Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Czy warto kupić Burgmana 125 z 98r?


Gość starzec

Pytanie

Czy warto kupić Burgmana 125 z 98r?

Jeżeli kto? posiada taki skuter, prosiłbym o info jak się sprawuje taka maszyna.

Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie? Może kto? zna orientacyjne ceny, albo za ile można ?ci?gn?ć z zagranicy.

THX za info

Starzec

Odnośnik do komentarza

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
  • Administrator
Czy warto kupić Burgmana 125 z 98r?

Jeżeli kto? posiada taki skuter, prosiłbym o info jak się sprawuje taka maszyna.

Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie? Może kto? zna orientacyjne ceny, albo za ile można ?ci?gn?ć z zagranicy.

Pierwsze słyszę, żeby Uh 125 był produkowany poniżej 2002 roku !TAZ

Generalnie sprawuje się tak samo jak 150- tka i nawet osi?gi ma bardzo podobne.

Pierwsze egzemplarze miały problemy z wahaczami i wibracjami. PóĽniej wadę wyeliminowano.

Ogólnie sympatyczny maxi- skuter z dolnej półki.

Je?li bezwypadkowy warty polecenia.

Tutaj o wadach Uh 125/150

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Sympatycy

Mariuszku, sorry ale rozwijałe? się niepotrzebnie...(a może się myle?)

http://www.allegro.pl/item86954439_suzuki_...lin_98_rok.html

Oto pierwszy przypadek choroby zwanej GŁUPOTY PISANE W INTERNECIE...

S? ludzie, którzy się nie znaj? i sprzedaj? co? o czym nie maj? pojęcia i wypisuj? głupoty... !TAZ

Następnie s? ludzie, którzy maj? również małe wiadomo?ci na rózne tematy i łykaj? takie "informacje", my?l?c że sa jak najbardziej poprawne... :D

Tutaj mamy przypadek Pana, który łykn?ł fakt, że go?ć który wystawia ÓW "burgmana" niewie że sprzedaje Suzuki AN125... ale NIE burgman... :D

Tego byłoby na tyle... Co do sprzęta z linku(s?dze że pewno o tego Panu chodziło) to nawet się nie wypowiadam... Wolałbym za t? kasę nowego Questa...

Pozdrawiam, Kuba :o

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator
Mariuszku, sorry ale rozwijałe? się niepotrzebnie...(a może się myle?)

http://www.allegro.pl/item86954439_suzuki_...lin_98_rok.html

Oto pierwszy przypadek choroby zwanej GŁUPOTY PISANE W INTERNECIE...

S? ludzie, którzy się nie znaj? i sprzedaj? co? o czym nie maj? pojęcia i wypisuj? głupoty...  !TAZ

Następnie s? ludzie, którzy maj? również małe wiadomo?ci na rózne tematy i łykaj? takie "informacje", my?l?c że sa jak najbardziej poprawne... :D

Kubo... weĽ co? na wstrzymanie ! :o

Czy każdy musi się na wszystkim znać? Człowiek zobaczył ogłoszenie i wszedł do nas na forum żeby zapytać a my jeste?my od tego żeby pomóc.

Mój pierwszy post zasugerował, że Burgmany 125 były produkowane od 2002 roku i styka...

Chłopaku... krople walerianki sobie łyknij :D

Reasumuj?c: Burgmany UH 125 s? produkowane od 2002 roku. An 125 nie jest Burgmanem tylko poprzednikiem Epicuro.

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Sympatycy

Hahahahahhahahahaha Mariusz, bo nie wytrzymam....

Moim postem wcale nie chciałem obrazić autora w?tku, który jest tutaj niewinny...

Przeczytał(najprawdopodobniej, bo moze się okazac, zę chodzi o UH, tylko rok pomylił) głupoty na allegro i pomy?lał że to prawda(a sk?d miał wiedzieć, że nie?) a następnie tutaj (jako ze to forum o burgmanach) zadał pytanie o sprzęta...

Hahahahaha żadne krople Mi nie potrzebne, już w głowie mam co mam, lepiej tego nie rozpraszać dodatkowo kroplami :D ...

Także więc... Autorze w?tku, jesli tylko także odczułes, że mój poprzedni post był skierowany wrogo do Ciebie to sorry, ale to wcale oto nie chodziło...

Chodziło oto, jak BEZSENSOWNE informacje na internecie potrafi? wprowadzić nieznaj?cych się na temacie w bł?d(jak np. "Burgman Artix" !TAZ hahaha).

Tymczasem pozdrawiam i oczekuje na odpowiedĽ autora czy chodziło Mu o przytoczonego przezemnie "burgmana", czy jednak chodzi tu o UH125 a wtedy mogę się pocałować i st?d zmykać :o ...

Qbełeczunieczek :D

Odnośnik do komentarza
  • 0
  • Administrator

!TAZ Burgman Artix to jedyna na swiecie probna wersja bardzo limitowana wydana w ilosci sztuk jeden na specjalne zamowienie :D Od wersji seryjnej rozni sie paroma drobiazgami i jednym istotnym elementem. Jest przyozdobiony Artixem na wierzchu :o

Co do tej padaki z allegro to faktycznie jakas sciema :D

Odnośnik do komentarza
  • 0

Witam,

Fakt miałem na my?li skuter z Allegro, dlatego rzuciłem posta na forum ludzi, którzy maj? o tym pojęcie (bo ja nie znam się na skuterach- ale trochę na oldbikach, tak).

Cieszę się, że szybko dostałem odpowiedzi. Bo teraz wiem, że kole? sadzi lipę. THX wszystkim za pomoc, a z Kuby to ministrem spraw zagranicznych bym nie zrobił :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...