Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Prosze o pomoc skradziono samochód


Rekomendowane odpowiedzi

Do?ć dawno nie zagladałem na forum.

Prosze o wyrozumiało?ć temat nie zwi?zany z Maxi, ale nie znalazłem dobrego działu.

Samochód Daewoo Nexia o numerze rejestracyjnym SR 07818 kolor ciemna zieleń metalik z przyciemnionymi szybami z tyłu, bagaznik rowerowy i wgniecenia na masce od gradu.

Samochód ukradziono z soboty na niedziele w Rybniku, osoba która będzie w stanie udzielić informacji prowadz?cej do odnalezienia samochodu zostanie wynagrodzona przeze mnie osobi?cie.

Pozdrawiam JsJ

Odnośnik do komentarza

Tylko będzie trudno nie maj?c samochodu się tam dostać (z Tarnowa). Ale chc?c nie chc?c będe musiał się tam wybrać może akurat się uda znaleĽć ukochan? Nezi

Pozdrawiam JsJ

Odnośnik do komentarza

Nie mam dla Ciebie optymistycznych wiadomo?ci, ale chciałem się podzielić moim "do?wiadczeniem" [prosze nie kojarzyć tego z do?wiadczeniem złodziejskim ;) .

W obecnych czasach sporadyczne s? kradzieże samochodów w celu ich "przebitki" i odsprzedaży w cało?ci na giełdzie, czy komisie. Twój pojazd to nie jest fura, w której opłaca się przebijać numery i dorabiać dokumenty pochodzenia. To nie te pieni?dze.

Obecnie tańsze samochody kradnie się po to, aby je rozebrać na czę?ci, bo kto? miał większ? stłuczkę i jest zapotrzebowanie na konkretne podzespoły konkretnego modelu. Jak nikt sie do Ciebie nie odezwie po tzw. wykupkę, to raczej zapomnij o swoim samochodzie.

pozdrawiam i - mimo wszystko - życzę odzyskania auta.

Odnośnik do komentarza

Nie mam raczej złudzeń, wiem jaka jest sprawa, ale nadzieje zewsze trzeba mieć.

Poza tym samochód jest mojego najlepszego przyjaciela i dlatego angażuje się w pomoc w jego odnalezieniu.

Mam tylko takie pytanie samochód był ubezpieczony miał OC AC i NW ale druga rata nie była wpłacona w terminie, czy w takiej sytuacji ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania ?

Pozdrawiam JsJ

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Mam tylko takie pytanie samochód był ubezpieczony miał OC AC i NW ale druga rata nie była wpłacona w terminie, czy w takiej sytuacji ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania ?

S?dze, że będzie to najlepszy powód by tak? odmowę zastosować ze strony ubezpieczyciela.

Wszystko zależy od tego jak była sformułowana umowa któr? podpisywał wła?ciciel... tzn czy był tam dopisek, że niezapłacenie w terminie drugiej raty wi?że się z zerwaniem umowy bo takie pkt klauzuli też już widziałem.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie jest ubezpieczone opisywane w temacie auto, ale gdy ja ubezpieczyłem w PZU swoje i też spóĽniłem się o dwa dni z wpłat? drugiej raty, to kobieta z PZU nakazała mi przyjechać samochodem na powtórne oględziny. Stara polisa została zniszczona a założona nowa od dnia, kiedy się zgłosiłem. Były robione od nowa zdjęcia, oględziny, itd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...