Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Takie małe spontaniczne spotkanie :)


rudy_56

Rekomendowane odpowiedzi

Suwałki latem nie s? takie nudne, szczególnie teraz, gdy sezon wypadów na Nord Cap :D w pełni.

Dzisiaj jak codzień wracam do domu, patrze a tu mała kolumienka maxi jedzie. :blink: !TAZ :blink:

Widok nie spotykany w Suwałkach whist

Macham łapk?, chłopaki sie zatrzymuj? i następuje krótka wymiana zdań, maili i adresów stron internetowych ( adres Burgmanii przekazałem, maj? sie odezwać B) )

W zał?czniku kilka fotek.

Aha adres wyprawy ich stronki to http://www.cgmf.org/

http://img428.imageshack.us/my.php?image=200606076no.jpg

http://img438.imageshack.us/my.php?image=200606070012le.jpg

http://img398.imageshack.us/my.php?image=200606070024cx.jpg

http://img274.imageshack.us/my.php?image=200606070037sw.jpg

Co ciekawe w grupie nie było żadnego Burgmana, znalazła sie to za Majesty 250, Atlantic 500 i Majesty 400, reszta to Tmaxy, tego turystyka nie pamietam.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No ładnie to wygl?da !TAZ .

Widać, ze makarony przygotowani byli do?ć profesjonalnie do wyprawy- w końcu to Nordcap.

Do tego wyjazd był raczej sponsorowany przez Continentala i Castrola co warto zauważyć.

No cóż... fajnie że ich zahaczyłe? i zamieniłe? kilka słów whist

A my co? w tym roku chyba nie zaliczymy żadnego dłuższego wyjazdu zagramanice :blink:

No może ewentualnie poza tym krótkim do Budapesztu :blink:

Odnośnik do komentarza

Niezle pooblepiani !TAZ , ja niestety musialem za kazdym razem placic z wlasnej kieszeni :blink: . No i nie mialem takiej pieknej, zoltej kurtki :blink: .

Odnośnik do komentarza

SUwałki naprawdę nie s? nudne latem - co roku jestem w tym rejonie przynajmniej 2 razy i spędzam przyjemnie czas na relaksacyjnej jeżdzie rowerem po tych pięknych okolicach + trochę na kajaku.

Ten motocykl to chyba BMW, nie pamiętam modelu, ale kształt tylnej lampy mi zapadł w pamięć.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zaliczyłem Eurovespe 2003 (na Majesty 250 !TAZ ) i mogę powiedzieć tylko jedno- napewno było warto jechać i zobaczyć tylu zapaleńców z ich odrestaurowanymi, blaszanymi, włoskimi, płozowymi pojazdami :blink:

Szkoda tylko, że w tym roku EV 06 koliduje z Burgmani? 06 ale cóż... życzę Wam panowie szeroko?ci i udanej zabawy.

Ekipa Wawa może ?mignie się do Budapestu jako? w lipcu ? :blink:

Co by nie wyj?ć z wprawy BTC whist

Odnośnik do komentarza

No coz osobiscie mysle ze to fajna sprawa spotkac zapalencow ktorzy Maxiami wyskoczyli na NC :P. Suwalki nie sa nudne, rajd w zeszlym roku pokazal to co maja do zaoferowania :P polecam tamte tereny, mimo iz zwiedzone 70. Prawdziwa frajde daly mi te drogi na ktorych mozna bylo sie wyszalec :P Chyba najlepiej pojechac tam An 650 lub T-Maxem z prostego powodu te drogi az prosza sie zeby je zaliczac. Pozdrowka, Cieslik.

Odnośnik do komentarza

Zaproszenie wstępnie jest na 3 wrze?nia - miejscem spotkania byłby Rzym, potem razem już do Viterbo.

Nocleg darmowy gwarantuj? nasi włoscy koledzy.

Chłopaki oferuj? jako gratis relgigijn? impreze zwi?zana z ?więt? róż?, ogromna statuetka niesiona przez 100 osób.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

O Vic jak milo cie "widziec" hmmm sniadanie w Rzymie, fajnie wspominam wspolna przejazdzke po wiecznym miescie no ale RobB chyba jeszcze lepiej :lol: No coz fanie powspominac wspolna jazde :o kto wie, kto wie, moze i sie skusze.

Odnośnik do komentarza

Tutaj oryginalna tre?ć maila

Dear Rudy,

nice to hear from you after some time. Indeed we went back from our trip to nord kapp and we went into our usual business, delaying the many relationship we had during the trip. Nevertheless the meeting with you was something special: you maxi scooter club and our maxi scooter club are close to each other and, I think they are the backbone of community sharing common interests and objectives.

We, as CGMF, would like to invite you during the 3rd of September when, in our town Viterbo, there is unique celebration of a religious tower, handly transported by one hundreds of special devoted porters, called facchini. If you are interested we could join also a visit to Rome, obviously by maxiscooter.

Just in case, and depending from the number of people, we can also considered the possibility to provide some support for free lodging in Viterbo.

Our best wishes,

On behalf of CGMF President

Marcello Rossini

Odnośnik do komentarza

Dacja !!!

Nie wiesz co jest z ta fotka nie tak?

nic... !V

Kiedys kolezanka kupuj?c skuter od chłopaczka na wsi usłyszała mniej wiecej taki tekst .

"Sprzedaje skuter bo u nas mowia ,ze na skuterach jeżdza tylko pedały i lesbijki"

I widocznie cos w tym jest .Mam nadzieje ze nikogo nie obraziłam ,ale to tylko cytat i głupie myslenie ludzi ktorzy na rzeczy sie nie znaja !V

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...