteś w PL  ?  

Odnośnik do komentarza

Żeby nie zaśmiecać tematu spotkań.

Dnia 5.02.2020 o 11:32, EndriuBis napisał:

E...  ?  no to kicha ?  nie dostaniesz "Walentynki"  (...)

Kurcza, nie wiem jak ja to przeżyję i czy w ogóle dam radę to przeżyć ?.  "Jak żyć", cytując klasyka. ?

 

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj przepaliłem Burgmana i zrobiłem około 100 km małej wycieczki w kierunku Dynowa.  Przy okazji sprawdziłem czy San jeszcze płynie ? 

 

WP_20200216_13_49_43_Pro.jpg

WP_20200216_13_50_06_Pro.jpg

San był na miejscu, śnieg widziałem tylko tu i ówdzie po lasach, tylko czasami wiatr trochę przeszkadzał ?  ale ogólnie wycieczka spoko, jak to co niektórzy mówią "pająki z tłumika przepędzone" ?  za tydzień może pojadę szukać już wiosny ? 

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę, trzeba chyba moto ściągać do garażu. Wczoraj wracałem koło południa z Warszawy eską na Lublin i kilka kolumn motocyklowych mijałem. W jednej nawet były dwa skuty. Słoneczko 12 st. zrobiło swoje.

Odnośnik do komentarza

Jak ja wczoraj jechałem to jeżeli chodzi o 2oo tłoku nie było, ale tu i ówdzie coś przelatywało.   Ludziska na razie głownie lansują się po mieście ?.  Po za miastem drogi nie wyglądają najgorzej, piasek i kamyki "pozamiatane" na pobocze, ale jednak uważać jeszcze trzeba. Raz na zakręcie mi tylne koło lekki uślizg złapało.

W tym tygodniu to dopiero ma być ciepło ? ?

Odnośnik do komentarza

Fajnie Endriu, że ruszyłeś. Ja miałem wczoraj również taki zamiar ale jakoś tak się rozeszło po kościach a okazja w sumie była dobra bo nowe rękawice kupione, dwukomorowe do testowania. 

Odnośnik do komentarza

E...  dwu komorowe ?  moje stare jak świat rękawiczki mają jak by nie liczył co najmniej 5 komór ? a ciepło w nich wczoraj wcale nie było, więc te Twoje 2 komorowe nie dały by rady ?

A tak serio ...  czym "to się je"  te 2 komory ??  

Odnośnik do komentarza

Oj chłopaki. Temat palców niebezpiecznie poruszać. Ja niestety na skuter mogę tylko popatrzeć. Zima Panie jeszcze. Chociaż dzisiaj jakby trochę cieplej.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, zicoo62 napisał:

Oj chłopaki. Temat palców niebezpiecznie poruszać. Ja niestety na skuter mogę tylko popatrzeć. Zima Panie jeszcze. Chociaż dzisiaj jakby trochę cieplej.

no no, kto nam to zabłądził na podkarpackim ?  ty Zbysiu to na razie narty smaruj i reguluj wiązania ?  a jak tam cylindry w Burgmanie ?   dokupiłeś drugi ? ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...