Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Pochwalę się, a co ! :)


Gość Izzy

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tematem, kiedy mineła pierwsza rado?ć, a rodzina sił? wygoniła mnie z garażu postanowiłem się z Wami podzielić info o zakupie maxi.

Hondę znalazłem (widzę, że nie tylko ja !tut ) na autoscout24. Kilka telefonów i maili upewniło mnie, że jest to wła?ciwy wybór (Silvera oczywi?cie, a nie autoscout). Krótkie pakowanie majtek na zmianę - oszczędny ze mnie go?ć ;) i wyruszamy na trasę Wawa-Monachium. Jako, że nie należę do demonów prędko?ci, a FJS został już zarezerwowany, swoim tempem dotarłem na miejsce po dwóch dniach, przy okazji zwiedzaj?c kilka ciekawych miast i racz?c się jednym, z podobno ponad 15.000 gatunków niemieckiego piwa !tut

Na miejscu stan skutera okazał się zgodny z opisem, co chyba nie jest niczym niezwykłym u niemców. Mała gleba parkingowa sprawiła, że będę miał zajęcie przez najbliższe kilka dni dopieszczaj?c lakier, Widać było, że skuter nie miał żadnych drastycznych przeżyć, a stan odpowiadał przebiegowi.

Po małej korekcie ceny podpisali?my umowę. Na szczę?cie sprzedaj?cy był bardzo sympatyczny, siedzieli?my jeszcze dłuższy czas rozmawiaj?c na różne tematy. Zgodził się na to, abym odesłał tablice dopiero po powrocie do kraju. Ahh zapomniałem powiedzieć - zdecydowałem, że najlepsz? form? powrotu będzie samodzielny przyjazd na 2 kołach do domu !holiday

Pozostał? czę?ć dnia spędziłem na zwiedzaniu Monachium. Piękne miasto, super rozwi?zania komunikacyjne - kilkupasmowa droga wjazdowa w porównaniu do naszej Warszawskiej Krakowskiej od strony Raszyna to przepa?ć... zero korków, zero stresu, w końcu zero... muld i uskoków asfaltu. Ciekawe kiedy.... ehh szkoda gadać. Dodatkowo atmosfera tuż przed mistrzostwami była nie do opisania ;) Co prawda fan piłki nożnej ze mnie żaden, jednak warto było zobaczyć przynajmniej przygotowania oraz sam stadion, który jest naprawde ciekaw? budowl?. Opisywać nie będę, bo wszyscy i tak zobacz? to w TV B)

Kolejne dwa dni spędziłem w siodle. Ponieważ nie znałem jeszcze dobrze Hondy postanowiłem rozłożyć dystans na 700 km pierwszego dnia korzystaj?c cały czas z autostrady i 500 na drugi dzień.

Dotarłem cały i zdrowy do domciu. Różnica komfortu między moim Suzuki UH, a Hond? FJS nie jest może AŻ tak wyraĽna, jednak każde wyprzedzanie maj?c 50 KM w dwóch cylindrach sprawiało, że natychmiast pojawiał mi się na twarzy banan od ucha do ucha ;)

Moim zdaniem było warto. Po przejechaniu ponad 1000 km wiedział bym już o ewentualnych niedoskonało?ciach technicznych, a tych na szczę?cie narazie brak. Szkody lakiernicze to nic. Przynajmniej wiem co kupuje. Tak wiec wydaje mi się, że moja pasja rozwija się w dobrym kiedunku i tym optymistycznym akcentem mówie wszystkim dobranoc ( na zegarku 01:03) i do zobaczenia !

Aha, zdjęcia dodam w najbliższym czasie. Jeżeli kogo? to interesuje i znalazł co? ciekawego dla siebie to moge podsumować poniesione koszty (jak narazie bez rejestracji).

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oczywi?cie gratulujuje... !OKK

Nie odsyłaj narazie tablic D to przyjedziesz nim na zlot ;)

Odnośnik do komentarza

Gratuję nabycia Silvera ;)

P.S Przyprowadziłe? z (D) na numerach rejestracyjnych poprzedniego wła?ciciela

w takim razie sprzedaj?cy nie dokonał wymeldowania w tamtejszym Urzędzie Miasta.

Będziesz miał kłopocik !OKK z rejestracj? w (PL)

Odnośnik do komentarza

Dziękuje bardzo za gratulacje !OKK

Dzi? zrobiłem około 250 km tak sobie załatwiaj?c kilka spraw i jestem coraz bardziej zadowolony z zakupu.

Mareczku, umówiłem się z poprzednim wła?cicielem, że po przyjeĽdzie wy?le tablice poczt?. Więc nie powinno być problemu. Poczekam jednak tak jak Mariusz mówił do zlotu Burgmanii, bo w tydzień nie dostał bym naszych blach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No chwal się jak najbardziej... Bo sprzęcicho pikne...

Pogratulować i pożyczyć szeroko?ci... !OKK

Pozdrawiam, Kuba ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MICHAŁ CHEMIK

moje gratulacje....Silver to na prawde fajna maszynka....super na trasy,poręczny w mie?cie a dynamika może porażać....(p.s.dobra rada...nie kupuj do niego szyby GIVI bo to straszna ale to straszna lipa zwłaszcza w deszczu ;)B);) )

pozdrawiam !OKK

p.s2.jak masz jakie? pytania to pisz ?miało-może pomoge

Odnośnik do komentarza
Gość Darek F6C

Dzi? zrobiłem około 250 km tak sobie załatwiaj?c kilka spraw i jestem coraz bardziej zadowolony z zakupu.

To zupełnie tak jak ja :lol: Im więcej jeżdżę tym bardziej jestem zadowolony :lol:

ps. nie kupuj wydechu 4Road do Silvera - straszna lipa. Cichy nawet po wybebeszeniu !OKK

Odnośnik do komentarza
Gość Darek F6C
...(p.s.dobra rada...nie kupuj do niego szyby GIVI bo to straszna ale to straszna lipa zwłaszcza w deszczu :lol:  :D  :D )

No bez jaj!? :lol: Ja sobie wła?nie zamówiłem szybę GIVI...Fabryczna szyba jest dla mnie za niska...A co konkretnie jest nie tak z t? GIVI?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Darku edytuj a nie dopisuj, prosze.

Dziwne ze 4road jest cichy w FJS, hmm co prawda slyszalem glownie w Majesty, T-maxie, X9 i AN650 ale we wszystkich byl glosny, a w AN650 dodatkowo strzelal pieknie :lol: i plul ogniem. Jesli chodzi o szybe to poprostu jedyna jej wada to jazda w deszczu. Nie wiele przez nia widac.

Odnośnik do komentarza
Gość MICHAŁ CHEMIK
No bez jaj!? :lol: Ja sobie wła?nie zamówiłem szybę GIVI...Fabryczna szyba jest dla mnie za niska...A co konkretnie jest nie tak z t? GIVI?

w deszczu jest strasznie kiepsko ponieważ woda wogóle nie chce z niej spływać...w deszczu jedziesz i tak patrz?c nad szyb? bo inaczej sie nie da wiec nie spełnia swoich założeń.

Jak jest normalna pogoda to jest po prostu super...

Jak masz możliwo?ć to zrezygnuj z niej lub zamień na co? innego.po prostu wyrzucone pieni?dze :lol::D

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Gość Darek F6C

Dziwne ze 4road jest cichy w FJS,

Dzwoniłem do importera. Podobno w miarę wypalania ma być coraz gło?niejszy...Strzelać trochę już zacz?ł...Konstrukcja tych puszek w ci?gu ostatnich lat była zmieniana...Tak więc prawdopodobnie NAPRAWDĘ gło?ny to on nigdy nie będzie...

Darku... pro?ba o edytowanie istniej?cych postów (opcja "edytuj").

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza
Gość MICHAŁ CHEMIK

Jak masz możliwo?ć to zrezygnuj z niej lub zamień na co? innego.po prostu wyrzucone pieni?dze :blink:  :D

A jest jeszcze inny producent szyb do Silvera niż GIVI ?

w ofercie motor-landu s? szyby do FJS tylko nie wiem czy to nie jest to samo

zwłaszcza że cena jest podobna jak GIVI

MOTOR-LAND SZYBY PUIG

POZDRAWIAM :D

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za gratulacje ! Zrobiłem już ponad 2000 km, jestem bardzo zadowolony i zaczynam się zastanawiać w czym Burgman może być lepszy, skoro kilka osób zastanawiało sie nad zmian? :P. Tak czy siak SW chyba będzie ze mn? dłużej niż poprzednie sprzęty. Co do 4road to podobno osi?gów on nie zmienia, czy to prawda ? Jeżeli tak, to czy jest sens płacić grubo ponad 1000 zł za sam "sound" ?

A co do szyby, to owszem przydało by się co? wyższego,skoro Givi to kaszana to może ma kto? tego Puiga ?

Michał - dzięki, jeżeli tylko będe miał jakie? w?tpliwo?ci to teraz wiem do kogo się zgłosić. P.S będziesz w Ryni ?

Pozdrawiam

Izzy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...