Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Długi weekend na |l?sku


Matador

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów, jest prpozycja spotkanie się ?l?skiej grupy... i nie tylko, można by np. przejechac się wspólnie nad jak?? wodę albo w góry ? ( Żywiec, Wisła , Korbielów), termin : który? dzień długiego weekendu :) .

Proszę o kontakt. Mój numer tel. 512205476 lub na forum :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe Maćku... pomysł godny...

Ja się nie piszę na t? chwilę, gdyż czort wie jak to będzie...

Jednak jakby się co? wyklarowało, to napiszcie tutaj info... Cobym mógł się męczyć i może przemóc...

Pozdówki i udanego weekendu... !OK

Odnośnik do komentarza

No jeżeli dostane w poniedziałek nowe vario to się w Lublińcu pojawie, bo jazda na tym rozklekotanym do białej gor?czki mnie doprowadza !OK Więc jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem bo przewioze swoje 4 litery z Siwym do Lublińca !OK

Odnośnik do komentarza

W poniedziałek dla wszystkich chętnych którzy chc? zawitac do Lublińca podam plan dojazdu do BlueMoon'a, a na razie pozdrawiam w ten niestety deszczowy niedzielny poranek !OK

Odnośnik do komentarza

No już żech od Dylusia słyszoł że cosik w Lublińcu sie dzieje, jak bydzie fajno/zjadliwo pogoda przyjadę, ale w końcu kiedy to jest, bo jedni godaj? że w poniedziałek ,a drudzy za? że we wtorek ? !OK Pozdrawiom

Odnośnik do komentarza

Tak, impreza jest we Wtorek !OK

Co do planu - znalazłem w internecie mapkę Lublińca: http://www.lubliniec.pl/index.php?id=6&cont=plany

Gdzie to szukać? Patrz?ć od dołu, od głównej ulicy Stalmacha odbiega po prawej stronie zaraz za knajpk? ul. Dorniewicka, która póżniej odbija w lewo i "przechodzi" w ul. Droniewiczki... mapka trochę tam odcina drogi, bo jest dane powiększenie |ródmie?cia.

Jeżeli kto? znajdzie lepsz? mapkę - niech wrzuci.

Ogólnie dojazd do?ć łatwy :)

PS. Dla grupy południowy-górny ?l?sk: spotkanie na wyjazd na parkingu LIDLa, obok stacji Lotos, koło skrzyżowania na obwodnicy tarnogórskiej (jad?c od strony Gliwic, pierwsze 'duże' skrzyżowanie w TG).

Pozdrawiam !OK

Odnośnik do komentarza

Tak, od strony T.Gór bardzo prosty dojazd, mianowicie na wjazdowej drodze do Lublińca / ul. Stalmacha/ trzeba skręcic w prawo na wysokosci restauracji SANTANA, to jest ul. Droniowicka i cały czas przed siebie, BlueMoon pojawi się sam !OK

Pozdrowieńka !OK

Odnośnik do komentarza

Dzi? miałem jechać po skuter ... niestety ostatnio mam wyj?tkowe szczę?cie i tak było rówież dzi? ponieważ złapałem gumę w samochodzie a na dojazdówce nieda się zrobić 300km :) pozatym wulkanizacje zamknięte :) i takim to sposobem mam problem ponieważ najbliższy termin to przyszła ?roda :)

A tak chciałem jechać !OK

Jak kto? niema skuta to można ... zwariować !OK

P.s. Silvio gratuluje skuta :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Zrobie fotki to się pochwalę :)

No nie wiem... dzisiaj znowu po?migałem ale przyjemno?ć mała z tym wrednie dzwoni?cym vario, na dodatek vmax na poziomie 100 nie napawa mnie optymizmem :) !OK . Nie żebym chciał się ?cigać ale jak mam co? nie tak ze skuterem to jeżdżę tylko na takie odległo?ci gdzie mogę go dopchać do domu !OK :)

Nadzieja w polskiej poczcie - jak się spisze to jutro będe miał malossi'ego :):)

Odnośnik do komentarza

Witojcie :huh: ,

Wczoraj podałem trasę dojazdu do BlueMoon'a od strony T-Gór, dzisiaj poja?nie dla ewentualnych wojadżerów / ;) / z kierunku Czestochowa i Opole, otóż, wjezdżajcie ?miało do centrum w kierunku - Katowice, po opuszczeniu skrzyżowania za ?wiatłami znajdowac się bedziecie na ul. P. Stelmacha, dalej jakie? 300 m i na wysoko?ci po lewej restauracja -Santana - skręt w lewo i dalej aż zobaczycie po prawej stronie BlueMoon'a.

Na co liczyc można?

- live music

- dobra szamka i !scooter

- jest kilka fajnych i ciekawych maszyn w Lublińcu no i mam nadzieję że jeszcze fajniejsze dojad? z poza ...

- no i nie wiem co jeszcze bo to pierwsza tego typu impreza w tym miejscu :P

Pozdrawiam i Zapraszam w imieniu Organizatorów !scooter

Odnośnik do komentarza

Chopaki ze ?l?ska - wyczytałem teraz, że przez najbliższy weekend w Żywcu odbywa się impreza motocyklowa. Dokładny plan imprezy tutaj, zapowiada się ciekawie. Kto? wstępnie chętny na wyjazd, np. sobota by być na miejscu przed 13 żeby się na paradę załapać? :D

Odnośnik do komentarza

Polać ci Siwy! Ja dziękuje po Zlocie pod zapor?. Tego typu zloty to raczej spędy a nie zloty, Ja wole mieć sprzęt cały i nie uczestnicze już w tego typu "paradach" :D

Acha i jeżeli chcesz wyj?ć z cało?ci bez szwanku i z kompletem uzębienia to przed zmierzchem się zwijaj :D

Odnośnik do komentarza

No jednak sobota to napewno nie będzie, bo mam kursy na 12.00 więc odpada. Ale jak mówicie że taka kicha, to chyba jednak serio nie ma się co pchać. Chyba sam se po?migam w weekend :D

I jeszcze wjazd obojętnie na ile (3,2,1) dni za 20zł :D

Odnośnik do komentarza

My z Siwym pod zapor? to przez płot przeskoczyli?my (dopiero po fakcie okazało się że trzeba płacić a my wyszli?my na sknery :D:D ). Ale żeby sprwiedliwo?ci stało się za do?ć póĽniej zapłacili?my całe 2 zeta od osoby :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...