Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ja też co? kupuje :)


Gość zrazik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Też się pochwalę, z drug? połow? wszystko ugadane :P i Xciting już prawie zaklepany. Pod koniec tygodnia jadę dotkn?ć inny egzemparz i chyba ostatecznie zaklepać jeden dla siebie.

Ale jak zwykle w takich sytuacjach pojawiaj? się pytania - wzi??ć model z zeszłego roku ponad 2 tys tańszy czy nowy, miał kto? kontakt z z go?ciem który je sprzedaje w Tarnowie (nazwy firmy teraz nie pamiętam) - wydawał się ok, może też jest z burgmanii !tut

Bo po spotkaniu dzisiaj z firm? z Krakowa Motor Fan mam mieszane uczucia co do wiadomo?ci jakie posiadaj? delerzy (wmawiano mi co? że model na nowy rok ma nowe hamulce i co? tam jeszcze, pytam ma wtrysk - chyba tak ) je?li się czego? nie wie to na ten tema się milczy :D

Może jaki? krakus ma już ten model - chętnie się z nim spotkam.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

HALo....

Ja w Motor fan'ie byłem tylko raz, przejazdem ze znajomymi, zobaczyć coto wybudowali...

jeszcze potwierdĽ o czym mówisz... Bo s? 2 salony w krakowie--> Motor Fan i MotoFun !tut ... Jeden przy zakopiance, drugi nie pamiętam na jakiej ulicy...

Co do go?cia z tarnowa, to pierwsze o Nim słyszę, więc nie pomogę...

Heh, fajnie byłoby, jakby Nam przybył kolejny konkretny kolega na Maxi...

Pozdrówki i obserwuję temat, jak się rozwinie...Qbek :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Model 2006 będzie miał przede wszystkim nowe umiejscowienie lusterek.

Wersja na wtrysku będzie kosztowała ok 1000- 1500 PLN więcej (gaĽnik też będzie dostępny) czyli ok 22.000 PLN. Nic mi nie wiadomo o nowych hamulcach w wersji na 2006 rok.

Co lepiej kupić? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Je?li kasa nie robi Ci różnicy to pewnie lepiej poczekać na model '06.

Odnośnik do komentarza

motor fan przy Walerego Sławka obok Castoramy, podobno jest kilku delerów w Krakowie, którzy sprzedaj? Xcitinga, dziwne ale nie widziałem ani jednego egzęplarza choć odwracam głowę za wszystkim co jedzie na dwóch kołach :D w sumie było by fajnie mieć pierwsz? sztukę w "centusiowie" !tut

Odnośnik do komentarza

Witaj Zrazik, bierz model z 2005 a zaoszczędzone pieni?dze przeznacz na stelaż z kufrem, bo jedyny minus Xcitinga to mały schowek, ( do umiejscowienia lusterek da się przyzwyczaić :P ) no ewentualnie zamiast białego tylniego klosza wolał bym czerowny jak w S9 ale wszystkiego mieć nie można :D pozdrawiam daro !tut

Odnośnik do komentarza

no!

jak powiedziałem tak zrobiłem.

Byłem w Tarnowie zobaczyłem i dotkn?łem, ba nawet dosiadłem i prowadziłem Xcitinga. Faktycznie wysoko :rolleyes: , ale do ziemi dostaje!

Zaliczka wpłacona - i sprzęt podobno już w czwartek u mnie ;) szybko co?

i jazda - na pocz?tek muszę poćwiczyć winkle bo jako? tak sztywno i z pewnym przerażeniem zaliczyłem pierwsze sztuki (może dlatego że pasażerem i w ogromnej excytacji ), więc na razie tuningowanie przycieraj?cych nóżek nie jest potrzebne !OK

takie techniczne pytanie, jakie lejecie paliwo 95 czy 98

będę raczej jeżdził rekreacyjnie i koszt droższej benzyny raczej mnie nie będzie bolał a po do?wiadczeniach z samochodami, użytkuje turbo diesle i z powodu niskiej jako?ci paliwa padły w nich układy wtryskowe

czy skuter na gażniku odczuje, że karmię go tym co najlepsze :lol: ?

pozdrawiam

maciej

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
czy skuter na gażniku odczuje, że karmię go tym co najlepsze  !OK ?

A kto powiedział, że lepsze jest 98 ? :lol:

W przypadku Xcitinga 500 na gaĽniku paliwo 95 pb jest wystarczaj?ce (ważne zeby z dobrej stacji)... zreszt? wszystkie maxi lataj? na 95- tce. Paliwo o wyższej liczbie oktanowej daje nam tylko lepsze samopoczucie. Nie raz to testowałem i takie mam zdanie na ten temat.

No i gratuluje męskiej decyzji zakupu Xcitinga 500 :rolleyes:

Niech Ci dobrze służy...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

GRATULACJE...

Czekamy na Xcitinga na drogach Krakowskich... hehe napewno się zobaczymy... I w tej sytuacji... Napewno trzeba się będzie spotkac... Zapowiada się, ze akurat ten czwartek i pi?tek mam zajęty wyjazdem(na 99%), ale jak będziesz miał ochotę i czas to BARDZO chętnie się spotkam celem pogadania, poznania i pojeżdżenia...

Co do benzynki... Jak jeĽdzisz u siebie, lej 95, różnicy nie odczujesz... Jednak na dalszych wyjazdach polecam lać 98, bo masz teoretycznie większ? pewno?ć że nie trafisz na wode...

Pozdrówki, Kubek :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Moje gratulacje, moze wreszcie Kuba z wyjazdow bedzie mial wiecej zdjec w otoczeniu skuterow :) niz teraz !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...