Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozruszać podlaskie !


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Wiem,że kilku na podlasiu nas jest,nawet z niektórymi mam kontakt,podpielismy sie pod kolegów z warminsko-mazurskiego,i jest fajnie :) !piwko ,ale dobrze by było rozruszac nasz region,odzywajcie sie...

Odnośnik do komentarza

hej. do kogo pijesz...? he he. jarek narazie spotkania i plany co do ewentualnych wypadów pokrywają się z W-M więc za bardzo nie wiem co by tu wymyślić ...?

Odnośnik do komentarza

Szymon,chciałbym żeby ktos jeszcze z podlaskiego sie odezwał,nie wszyscy wchodza na warminsko-mazurski,to że spotkania robimy z warmią i mazurami to nie podlega dyskusji :ph34r: ale może ktos jest z moich okolic,to mi zawsze bedzie razniej razem jezdzic w strone Ełku :lol: , no i czym nas wiecej,to lepiej !piwko

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to Hajnówka jest w podlaskim, a tam mieszka słynny Mirek który umie wyleczyć wszystkie dolegliwości KRÓLA związane z CVT-musiałeś o nim słyszeć, chociaż ty masz MAYKĘ, to może rzeczywiście...

Odnośnik do komentarza

słyszałem o nim,nawet powiem Ci wiecej,bylismy u niego,jak jechalismy do Białowieży,a potem on nas odwiedził w pensjonacie,dziecko mu niedawno urodziło sie... moze jak podrosnie maluszek to Mirek bedzie bardziej aktywny ;)

Odnośnik do komentarza

to tak jak pisalismy w serdecznosciach zaglądaj na region warminsko-mazurski,jest tam opisana impreza w olsztynie, 20-22 kwietnia,jade tam zkolegami z ełku... jak masz ochote to sie podłączaj,ja sie podpiąłem pod ten region,bo z białegostoku nikogo nie było,i nie było z kim sie spotykac...

Odnośnik do komentarza

dzisiaj zauważyłem na Dojlidach gościa na maxi skuterze w kolorze złotym (ale nie wiem jakiej marki), ciekawe czy to ktoś z forum?

Odnośnik do komentarza

wydaje mi sie ,że nie,z białego i okolic to mało klubowiczów jest. zarejestrowałem sie na forum rok temu,powiem Ci ,że jestes pierwszą osobą która odezwała sie z białego...

Odnośnik do komentarza

Miejmy nadzieje,ze kidys przejedziesz sie ze mną na spotkanie regionu warmińsko-mazurskiego ... :-) Wesolych świąt ,i mokrego poniedzialku :-)

Odnośnik do komentarza

Hej. Wiem,że kilku na podlasiu nas jest,nawet z niektórymi mam kontakt,podpielismy sie pod kolegów z warminsko-mazurskiego,i jest fajnie :) !piwko ,ale dobrze by było rozruszac nasz region,odzywajcie sie...

Niniejszym odzywam się ... wiem trochę się spóźniłem ... ale Święta mają swoje prawa ... i są takie długie ^_^:P:D

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Adam.S

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No Panowie !!!

Kontaktujcie się z Jaro !! Zapraszamy na Olsztynscooter.gifscooter.gifscooter.gif !! Piątek 20- 22 .04 będzie się działo oj będzie !!!

Odnośnik do komentarza

W sobote 28 kwietnia robimy małą wycieczkę po augustowie,i okolicach,jak ktoś jest chetny z Białegostoku,to może ze mną jechac,wyruszam po 10,w augustowie ma czekać reszta maxi... !scooter

Odnośnik do komentarza

Cześć, jest ktoś chętny na spotkanie i kilka kilometrów wspólnej przejażdżki? Proponuję np. w czwartek o 18?

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś szuka inspiracji na krótki wypad, to polecam miejscowość Topiło. Można do niej dojechać z Hajnowki wąskotorówką ale przyjemniej na kołach 😉

Ja pojechałem trasą Białystok-Bielsk Podl.-Dubicze Cerkiewne-Orzeszkowo-Topiło, a wracałem przez Hajnówkę i Narew. Ze względu na roboty drogowe polecam powrót przez np. Hajnówkę-Narewkę i Michałowo. 

CDA6896D-A98E-4369-B447-04AB76BE12CF.jpeg

A24B3ED5-971C-473A-B137-97D5F0CAC549.jpeg

4CCD00C7-9852-4B53-9C14-FD45F388F9F9.jpeg

6D950A44-36EE-42D0-8437-E10E21B20098.jpeg

620EBB0C-C5FA-4069-ACBF-5EF9A30B626F.jpeg

9B59EE38-0B8C-4C0F-BD42-6CD3D8EE6A00.jpeg

Łączna długość trasy to około 190 kilometrów. 🙂

 

Odnośnik do komentarza

Elegancka trasa, u mnie wczoraj niestety % wjechały do obiadu i już tak do wieczora.... Może dziś wieczorkiem albo jutro jakieś kilometry nakręcę

Odnośnik do komentarza

YAZINZ może spotkanie w połowie drogi i jakiś spontan dalej w nieznane 

Tak jak ty próbuję kogoś zmotywować od siebie  ale  chyba skutery co poniektórym  mchem porosły

od 15 maja po rozpoczęciu sezonu w Wa-wie  ukulałem  już 4500 km  i zero bratniej duszy .

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ashoot napisał:

Elegancka trasa, u mnie wczoraj niestety % wjechały do obiadu i już tak do wieczora.... Może dziś wieczorkiem albo jutro jakieś kilometry nakręcę

Ja jestem gotów po 21 objechać miasto i wypić nocnoą kawę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...