Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasze plany mini-wypraw


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Ja też uważam, że temperatura nie ma wielkiego znaczenia, ale skoro mamy oglądać przepiękne widoki, to niech to piękno mieni się w słońcu, a nie w strugach deszczu. Inaczej cały urok szlag trafi.

Natomiast, pogoda się tak dynamicznie zmienia, że prognozowanie teraz, co będzie za tydzień może nie mieć sensu. Przedwczoraj w Gdańsku tak nam lało, że ...... nie wiem co :D, a wczoraj przepiękny dzień ;)

9c4af92ad5784edc04f8a2b524bd5528.jpg

9e1d3382f59f01f223f8c9f20c1662d5.jpg

6a8c955d89a920dd9d47ded1ebc7e697.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i nadal nie wiadomo jak będzie. Na Rugii nieźle w czwartek, za to u nas ma lać... Czekamy....

7cba0d59a8352319e3785139cc687f79.png

c9b925de218146c081cc7719714e5944.png

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Piotruś, przecież Krzysiu razem z Markiem i Zosią, nie jest na mini-wyprawie tylko na poważnej, deszczowej, 5-dniowej wyprawie maxiskuterowej ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szkoda, że ten Rzym tak daleko, byśmy tam pojechali, w nadchodzącym tygodniu, a tak trzeba kiedyś pomysleć nad wyprawą w tamte strony.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nadal żyjemy w niepewności. Dziś nieźle wygląda wtorek, choć też ma padać...

Pojawił się pomysł alternatywny: na cały dzień, ale trochę bliżej, nad jeziora w nrd. Albo Berlin.

Na razie trzymamy oko i ucho na pulsie spraw.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panie i Panowie,

Jedziemy jutro - czyli we wtorek. Po analizie prognoz, wygląda na to, że to optymalny termin. Możemy załapać się na przelotne opady.

Grupa wygląda tak (prawdopodobnie):

1. ArtCho

2. KriSSo

3. Urbi

4. Robsson

5. Romano77

6. Pacark (?)

7. Rogierro

8. Grota10 (? - chyba jeszcze nie wrócił z UK)

9. Joshua (?)

10. Bodzio i Luśka

11. Kunisz (?)

12. Czemil

Plan: Szczeciniacy spotykają się na stacji 123 w Lubieszynie o 08.45. Tankujemy i punktualnie o 9.00 ruszamy (a jak ktoś woli byc zatankowany, to może przyjechać chwilę przed 9). Jedziemy zgodnie z przepisami przez Pasewalk do autostrady 20. Tam z prędkością 120 km/h jedziemy do punktu spotkania z Romkiem i Robssonem (parking Peenetal). Po zabraniu "tych dwóch" jedziemy do Stralsundu i tam spotykamy się z Czemilem (na parkingu przy netto: trzeba z dwupasmówki zjechać na centrum, mijasz Burger king, rondo i po prawej stronie jest netto - patrz zdjęcie).

Na parkingu Peenetal powinniśmy być w okolicach 10.40-11.00.

W Stralsundzie (Netto): 11:30-11:45. Jakby co, telefon do mnie (609 0 trzy 9 dwieście 28). Będę miał bluetooth włączony.

Temperatury mają być w okolicach 20-21 stopni, ubieram się normalnie, ale biorę różne rzeczy, bo byc może będziemy jeździć w t-shirtach. Nie biorę kondonika przeciwdeszczowego.

Jedzenie i picie: zabieram ze sobą parę kanapek, wodę mineralną i może kawkę w termosie. Planuję coś zjeść też na miejscu, więc zabieram trochę euro. Nie potrafię podać ceny: może to być fischbrotchen, kebab, alobo pizza. Albo bułeczki z serkiem i z kiełbaską z Lidla (albo Aldiego) :)

Tankowanie - na pewno tankujemy w NRD. Myślę, że zrobimy z 500 km. Warto mieć dodatkowe 6 - 12 euro na prom (lub promy - zależy jak nam pójdzie)

Ponieważ szykuje się dość spora grupa, tak więc musimy się trzymać zasad jazdy w grupie...

6b9f1396025433c8eb744123521ca57a.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krystalizuje się grupa:

1. ArtCho

2. KriSSo

3. Urbi

4. Robsson

5. Romano77

6. Pacark (?)

7. Rogierro

8. Bodzio i Luśka

9. Kunisz (?)

10. Czemil

Słuchajcie, żeby nie było rozczarowań (raz jeszcze przepraszam za bezpośredniość) - cytat z pierwszego wpisu:

"Przypominam, że jedziemy, aby się przejechać. A więc wszystkim tym, co chcieliby zwiedzać i poświęcać dużo czasu na łażenie mówimy stanowcze nie ;) I proszę tu mnie nie modyfikować podejścia do tematu.

Oczywiście będziemy się zatrzymywać na fotki i jedzenie, ale zasadniczym celem jest JAZDA w pięknych okolicznościach przyrody i czerpanie z niej radości. "

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie zachęcam, żeby zabrać ze sobą zestaw lekkich ubrań. Ja jadę w pełnym rynsztunku moto, ale biorę do bagażnika lekkie spodnie i tenisówki. Przyda się jak zatrzymamy się na obiad czy spacer. I jak będzie ciepło, to będziemy jeździć na Włocha.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ruszyliśmy o 9.15 ze stacji 123 w Lubieszynie

Teraz jesteśmy na Peenetal Nord - spotkanie z Braćmi ze Świnoujścia

88ed43e779955071f570c7cfb503c0ec.jpg

d5d325eace67d5dd034f1bb60fd0f12b.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dużo fotek na bieżąco z Rugii proszę... Niech mnie szlag trafi, ale chcę to zobaczyć... Jutro mógłbym jechać :( dziś to niestety niemożliwe. Ale moja oponka (ta na feldze i na brzuchu), jeszcze kiedyś tam stanie :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...