Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ja chcę do klubu...!!!


pawko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem zapytać osoby zarz?dzaj?ce t? stronk?, jak to jest z zapisaniem się do klubu Burgmania. Mianowicie kilkana?cie dni temu, budz?c się rano i zagl?daj?c na forum uswiadomiłem sobie, że ja jestem tu tylko ( i aż ) urzytkownikiem forum, a bardzo chciałbym być KLUBOWICZEM :blink: . Wypełniłem ankietę, doł?czyłem fotkę i...........cisza. Czekałem kilkana?cie dni, otwieraj?c link do klubu i do klubowej galerii i niestety nie ma mnie. Stwierdziłem że pewnie co? "nie przeszło" więc przedwczoraj ponowiłem próbę wysyłaj?c ankietę i zdjęcie.

Moje pytanie: czy żeby zostać wpisanym do Klubu musi o tym zadecydować jaka? RADA STRSZYCH? Czy musi upłyn?ć "ustawowy" termin od przesłania ankiety, czy po prostu Mariusz ma urwanie głowy w zwi?zku z Ryni? i nie ma czasu na aktualizacje?

zaznaczam że spokojnie mogę czekać, tylko nie wiem czy moje zgłoszenie wogóle dotarło i zostało zaakceptowane?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Spokojnie, Tetsuo poprostu musi byc w cholernie zajety. Jak wyslales i doszlo to niebawem bedziesz w klubie :blink:

Odnośnik do komentarza

A taj, jest kilka zasad:

RADA STARSZYCH ZBIERA SIĘ CO CZWARTEK,

KANDYDACI STARAJˇ SIĘ UPRZYJEMNIĆ SPOTKANIE RADY STARSZCH,

(mile widziane jest ugotowanie smacznego posiłku, zaplanowanie czę?ci artystycznej),

GENERALNIE TRZEBA CZYM| POZYTYWNIE ZASKOCZYĆ RADĘ.

potem podpisany wniosek jest kierowany do szefa wszystkich szefów, który często wymaga umówienia się na odrębne spotkanie z Kandydatem

Dalej jest już prosto, formularz zgłoszeniowy, znaczki skarbowe opłata członkowska poprzedzona założeniem konta we wskazanym banku z dyspozycj? przelewów automatycznych i wła?ciwie już...

albo napisz bezpo?rednio do Tetsuo albo Mariusza jak Cie tak przypiliło

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pawko... nie ma żadnego problemu. Będziesz dopisany do galerii klubowej najprawdopodobniej jutro wieczorem. Wpisami zajmuje się webmaster Tetsuo ale niestety od kilku dni jest poza domem a co za tym idzie poza netem.

Wszystkie zgłoszenia id? do niego na skrzynkę a wiem, że kilka osób jest już w kolejce do zapisania w Klubie.

Ps. Nie wiem dlaczego ale wydawało mi się, że już jeste? wpisany do Klubu :blink: .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pisałem, kilkakrotnie że te zgłoszenia wpisuję ręcznie więc z reguły czekam aż się uzbiera kilka ...

Aktualnie wszyscy oczekuj?cy spłniaj?cy warunki s? w galerii.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo w imieniu wszystkich oczekuj?cych !tut

PS. Malutkie pytanie techniczne: dlaczego wszyscy maj? wpisane np. Mariusz Burgi, Maximus, Artix itp, a ja mam wpisane "Ksywka:Pawko" ??? ( nie upierdliwie a jedynie z ciekawo?ci pytam !tut ).

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pewnie czeski bł?d się wkradł zakręconemu tetsuo !tut

Poprawimy !tut

Odnośnik do komentarza

Jakos zebralem sie z tydzien temu i wyslalem zgloesznie do klubu :)

Rozumiem ze czekamy z wpisem az zbierze sie pare nowych chetnych

Prosze jednak o potwierdzenie czy doszlo zgloszenie

P.S Czy jest mozliwa pozniejsza zmiana np.zdjecia ??

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Jakos zebralem sie z tydzien temu i wyslalem zgloesznie do klubu :)

Rozumiem ze czekamy z wpisem az zbierze sie pare nowych chetnych

Prosze jednak o potwierdzenie czy doszlo zgloszenie

P.S Czy jest mozliwa pozniejsza zmiana np.zdjecia ??

Pozdrowienia

doszło. Zmiana zdjęcia możliwa przez podanie danych w formularzu , doł?czenie nowego zdjęcia i napisanie w Uwagach że update zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
to i może ja też sie zapytam czy moje doszło???!?!?

wysyłałem jakie? 2 tygodnie temu !OKK

pozdrawiam ;)

zamiast pytać łatwiej jest sprawdzić na li?cie , ty jestes zapisany od jaki? dwóch tygodni.

Odnośnik do komentarza
to i może ja też sie zapytam czy moje doszło???!?!?

wysyłałem jakie? 2 tygodnie temu !OKK

pozdrawiam ;)

zamiast pytać łatwiej jest sprawdzić na li?cie , ty jestes zapisany od jaki? dwóch tygodni.

Sprawdziłem i nic...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Sprawdziłem i nic...

A wysłałe? w ogóle zgłoszenie ???

Ja nie mam żadnego zgłoszenia od Ciebie.

Na dzień dzisiejszy wszyscy którzy przysłali zgłoszenie spełniaj?ce warunki zostali umieszczeni w galerii.

Odnośnik do komentarza
Sprawdziłem i nic...

A wysłałe? w ogóle zgłoszenie ???

Ja nie mam żadnego zgłoszenia od Ciebie.

Na dzień dzisiejszy wszyscy którzy przysłali zgłoszenie spełniaj?ce warunki zostali umieszczeni w galerii.

wysyłałem !OKK ... spoko... B) wy?lę jeszcze raz ;)

Odnośnik do komentarza
Gość MICHAŁ CHEMIK
to i może ja też sie zapytam czy moje doszło???!?!?

wysyłałem jakie? 2 tygodnie temu ;)

pozdrawiam B)

zamiast pytać łatwiej jest sprawdzić na li?cie , ty jestes zapisany od jaki? dwóch tygodni.

ups sorki za małe niedopatrzenie...mój bł?d...dzieki bardzo.pozdrawiam !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...