Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Najlepszy skuter już oficjalnie dostepny


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Mario, podskoczyłem gdy zobaczyłem już tytuł, ale jak zobaczyłem o czym piszesz to spotkało mnie lekkie rozczarowanie.

Aktualnie najlepszy skuter Yamahy nadal nie jest dostępny bo to ten skuter!

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
po okresie dominacji suzuki szykuje się zmiana warty tym bardziej, że suzuki sama sieć swoj? likwiduje :rolleyes:

Mario... a możesz mi powiedzieć co to za rewelacja? :D

Linki, które podajesz mówi? o tym o czym wiadomo od dawna... T- maxa na składzie nie ma i nie będzie... Tylko indywidualne zamówienie.

W ofercie Yamahy na 2006 s? dwa maxi--- Yp 400 i X-max 250.

Czy Suzuki ust?pi w tym roku miejsca Yamasze? :D

Moim zdaniem mało realne... Je?li miałoby komu? ust?pić to już szybciej Kymco ale kto wie... W tym kraju wszystko jest możliwe :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przyznać jednak należy, że jamaszka konsekwentna i nie id?ca za mod? jest... ;)

Kierunki i tylna lampa jakby z innej epoki. Poza tym, jak dla mnie najładniejsza

sylwetka w?ród maxi (mówię oczywi?cie za siebie).

pzdr

Odnośnik do komentarza

Mario... a możesz mi powiedzieć co to za rewelacja? ;)

Linki, które podajesz mówi? o tym o czym wiadomo od dawna... T- maxa na składzie nie ma i nie będzie... Tylko indywidualne zamówienie.

Nie od dawna tylko od 4 dni , a jesli beda sprowadzac srzęty na zamowienie w takim tempie jak czę?ci to i tak będ? szybsi od np. Kymco ktore ma swoje na "stanie"

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Nie od dawna tylko od 4 dni

Mario... o tej ofercie Yamahy 2006 wiadomo było sporo przed MBS' em Wawa (to ze taraz pojawił się news na stronie Yamahy to trochę dziwne ;) ) a o tym, że T- max będzie na indywidualne zamówienie wiadomo od X- czasu ... :P

Sam zobacz, że podniecałe? się już t? rewelacyjn? informacj?, notabene błędnie j? odczytałe? !YES :);)

Rewelacyjny news od Krzywego z 18.11.2005 ;-))

Ps. Ciekawostk? jest tutaj fakt, że w tym roku Yamaha Mitsui nie ma w ofercie w ogóle Yp 400 z 2006 roku... Pozostały jak widać egzemplarze 05 i najwidoczniej w pierwszej kolejno?ci musz? się wyprzedać te sztuki.

Odnośnik do komentarza

Witam

Jako że ja jestem t? informacja podniecony ;) to postaram się szybciutko wyja?nic o co chodzi. Informacja o możliwo?ci zamówienia T-Maxa u nas wiadomo było już w tamtym roku ( |M nr12 ) , tylko że żaden „diler” nie miał pojęcia na ten temat ( przynajmniej z tego co mi wiadomo ) , szczegóły co do możliwo?ci zamówień dopiero teraz s? znane i st?d dopiero teraz oficjalna informacja na stronach i mam nadzieje , że i w salonach sprzedaży .

Czekam z niecierpliwo?ci? na pierwsza sztukę .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...