Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Tata kazał mi się pochwalić...


Gość deleted1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Jak pewnie niektórzy z Was, szanowni koledzy i kolezanki, wiedz? zdałam egzamin na prawo jazdy kategorii A. Jeszcze większa czę?ć z Was wie, że moim największym marzeniem było posiadanie Yamahy Majesty 400. Z pewnych względów, nie bójmy się powiedzieć materialnych, ten skuter pozostał na swoim dotychczasowym miejscu czyli w mojej głowie. Jednakże, dzięki mojemu wspaniałemu ojcu oraz mojej wrodzonej zawzięto?ci, stałam się szczę?liw? posiadaczk? nowej (przynajmniej przebiegiem) Yamahy Versity 300 ;);) . Chciałam mieć rozpoznawalny z daleka sprzęt i tak się stało, gdyż skuter ten nie jest dostępny w Polsce i z tego co wiem to generalnie nie występuje w naszym kraju poza MOIM egzemplarzem :) .

Generalnie nie lubię sie chwalić ale tata mi kazał (poważnie).

Ps. Ojcze Dyrektorze....oczywi?cie skrobnę wspólnie z tat? obiecany już wcze?niej te?cik wraz ze zdjęciami ale dopiero gdy moje maleństwo skończy fazę docierania silnika. Do zobaczenia wszystkim na najbliższym zlocie w Stegnie ;) . Szerokiej drogi i jak to kto? bardzo m?dry powiedział "Szybko ale bezpiecznie - gdzie nie mam pewno?ci zwalniam! "

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No no .... ten zakup to chyba przez lekki sentyment ojczulka do w/w marki ... troszkę mu się chyba tęskni do niej no i do tego automatu ;) .

Gratuluję fajny sprzęcik a tym bardziej, że pierwszy tutaj na burgmanii....

A tak PS. dasz się .... przeturlać kawałek tym cudem ;) na zlocie w stegnie ???

Uważaj na siebie to już nie piĽdzik ....troszkę to szybsze.

Odnośnik do komentarza
ehhh, no to mam nadzieję że w innym kolorze... ;).

Ps>Ojcze , czy ty przypadkiem nie miałe? nikomu o tym nie wspominać do czasu oficjalnej informacji od nas?? ;)

ups ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No oczywiscie wielkie gratulacje za oryginalny pojazd i do tego skuter. :) No ja tez juz zdziebko wczesniej wiedzialem ale z innego zrodelka ale pary nie puscilem :) Gratuluje tez prawka, jazda na legalu jest mniej stresujaca :) i tu bym sie zdziwil gdyby RobB pozwolil ci jezdzic bez papierow :lol:

Odnośnik do komentarza
ekhm...co do "przeturlania się"...Pablos-dla Ciebie wszystko o ile nie trzeba będzie wzywać lawety jak do twojego Kymco... :lol:

Odk?d Shrek pozbył się Kymco wszelkie choroby wszystkich Kymco cudownie ustały..... teraz można powiedzieć to dobry sprzęt a wina leżała po stronie człowieka -SHREKA.

PS> Teraz boj? się urzytkownicy Burgerów 650 .... będ? padać jak muchy , bo Shrek ma takiego samego :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gratulowałem w realu ale czynię to także i tutaj :lol:

Versity to można powiedzieć poprzednik X-Maxa ale jednakże bardziej oryginalny :)

Życzę aby? przejechała na niej wiele, wiele kilometrów i co najważniejsze bezawarayjnych kilometrów :)

Ps. Nie kojarzę, żeby Versitka miała być tajemnic? :) . Nic mi Robert takiego nie mówił :) . Poza tym Rudy podsłuchiwał rozmowę i póĽniej wszystkim rozgadał :)

Ps2. Aż się prosz? jakie? ładne fotki do zamieszczenia :)

Odnośnik do komentarza

hehe Rafałku to było podchwytliwe :) kupili?my skuter już z oparciem,a wierz mi że mój facet nie będzie moim plecaczkiem bo sam jest motocyklist? :lol: . Kolor jest srebrny ale nie miałam wyboru. Tak jak napisałam wcze?niej, skrobniemy ładne sprawozdanie z testu wzbogacone zdjęciami to tylko kwestia czasu.

Dziękuję wszystkim za miłe słowa.

Ps.Dobrze jest być prawowitym członkiem klubu, a nie tylko plecakiem :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Moje gratulacje, jak najwięcej chwil miłego użytkowania :lol: (życzenie ze |w. Krzyża ... ) mam nadzieję, że pozwolisz w Stegnie "przetestować" schowek...

Odnośnik do komentarza

whist Gratuluje prawka, moja żona też jest zaszepiona i aktualne rozpoczęla kurs, jeszcze bardziej gratuluję Nowego nabytku :blink: .

Do zobaczenia

/ niestety whist nie w Stegnie/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...