Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grotniki 2006-czyżby impreza cykliczna??-wrażenia


pablos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam no i po imprezie ostatni uczestnicy dotarli w sile 7 skuterów i jednego Moto.

Impreza udana, szczególne podziękowania dla Roba.B i Arka za wspóln? organizację choć to Oni narobili się najbardziej.

Jak ogarnę się ciutkę napiszę jak?? relację okraszon? zdjęciami.

Talka odezwij się do Roba .. twoja córa wygrała nagrodę.

Majon i drogawiec odezwijcie się czy dotarli?cie?.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

M@rkiz i Jędrek (Klub Skuterowy Wrocław) dziekujemy za fantastyczn? atmosferę, bardzo nam sie podobało. Organizatorzy - WIELKIE BRAWA.

Z dedykacj? dla Arka P. (jednego z organizatorów)

***

Gdy niedzielny poranek leniwie otworzył oczy

jakiż to widok, jakiż obrazek go zaskoczył....

Go?ciu w rozpiętej koszuli

do beczki się przytulił

i pełen młodzieńczego zapału

cudów dokonywał pomału.

Bo cóż można zrobić przy uszkodzonym kegu

gdy piwo się nie toczy w pełnym biegu....

Tak więc Arek - cud nie dziwo

zamieniał cierpliwie pianę w piwo.

I było "bicie" piany i z prawa i z lewa,

no i potem ten nektar do kufli wlewał.

Chwała temu wojownikowi, co kropli nie uroni,

że cierpliwie walczy nie składaj?c "broni".

NIESPODZIANKA

Od gospodarzy w słońcu niedzielnego poranka

spotkała M@rkiza miła niespodzianka....

Życzliwie życz?c mu bez cienia ironi

dostał pastę z pumeksem do dłoni....

By pomimo tego, że jest oszczędnie zbudowany

nie bił po próżnicy brudnej rymowanej piany.

By zważał na słowa co mu z ręki szybko płyn?

by nie były ?mierdz?cych wersów popłuczyn?!

Jeszcze raz podziękowania dla Pablosa, Arka, Roberta.

Mam nadzieje, że za rok znów będ? Grotniki. !OKK

Odnośnik do komentarza

Heja B) Zlocik rzeczywi?cie był udany, WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla ORGANIZATORÓW mam nadzieję że spotkamy sie w Ryni toć to już za niecałe 5 dni ;);)B) pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu i do szybkiego kolejnego spotkania !OKK B);)

Odnośnik do komentarza

Witam !!!!

Poznań melduje się w komplecie ;)

Choć po drodze mieli?my z Pawłem małe problemy.

Gdy dojechalismy do stacji by sie tankn?ć,Yamaha Pawła sie obaliła -nóżki się złamały ;) .

Odkrecili?my nóżki centralne i pojechali?my juz bez problemów do domciu w pełnym słoncu B)

Dzieki oraganizatorom za przedni? zabawe i wyborne jedzonko !OKK

Odnośnik do komentarza

Niop... Dziarsko było !OKK

Spec-dzięki dla Ojców Organizatorów (nic mnie siem nie pozaj?czkowało??)

Dotarli?my szczę?liwie do domku. Wieje bez tej szyby, co została na bieżni stadionu w Aleksandrowie....

Majon został u RobB'a. Okazało się, że tylni kapeć mu się zbiesił (ma lekkie jajko) i jutro załatwiaj? wymianę na nowy.

Pozdrówka

P.s. f-anaka też hepi i też dziękuje za fajn? imprę

Odnośnik do komentarza

Było naprawdę super. !OKK Dziękujemy wszystkim, którzy przyjechali - ci co nie byli niech żałuj?. Pablos, tak jak napisałe? pewnie impreza faktycznie stanie się cykliczn? - co? tak wła?nie słyszałem od jednego z organizatorów ;)

M@rkiz - wierszyk jest sympatyczny i bardzo dokładnie odzwierciedla poranne zmagania Arka - ciężk? pracę, któr? należało włożyć, aby zrobić co? z niczego. Wszyscy mieli?my szczę?cie, że wczorajszej imprezy nie zaczęli?my wła?nie od tej pechowej beczki - wówczas nie byłoby do ?miechu. ;)

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam wszystkich zlotowiczów!!!

Przepraszam, że bez pożegnania wyjechałem wcze?nie rano ale obowi?zki rodzinne mnie wzywały. Dotarłem o godz. 10 do W-wy w pięknym słoneczku.

Moje wrażenia ???????........... JESTEM ZACHWYCONY, ORGANIZATORZY SUPER. JEDZONKO PYSZNE I DUŻO (nie wspomnę o złocistym napoju) A JAKIE NAGRODY!!!!!!! Urz?dzenie do robienia lodów sprawdzone. ROBI JE REWELACYJNIE Z MAŁYM MRUCZENIEM !OKK po prostu REWELACJA.

Pozdrawiam gor?co...... i tu chciałbym wymieniać , ale zabraknie wolnego miejsca.

POZDRAWIAM WSZYYYYYYYYSTKICH I BARDZO DZIĘKUJĘ.

Do zobaczenia w Ryni.

Rob.b i Pablos , napracowali?cie się bardzo. WIELKIE BRAWA.

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam serdecznie

No i po imprezie - szkoda - nic co piekne nie trwa wiecznie - ale jeszcze nie raz to powtórzymy. Dotarli?my w składzie 6 skuterów i jednego Moto w sumie siudemeczki. Dziękóweczka za wspólny powrót Pablos i reszta.

Impreza udana, szczególne podziękowania dla Roba.B i Arka no i Pablosa za zorganizowanie nam tego zlotu.

W zeszłym roku stałem sie posiadaczem skutera (sierpień) troche go musiałem od?wierzyć i zasała mnie zima, więc tak naprawde zacz?łem jeżdzić w tym sezonie od marca (ale jeżdziłem sam) aż do zlotu w grotnikach - to był mój pierwszy złot.

Wrażenia - REWELACJA :D:D:lol: !OKK :lol: - zaraziłem się pozytywnie i jak tylko czas i możliwo?ci pozwol? postaram się być czę?ciej na zlotach bo nigdzie nie spotkałem tak miłych, sympatycznych i fajnych ludzi. Wszystkich zlotowiczów pozdrawiam. Było odlotowo ale wiem że w ryni będzie jeszcze lepiej. DO ZOBACZENIA W RYNI - postaram sie przyjechać Pablos

Odnośnik do komentarza

Pi?tek 09.06 –startujemy.

Pierwsza grupa dotarła koło 13.00 (Daro, Mandaryn) tuż po nich dociera Pablos Ziper i Tajfun. Na miejscu jest już Rob.B i Arek. Rozpoczynamy oficjalnie zlot otwieraj?c puszki ze złocistym napojem. W strugach deszczu docieraj? kolejne grupki między innymi Markiz, Jędrek (Wrocław) W?ski, Czoper i Cinek (Wawa).

Oczywi?cie przyfruwa Komar na swoim bzzz –yku i reszta z Wawy , przybywa również kilka osób z Łódzi i okolic. Dojeżdża również Madzia (Poznań) ze swoimi podopiecznymi.

Koło 22.00 trwa już regularne opróżnianie wszystkiego co ma jakie? %.

Zbł?kany Rafałem13c usiłuje przeczekać w tym czasie ulewę w Częstochowie lecz jego pragnienie było tak silne, że wraz ze swoim plecaczkiem decyduje się na jazdę ekstremaln?.

Koło 23.00 zabawa już trawa na całego.

Bawili?my zacnie .. do momentu pojawienia się Drogowca. Pojawił się koło północy i od razu przyst?pił do wybijania uczestników zlotu przy pomocy tajemniczego napoju z czerwonej butelki. Skutecznie ubił tylko Zipera, który usiłował lotem kosz?cym zrównać z ziemi? biuro zlotowe.

Impreza przeci?gnęła się do godziny 6.00 a na polu bitwy z ocalałych pozostali Komar, Pablos, Marcel, Rafałek13c i jego plecak oraz Mandaryn.

Dzień drugi – sobota 10.06

O 12.00 cała zmęczona grupa plus kilka osób, które dojechały rano staruje do Aleksandrowa na główn? czę?ć imprezy.

Były zabawy na ?wieżym powietrzu, parada, i koncert legendarnego zespołu Perfect.

W między czasie docierali nowi zlotowicze … nie zabrakło Artixa , Dacji, Mareczka, Marcina Z. Łukasza ze Scooterlandu.

Koniec imprezy u?wietniło pojawienie się „Grupy trzymaj?cej władzę” czyli Majon z plecakiem.

PóĽniej już tylko szczę?liwy powrót pod eskort? policji do o?rodka i rozpoczęli?my wspólne biesiadowanie.

Była ?winka tylko jak to Dacja stwierdziła – „Co? jej z d…wyłazi” hehehe ale smaczna okrutnie. Były nagrody i drobne upominki.

Sponsorzy się postarali.

Były tańce bujance …w wykonaniu zespołu pie?ni i tańca (Komar + Majon)

Piwka też nie brakło… Motositi się postarało, razem z Majonem, Madzi? , Arkiem, Santosem i Komarem starali?my się strasznie ujrzeć dno kega … ranek wczesny Nas niestety przegonił a piwko nadal się lało z kraników.

Poranek niedzielny rozpoczęli?my niestety dopiero koło południa ….oj głowy bolały.

Niestety niedziela to dzień powrotów…

Ale co tam dobrze, że Rynia już za kilka dni … i powtórka z rozrywki.

Wielkie dzięki wszystkim tym, którzy przybyli do Grotnik.

Ja osobi?cie bawiłem się z Wami zaczepi?cie.

Organizatorzy s? również zadowoleni więc za rok Grotniki na zakończenie sezonu …, więc na stałe możemy wpisać do kalendarz imprez skuterowych.

Jeszcze raz szczególne podziękowania dla Arka i Roberta za przygotowanie całej imprezy.

Ogromne podziękowania dla sponsorów bez, których impreza nie miała by racji bytu:

Aleksandrów Łódzki

Motositi Warszawa

Libertyn Motors

Midland Oil

Henkel Polska

I kilku innych których nie jestem w stanie nawet zapamiętać

Pozdrawiam do zobaczenia z rok na imprezie „Bye Bye Sumer Grotniki 2007”

Pod tym linkiem znajdzie trochę fotek niestety wrzuconych losowo:Grotniki 2006

Edit: zdjęcia raz wchodz? raz nie więc próbujcie pewnie co? z serwerem się dzieje !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bylo sympatycznie zobaczyc znajome i nieznajome twarze, dzieki dla organizatorow i do zobaczenia juz za chwile !OKK

Odnośnik do komentarza
Gość slawek_jaro

Witam! :lol: Podziękowania dla organizatorów szkoda , że mogłem być tak

krótko ominęły mnie największe atrakcje. Miło było poznać innych zapalonych

skuteromaniaków m.in. Grupa Poznań , pozdrowienia dla wszystkich uczestników.

Do miłego sopotkania w Ryni oraz innych zlotach. !OKK

Odnośnik do komentarza

Uf.. sorry że tak póĽno, alem miał jeszcze nieco roboty ze zwijaniem kramiku po zlocie :D

Na szczę?cie Ziper wszystkiego nie zdemolował :D

Na kolejnym zlocie to będziemy od Niego kaucję na poczet pobierać...hyba ? :D

Nie - żartuję, każdemu się zdarzyć może zapl?tanie w linki od namiotu :D

Dziękuję Wam WSZYSTKIM za przybycie, Wasza obecno?ć, u?miechnięte twarze z nawi?zk? wynagrodziły nam wysiłek włożony w organizację zlotu.

Dzięki serdeczne Pablosowi i Agnieszce za pomoc w organizacji i inicjatywę w zdobywaniu nagród. Agnicha bez Ciebie nie było by tak bogato !!! :D

Dzięki Arku za pomoc, bez Ciebie pewnie by?my głodowali na stadionie !!! :D

Dzięki Hubercie za wspaniał? grafikę na koszulkach, talonach, przywieszkach itd.

A sponsorom, których Pablos już wymienił za dobr? wolę i nagrody - serdeczne dzięki :lol: .

Ja podkre?lił bym zaangażowanie Pana Marka Karnikowskiego, który wyci?gał wszystko co miał dostępnego i co Mu się przypomniało i dzięki temu mięli?my próbki olejów 2T Midlanda, gadżety, oleje Penzoila 2T i Midlanda4T - na nagrody jak również talony na zniżki w sklepie Pana Marka, które dostarczył nam w ostatniej chwili zupełnie z Własnej inicjatywy.

Ogromne uznanie dla Liberty Motors, która ufundowała kapitalne nagrody w postaci talonów po 200 zł z możliwo?ci? realizacji wysyłkowo.

Dzięki temu uniknęło się problemów z rozmiarówk?, kolorami itd.

Dzięki dla Panów Tomka Zugaja i Rafała Kwiatkowskiego :D.

No i na koniec OGROMNE dzięki dla Mamy Asi, która opróżniła półki w swoim sklepie, aby skuteromaniacy mieli co pić w czasie zlotu - Asiula wy?ciskaj Mamusię od nas Wszystkich :D

Dziękuję również Komendantom Policji i Straży Pożarnej, którzy mimo do?ć napiętych priorytetów zwi?zanych z ochron? "Dni Aleksandrowa" zabezpieczyli bezpieczeństwo naszym przejazdom, dzięki również funkcjonariuszom obu służb za cierpliwo?ć i nie oszczędzanie syren :D:D !OKK

Ogólnie Wszystkim za pomoc WIELKIE DZIĘKI !!!

Cieszę się że nie było strat w ludziach i niewielkie w sprzęcie - DROGOWIEC dawno Ci mówiłem że ta szybka była za mała, ja mam większe szkiełko w zegarku :D teraz masz okazję :D

Pawełku czas na odchudzenie...skutera żeby mu się nóżki nie łamały :D

Zadzwoń do mnie 0 600 901 844, mam w zapasie centralkę od Tmaxa, kto wie czy by nie dało się jej u Ciebie użyć ?!

|ciskam i Pozdrawiam

RobB. :D

Teraz tylko się wyspać.. a w Ryni to już będę nawet mógł się napić ..... :D

Skuterek Majona jutro będzie miał ?wieżego laczka Dunlopa 207 RS, chyba mu przebije drugiego z przodu to jeszce u mnie zostanie, szkoda żeby już jechał fajny z Niego Kumpel :lol:

Odnośnik do komentarza

hehe... milo było znów się spotkać,

szkoda że nie dane mi było bawic się z Wami cały czas... cóż sesja to sesja.....

Podziekowania dla RobBa, Arka i reszty organizatorów!!!

Odnośnik do komentarza

Wreszcie naprawili serwer .... tu znajdziecie fotki "Perfect-cyjny zlot Grotniki 2006 czyli powitanie lata"

Pozdrawiam raz jeszcze wszystkich ... już się nie mogę doczekać spotkania z Wami w Ryni.

Kapitanie Majon i Komarku teraz ja Was przetrzymam do rana będziemy pić do upadłego :lol:

Odnośnik do komentarza
A ja mam tutaj jeszcze tyylko pytanko do organizatorów. Czy wiecie jak długo s? ważne te talony do liberty motors i zniżka 10% do MARK?

Z talonami proszę się ?pieszcie bo s? niskiej trwało?ci - tylko 10 lat i 1 000 000km przebiegu :D:blink: .

A na poważnie to można się nie ?pieszyć u Pana Marka - póki istnieje Jego Firma to sa ważne, a w Liberty do końca czerwca, je?li kto? planuje zakupy póĽniej to proszę zgłosić ten fakt tel. do Liberty i ważno?ć talonu będzie przedłużona.

Taka procedura wynika z przepisów, chodzi o nalicznie kosztów za miesi?c w którym powstały.

Życzę udanych zakupów

i pozdrawiam

RobB. :D

Odnośnik do komentarza

Nareszcie dotarlem do domu :blink: ...Zlot super ,organizacja na 5+ towarzystwo exstra.Wielkie dzieki dla organizatorow,kompanek i komopanow ktorzy doczekali ze mna switu przy beczce pysznego piwa.Serdecznie Was pozdrawiam i nie moge sie doczekac kolejnego spotkania.

Ps.Robercie ,Aniu i Gosiu wielkie dzieki za pomoc ,goscine.

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

Podczas chwili wytchnienia od ksiazek tez chcialem bardzo pociekowac Robertowi i Arkowi za wspaniqala organizacje, super atmosfere, mile (i bardzo praktyczne :D) upominki :blink:

Oczywiscie czekam na kolejny zlot w Grotnikach i mam nadzieje, ze bedziemy mieli okazje sie spotkac na jeszcze jakims zlocie poza Grotnikami :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...