Skocz do zawartości
Forum Burgmania

mały problem z drug? połow?


Gość zrazik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Od roku przymierzam się do zakupu 2 kółek i chyba nast?pi to na targach w Zabrzu B) . Po wielu nocach spędzonych na czytaniu o skuterach zdecydowałem się na mocne uderzenie - Xciting, choć na pocz?tku "zaczynałem" od 50 -tek :P .

Ale najgorsze co mnie czeka to nie koszty zakupu, nie egzamin na na prawko na motorek....tylko jak tu racjonalnie uzasadnić żonie ten zakup (20 tys to sporo- nawet w 36 ratach ....)

Ma kto? do?wiadczenia w tej kwestii? Dodam, że "na razie" żonka raczej nie czuje czaru 2 kółek.

Zaczynam panikować bo termin targów się zbliża.... a ja już więcej nie wytrzymam bez skutera w garażu .

Nagroda za najlepszy pomysł gwarantowana B) .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Hejka

Ja poprostu oswiadczam ze kupuje kolejny skuter, jedyne co slysze w zamian to "jak musisz to kup"

Zreszta bardzo nie dawno to przerabialem kiedy oswiecilo mnie ze musze miec BMW C1 :P i szukam kolejnego skutera B)

Odnośnik do komentarza

Opowiedz kobiecie bajeczki w stylu ... " misiaczku kupimy skuterek i wyobraĽ sobie t? czekaj?c? na Nas obojga przygodę , wspólne przejażdżki wypady za miasto tylko we dwoje, miłe chwile w plenerze przy blasku księżyca i gwiazd, pojedziemy na zlot ... będę mógł się pochwalić jak ładnie wygl?dasz jako plecaczek, a poza tym te spojrzenia spoconych katamaraniarzy zamkniętych w puszkach i te twoje rozwiane włosy spod kasku ....czysta przyjemno?ć , a i ja więcej czasu w domu będę miał dla ciebie bo w korkach stać nie będę musiał no i wiesz oszczędniej będę miał w jazdach do pracy bo samochód dużo pali. I najważniejsze nie będę ogl?dał się za babami bo będę miał drug? swoj? miło?ć i resztkę czasu po?więcać będę jej czyli "Kymco"wspomnij też że każdy facet musi mieć jakie? hobby a to jest najodpowiedniejsze i racjonalnie wytłumaczalne.

Takie tam pierdoły kobitki to lubi? :P

Ja tak gadałem za każdym razem a teraz w garażu stoj? trzy skuterki B)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To bardzo proste.

Na czas zakupu musisz sobie przygarn?ć inn? żonę, tak? która nie będzie stawiała oporu. Po zakupie wracaj do swojej wła?ciwej :P

Pozdrawiam- wujek "Dobra Rada" B)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Powiem krótko... jak połowica nie zrozumie Twoich potrzeb to zmień na tak? co będzie rozumiała whist

Odnośnik do komentarza

Ja nie znam takich problemów. W garażu ci?gle stoi nie sprzedany TGB, Majesty już zakupilem i chociaż nawet metra na niej nie przejechalem to moja żona jest już poinformowana, że po sezonie przychodzi kolej na 400.

Całkiem nieĽle to znosi whist

Odnośnik do komentarza

Witam Kolego Zrazik! !TAZ

Nie jest to wielki problem żeby Tobie co? doradzić.

Problemem jest to ze nikt o Tobie nic Newie nie napisałe? nic o sobie

Nawet „Profil” nie został wypełniony. whist

Ja w przeci?gu 14-u miesięcy kupiłem AN400 i AN 650 !NOT !NOT

I z żon? nie miałem żadnych problemów wręcz zachęcała do kupna :D

Pozdrawiam Mareczek ;)

Odnośnik do komentarza

Nagroda za najlepszy pomysł gwarantowana whist .

A może najpierw zdradĽ proszę jaka to nagroda ..... to wtedy może będe wiedziała czy co? wymy?lać , czy też nie ...

Odnośnik do komentarza
Ja w przeci?gu 14-u miesięcy kupiłem AN400 i AN 650 whist:D

I z żon? nie miałem żadnych problemów wręcz zachęcała do kupna ;)

Pozdrawiam Mareczek !TAZ

Marku! W kontek?cie tego co pisałem wcze?niej nie chwaliłbym się tak? żon?. To skarb!!

Odnośnik do komentarza

dzięki za "dobre rady"

hmm... je?li poł?cze pomysły - ja koreńskie skutery ty Żabciu koreańske.... (co ci koreańczycy robi? dla naszych dziewczyn?) dołoże do tego wersje z częstymi odwiedzinami u mamusi !TAZ, wspomne o jej wolnych weekendach (choć tu mam dylemat czy napewno), zaniże cenę o połowę, obiecam że będę zamykał deskę sedesow? i zmniejsze konsumpcje napojów chmielowych do 1,5 galona na tydzień hmm.... może się udać !NOT

Zrobię TO jutro rano, my?lę że 6 am będzie ok, najwyżej pomy?li że miała straszny sen whist

w kwestii informacji o mnie 30-cha na karku, kilka zajeżdzonych mini 2-kołowców motorynki x2, kadecik, simsonki dwa, WSK w wersi "polnej" czyli bez blach o rowerze nie wspomnę :D przygoda z nimi skończyła się z 12 lat temu - dlatego teraz wracam do korzeni ;)

mieszkam pod Krakowem (30 km), żona jest dziecko też o mię?niu piwnym nie wspomnę, jestem "domokr?żc?" czyli handlowcem w jednej z firm kurierskich chyba tyle...

może będzie okazja poznać wasz? brać bliżej na jakim? zlocie, jak się z żon? uda !NOT

życzcie powodzenia

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
obiecam że będę zamykał deskę sedesow?

Tu bym się nie rozpędzał... Facet ma tak skonstruowany procesor główny, że nijak nie da się do niego wprogramować tej funkcji software' u whist !TAZ

A może pomy?l o jakiej? kolacji przy ?wiecach dzień wcze?niej, przyłóż się w "obowi?zkach łóżkowych" lub jak kto woli "odrabianiu pańszczyzny" (bardziej niż zwykle !NOT ) a rano lepiej będzie prowadzić pertraktacje... Zrób tzw. dobry podkład :D .

Podobno niektórym to pomogło ;)

Odnośnik do komentarza

no tak zapomniałem o nagrodzie....

w sumie wszystkie podpowiedzi wygrały whist

niech to będzie weekend pod Krakowem zapraszam wszystkich mam 2 hektary trawnika pod biwak, niech tylko ta pierniczona zima się skończy :D !

sory poniosło mnie ale w tym roku przesadziła

Odnośnik do komentarza
Gość Michał Kupczyk
Powiem krótko... jak połowica nie zrozumie Twoich potrzeb to zmień na tak? co będzie rozumiała whist

Juz chcialem podzielic sie swoimi doswiadczeniami, a tu Ojciec Dyrektor juz mnie ubiegl :D

Nie radze stawiac kobiety przed faktem dokonanym. Nie uchodzi.

Mysle ze o ile rozsadnie zaplanujesz budzet, ustalisz z jakich swoich wydatkow zrezygnujesz to w zadnym normalnym zwiazku nie uslyszysz 'NIE'.

--

Ja chodzilem kolo sprawy poltora roku. Gadalem o skuterach bez przerwy.

Przy kazdym postoju w korku("ach gdybym mial skuter..."), przy kazdym mijanym motocykliscie ("zobacz skarbie jak spokojnie i rozwaznie jedzie...") .

Po roku zrozumiala ze to nie jest chwilowa zachcianka i pogodzila sie z mysla ze w koncu bede jezdzil.

Chcialem zaczac od 500, (a conajmniej 250) a po negocjacjach skonczylem jak na razie na 125.

pozdrawiam i powodzenia.

Michal

ps. sprawdz koszty ubezpieczenia w pierwszym roku i kolejnych latach. Zakup na raty oznacza obowiazek AC, ktore podobno ostatnio kosmicznie wzroslo.

Odnośnik do komentarza
Zakup na raty oznacza obowiazek AC, ktore podobno ostatnio kosmicznie wzroslo.

Jest na to rozwi?zanie whist

Wystarczy nie brać skutera na kredyt a wzi??ć pożyczke na skuter :D

Wtedy nie wymagaj? opłaty AC ....

Odnośnik do komentarza
no tak zapomniałem o nagrodzie....

w sumie wszystkie podpowiedzi wygrały whist

niech to będzie weekend pod Krakowem zapraszam wszystkich mam 2 hektary trawnika pod biwak.....

Super. Znaczy jeden wpis w tegorocznej (tegosezonowej) ksi?żeczce BTC czapewniony! Podaj szczegóły lokalizacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...