Skocz do zawartości
Forum Burgmania

22-23 Kwiecień --> Targi Moto w Krakowie...


Gość scottie

Rekomendowane odpowiedzi

No wła?nie jak w temacie. Targi co prawda samochodowe, ale ogolna tematyka motoryzacyjna mile widziana. Jako, że wystawiam się na tych targach jestem w kontakcie z szefostwem targów i padło pytanie:

Czy podczas trwania targów, na terenach wokół hali dałoby się zrobić spęd motocykli i skuterów??

Odpowiedziałem, że zapytam no i pytam. Czy byliby jacy? chętni na taki większy spot poł?czony z publiczno?ci? i podziwianiem maszyn :D

Wydaje mi się to do?ć ciekawym pomysłem na taki DUŻY spocik dla tych co nie pojad? na Bemowo, bo to zdajsie ten dzień (tzn 22.04)

Czekam na opinie i jak co to się musze z nimi wczesniej dogadać.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Wydaje mi się to do?ć ciekawym pomysłem na taki DUŻY spocik dla tych co nie pojad? na Bemowo, bo to zdajsie ten dzień (tzn 22.04)

No niestety ten dzień. :D

Pozatym, że większo?ć motonitów z całej Polski przybędzie w tym dniu do Warszawy to jeszcze fani skuterów maj? dodatkow? imprezę w Scooterlandzie, która zowie się "Otwarcie Sezonu Skuterowego" :D

Tak więc 22 kwietnia zapowiada się wyj?tkowo zabawowo ;);)

Odnośnik do komentarza

Witojcie,

Powiem tak:

"My" z południowej Polski mamy w tym czasie: "pewnie wolny czas".

Wiem, że kilku z naszych 2oo BRACI będzie zbijało ... BˇKI.....

Zapraszj nas a my będziemy...

ja-rek.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja niestety(albo i stety) raczej się nie mogę zapowiedzieć w Krakowie, gdyż planuję odwiedzić Bemowo(trzeba zacz?ć zbierać piecz?tki, mówię poważnie :D )...

Ale siem zobaczy... Może 23 albo 24 się podskoczy na chwilkę...

Pozdrówki, Kuba :D

Odnośnik do komentarza

Uhuhu sie namnozylo imprez naraz... Bemowo, Scooterland a dodatkowo w Małopolsce w ten sam termin jest rozpoczecie sezonu w Mnikowie... tak wiec chyba z tego pomysłu nici bo cały Kraków i okolice będ? w Mnikowie...

Trudno sie mowi :P

Ja na targach musze byc i tak, ale zycze wszystkim miłej zabawy gdziekolwiek kto będzie :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...