Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Objazdówka Puszczy Mariańskiej i Bolimowskiej


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ostatnio z Dr.Bigiem czysto spontanicznie szukali?my ciekawego regionu do powłóczenia się w okolicach mazowsza. Po krótkim namy?lę nasz wybór padł na Puszczę Mariańsk? i okolice Bolimowa z ziemi? Łowick?. Jak się póĽniej okazało był to strzał trafiony bowiem ilo?ć ciekawych miejsc w tym regionie jest naprawdę imponuj?ca. Nam niestety udało się zobaczyć tylko Pałac w Nieborowie (drogi wstęp ale warto !scooter ), Park w Arkadii (dawno nie widziałem tyle ruin :D ). W okolicy jest bardzo sympatyczna Oberża pod prosiakiem gdzie daj? naprawdę niezłe papu. Przy okazji poszwendali?my się po samym Łowiczu. Nasz? baz? noclegow? był o?rodek w Joachimów Mogiły, który jak się okazało był już nawiedzany przez ekipy skuterowe :D . W zeszłym roku było w nim spotkanie W połowie drogi, ale na wiosnę, Czyli spotkanie W-wy i Łodzi.

Piszę to wszystko ponieważ często ekipa Wawa zone zastanawia się gdzie by tu ?mign?ć na weekendzik w okolicach Wawy a Bolimów, Nieborów i cała okolica jest dosłownie rzut beretem... chyba nawet nie ma 100 km :D

Przy okazji zachęcam aby wszyscy, którzy napotkali różne urokliwe miejsca jeżdż?c na maxi skuterach po Polsce zamieszczali na forum w dziale "Imprezy" swoje krótkie relacje oraz fotki. Napewno wiele z nas będzie mogło kiedy? z tych relacji skorzystać i ?mign?ć tym samym tropem !scooter

Oto region o którym piszę:

Nieborów, Arkadia, Bolimów, Joachimów Mogiły

I kilka wybranych fotek:

dsc02219exposureresizemt8.jpg

img0308exposureresizepq9.jpg

img0305exposureresizedu9.jpg

img0272exposureresizeyr5.jpg

img0265exposureresizetz1.jpg

img0375exposureresizeqn7.jpg

img0359exposureresizezh9.jpg

img0353exposureresizert7.jpg

img0350exposureresizeus5.jpg

img0333exposureresizear2.jpg

img0389exposureresizepw7.jpg

img0352exposureresizeyg2.jpg

img0392exposureresizedn9.jpg

Odnośnik do komentarza

Gratuluje pomysłu,

tak jak w przysłowiu " cudze chwalicie, swego nie znacie" , trzeba wyci?gac takie nasze perełki zapomniane przez ludzi, jest ich mnóstwo tylko brak im reklamy, po Rajdzie |więtokrzyskim stwierdziłem że nie trzeba daleko jeĽdzic by nasycic się pięknymi krajobrazami !scooter

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Gratuluje pomysłu,

tak jak w przysłowiu " cudze chwalicie, swego nie znacie"

Matador... wła?nie o tym samym pomy?lałem w tej sekundzie !scooter

Człowiek lata po całym ?wiecie a tu pod nosem s? tak urokliwe i piękne miejsca :D

Problem w tym żeby je opisywać i nagła?niać na forum.

Tak przy okazji mógłby? opisać Wasz? objazdówkę z ostatniego weekendu :D ... no chyba, że nic ciekawego nie zobaczyli?cie w Lublińcu !scooter

Odnośnik do komentarza

!scooter niestety objazdówka nie wypaliła , jak zreszt? pogoda także, W Lublińcu odbył się festyn motocyklowy, impreza plenerowa z live musik, kiełbaski , placki które smakowały wybornie / Zyzio i Agnieszka mog? potwierdzic !scooter / no i pieczonki, ale oczywiscie deszcz przegnał większo?c przed czasem. Z Burgmani dotarli jeszcze Chooper i Dylus / pozdrowieńka/ , no i oczywi?cie Zyzio z Ag? którzy wracali z Krotoszyna do Częstochowy i nadłożyli drogi by zobaczyc ten niewypał, no nie było tak Ľle :D

Objazdówka ? Może za tydzień?

Odnośnik do komentarza

swietny pomysl aby opisywac ciekawe rzeczy,jest ich mnostwo,czesto sie zdarza ze wybierajac sie gdzies ktos cos gdzies przeczyta ale z zasady malo lepiej miec informacje z pierwszej reki.a przy okazji mozna tez spytac o szczegoly :D

Odnośnik do komentarza
Objazdówka ? Może za tydzień?

Ja jestem chętny na trasę po Jurze. Chwilowo byłem nieobecny (urlopowany), ale już wytrzeĽwiałem i chętnie gdzie? pojadę kup?, najchętniej w sobotę.

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja wybieram się jutro do Brna na MOTO GP czy kto? jest chętny ??

Bilet wstępu ok.50euro.Nocleg jest zalatwiony 8 euro ze ?niadaniem .Chcę wyjechać w pi?tek ok 10 z okolic Łodzi je?li kto? ma ochotę podaję nr.tel.

602 668 093

Talka Sawek :D:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...