Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ile osób aktywnych?


gladki83

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osób z woj. świętokrzyskiego...

Ile osób jest aktywnych na forum właśnie z regionu świętokrzyskiego?

Temat myślę wart odświeżenia. Może uda się wspólnie polatać ;)

Ujawnijcie się :)

Odnośnik do komentarza

Ja wprawdzie z łódzkiego, ale jadąc w Waszym kierunku przekraczam granicę państwową województwa już po 14 km. Zawsze możemy próbować współpracy

Odnośnik do komentarza

Ja jak najbardziej aktywny od kiedy kupiłem swoje wymarzone moto suzuki Burgman 400 k5 . Może bliżej wiosny zorganizujemy jakiś małe spotkanko np w Kielcach , może zalew Chańcza, podajcie jakieś konkrety ja się dostosuje. Można śmiało dzwonić do mnie w każdej sprawie 509162921 Robert. Nawet na !piwko możemy się umówić.. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jędrzejów- Robert - Honda SW 600

Staram jeździć w każdej wolnej chwili.

Pozdrawiam !OK

Odnośnik do komentarza

Witammmmmmm

ja z STRAWCZYNA 24 km od kielc jzdze kiedy tylko sie da...... <jeszcze burgman 650 mam cicha nadzieje ze jak najduzej !placz1 >

Odnośnik do komentarza

No w końcu :)

Bo już myślałem że świętokrzyskie opustoszało :lol:

Fajnie, że jest nas troszkę !scooter

Na pewno jak będzie cieplej warto się spotkać wybrać razem na przejażdżkę :lol:

Ale i teraz (w zimie) można się umówić na soczek :)

Jak tam u Was przygotowania do sezonu? Przez zimę jakieś zmiany przy sprzęcie?

Pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza

Cóż ja mam nowy ... Więc przegląd zerowy i w drogę :)

Tylko znowu śnieg ... A już myślałem ze w przyszłym tygodniu przyjadę od dealera

To tylko 150 km :lol:

Odnośnik do komentarza

no ja właśnie wróciłem z małej dzisiejszej przejażdżki po okolicy prawie 80 km, aż chce się żyć czując wiatr i powiew powietrza na sobie :D burgmanik spisuje się świetnie, myślę, że i cały sezon tak będzie ... !scooter

Odnośnik do komentarza

a ja jeszcze nie wyruszyłem

sprzęt w łodzi stoi w kartoniku, żeby się nie zakurzył !winkiss

jeszcze szyba do kupienia, alarm już nadszedł z włoch

więc może w tym tygodniu ruszę się ;)

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj (sobota) męczyłem się z założeniem alarmu, ale w końcu się udało. Niestety nie miałem możliwości przejażdżki. Ale dzisiaj mam zamiar ruszyć na małe co nie co ;)

Odnośnik do komentarza

I mnie miło was powitać i mam nadzieję że zanim ustalimy datę spotkania to zdążę kupić coś sensownego bo ciągle szukam ale niektórzy z cenami poszaleli :lol:

Miedziana Góra-Kielce

Odnośnik do komentarza

uważaj na alarmy, które pobierają zbyt wiele prądu

potrafią zeżreć aku !placz1

no i takie co 100 km od domu wysiądą blokując moto :lol:

dlatego wydaje mi się, że warto zainwestować w dobry, ja zwykle używałem patrol-line, teraz będę miał fabryczny vespy

dość drogi bo 700 zeta z montażem, ale goście z innych serwisów vespy potwierdzają, że nie ma z nim żadnych problemów

Odnośnik do komentarza

I mnie miło was powitać i mam nadzieję że zanim ustalimy datę spotkania to zdążę kupić coś sensownego bo ciągle szukam ale niektórzy z cenami poszaleli :lol:

Miedziana Góra-Kielce

To jaki sprzęt masz na oku lub jakiego szukasz ?

Ja dzisiaj pierwszy raz wyjechałem w tym sezonie. Też ok. 80 km :D

Dobrze się jechało. Komfortowo 80 km/h drogami wojewódzkimi i 100 km/h krajową (starą) 7

Ale poszedł spokojnie 130 na S7 :P

Generalnie sezon otworzyłem !scooter

A to pierwsza w tym sezonie fotka :)

20120304082.jpg

Odnośnik do komentarza

To jaki sprzęt masz na oku lub jakiego szukasz ?

Szukam:

Burgmana 400

Silver Winga 400

Yamaha Majesty 400

Kymco Xciting 500

dokładnie w takiej kolejności , rok od 2005 w górę do max 6tys zł ( może być lekko obdrapany to mi nie przeszkadza bo kiedyś jak człek był młodszy to trudnił się renowacja starych z lat 70 naszych polskich wynalazków wiec spokojnie doprowadził bym takiego do ładu i składu ) z wielu przeprowadzonych rozmów wiem ze trafiają się dobre egzemplarz za tak niskie pieniądze ale to rzadkość, dlatego też poluje juz od tygodnia, nawet zastanawiałem sie czy samemu nie wziąć firmowego busa i polecieć do Włoch po 3 sztuki bo znajomi też chcą coś dla siebie ale paliwo drogie a nie wiadomo gdzie dokładnie jechać i tak zostałem z tymi allegrowymi aukcjami ...whist

Odnośnik do komentarza

Jak się człowiek wciągnie to koniec whist

Mnie jak swego czasu we wtorek złapało to w następny wtorek już miałem sprzęta kupionego :P

Życzę powodzenia w poszukiwaniach. I daj znać jak już coś wyhaczysz :)

Odnośnik do komentarza

Jak się człowiek wciągnie to koniec whist

Mnie jak swego czasu we wtorek złapało to w następny wtorek już miałem sprzęta kupionego :P

Życzę powodzenia w poszukiwaniach. I daj znać jak już coś wyhaczysz :)

Własnie wpadł mi w oko Kymco Xciting 500 i trochę się tej marki boje czy aby mnie serwis nie obedrze z pieniedzy gdyż moj brat ma quada i jak kupowąłem do niego czesci to placilem jak za zboże

Odnośnik do komentarza

rzeczywiście, dostępność części a co za tym idzie ceny są ważnym czynnikiem, który trzeba wziąć pod uwagę.

Ja na pewno wybrałbym sprzęt z serwisem i częściami.

Odnośnik do komentarza

Witam kolegów ze świętokrzyskiego!!! Mój początek sezonu zakończył się na umyciu Yamaszki i schowaniu do garażu ale słoneczko juz mnie prowokuje !vampire

Bardzo miło byłoby spotkać się.

Odnośnik do komentarza

Bardzo miło byłoby spotkać się.

Jak tylko prognozy się sprawdzą i pogoda dopisze to na pewno się umówimy whist

A prognozy są obiecujące. Wg sat24.com już począwszy od piątku przez sobotę i niedzielę ma być ciepło. Nawet ok 10 stopni whist

Niestety w sobotę może padać, "ale za to niedziela, ale za to niedziela..." będzie dla nas :lol:

Odnośnik do komentarza

Jak tylko prognozy się sprawdzą i pogoda dopisze to na pewno się umówimy :)

A prognozy są obiecujące. Wg sat24.com już począwszy od piątku przez sobotę i niedzielę ma być ciepło. Nawet ok 10 stopni :)

Niestety w sobotę może padać, "ale za to niedziela, ale za to niedziela..." będzie dla nas :(

chętnie zobaczę Wasze maszynerie, ale mój sprzęt jeszcze w kartonie, odbiorę chyba po niedzieli bo ma być ciepło !placz

a poprzedni sprzęt odebrany przez nowego właściciela !placz1

więc w tygodniu po 11 wyruszam !scooter

mam trochę rzeczy z mojej wielkiej szafy garażowej do odsprzedania:

kurtkę hein gericke, cordura z wstawkami skóry, 3XL, kas Nitro integral, czarny mat z białym pasem XL, obie rzeczy kilka razy włożone, cena 1/2 nowego :(

Odnośnik do komentarza

No zobaczymy jak z pogodą. !sciana Jeśli rzeczywiście będzie ciepełko w niedzielę to czemu nie, !scooter choć narazie to temperatura skutecznie mnie wnerwia... !bicz Na wszelki wypadek możemy ustalić jakieś miejsce... tomekmajesty chyba czeka Cię zmiana nicka na bardziej włoski. No i nie bój nic dla możliwości popatrzenia (przymiarki :( )na Twój nowy nabytek spotkamy się specjalnie.

No niestety rzeczy z szafy masz na mnie za duże. Aktualnie poszukuję jakiś tanich rękawic bo w moich khem :( myszy zjadły kciuk !placz1

Odnośnik do komentarza

nicku nie zmieniam, pierwszy mój skuter to była właśnie majesty125, kolor grafit metalizowany, nowa od dealera :(

nawet fajnie jeździła, do krakowa z kielc prędkość mi nie spadła poniżej 90, na mieście spoko, a miejsca na pokładzie bardzo dużo !OK

ale teraz jest klasa sama w sobie czyli vespa !holiday

to jest mój powrót do skuterów po motocyklu, już drugi, mam nadzieję że ostatni !V

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...