Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kłopoty z avatarami


MAXIMUS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Od wczoraj mam kłopoty z avatarami niektórych użytkowników w tym ze swoim znaczy ludzie widz? je u siebie a ja u siebie nie np avatar Kubo. Co jest powodem takiego nienormalnego objawu u mnie na kompie??

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe może Mój avatar nie przypadkiem nie daje się pokazać? Hehe joke whist

Maxi spróbuj skasować "ciasteczka"--> NARZĘDZIA-->opcje internetowe-->usuń pliki cookie...

To powinno pomóc, tak Mi się wydaje... Chyba, że nie chodzi Ci o problem że widzisz stare avatary, a powiniene? widzieć nowe...? Jesli nie chodzi Ci oto, na co dałem radę, to opisz bardziej problem, bo oznaczałoby to, iż Go zbytnio nie zrozumiałem... A ÓW( ;) ) problem jest dla Nas ważny...Bo jakże kolega Nasz Maximalny niemógłby Naszych pieknych avatarków ogl?dać ;) .

Pozdrówkas, Kubson ;)

Odnośnik do komentarza
Tez nie widze od niedawna u kilku uzytkownikow avatarow, u ciebie Kubo rowniez... Za to strona zaczela latac w operze :D)

U mnie lata od 2mc na operze :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Maxi spróbuj skasować "ciasteczka"--> NARZĘDZIA-->opcje internetowe-->usuń pliki cookie...

nie pomogło nic

a może nasz guru Tetsuo się wypowie w tym temacie :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Nie wiem moze sie nie znam ale u mnie w kompie jest tak

jak perzegladam forum przez explo. to Kubus ma stary avatar a jak przez mozille

to widze avatar ten nowy :D

pozdro

majon

A ja nawet Twojego nie widzę :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To dla rownowagi i moze ulatwienia powiem ze u mnie jest OK, taka podpowiedz dla Tetsuo, uzywam w pracy obu przegladarek to jest Netscape i IE

Odnośnik do komentarza

na operze i IE jest jak naajbardziej Oki - czasami tylko jakby dłużej jaki? avatar się ładuje

Kubiszon - zmień swój avatar - bo jako? cały czas mam wrażenie ze pisze do majona :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
To dla rownowagi i moze ulatwienia powiem ze u mnie jest OK, taka podpowiedz dla Tetsuo, uzywam w pracy obu przegladarek to jest Netscape i IE

U mnie nie ma równowagi korzystam tylko z IE i nie widzę chyba z połowy avatarów

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

wydaje mi się ze sprawa jest prosta ,

jaki? czas temu zdjęlismy ograniczeni dotycz?ce wielko?ci pliku który mozna wgrac na serwer jako avatar, teraz widze ze to był bł?d.

Niektórzy uzytkownicy wgrali bardzo duze zdjecia jako awatary i dlatego na sł?bszych komputerach albo słabszych ł?czach się one nie ł?duj?.

Nie chce tu nikogo piętnować ale takie duże avatary maj? MAXIMUS i Majon ....

Odnośnik do komentarza
Niektórzy uzytkownicy wgrali bardzo duze zdjecia jako awatary i dlatego na sł?bszych komputerach albo słabszych ł?czach się one nie ł?duj?.

Slaby komputer i slabe lacze :D ?

Lacze: mam stalke 2.200 kbit/s

Komp: P4 2,8GHz, 1GB RAM, itd ... Spokojnie gram "Battlefield 2", a jakies avatary mi maja nie latac :D ?

To chyba jednak nie to :) ...

Sprawdzilem ustawienia, ale avatarow Kuby, Majona i Maximusa nie widze :) . Ale np. Rudego56 tez nie !bicz ...

Odnośnik do komentarza
[ Ale np. Rudego56 tez nie whist ...

O rany Bigu - masz dużo szczę?cia - ja niestety widzę i .... rudy ubieraj się :D !bicz

Ciiiiiiiiiiii :D

Awantarek bardzo ładny, co chcecie :)

Ja ci?gle widze wszytkich awantarki - używam opery, komp podobny jak Biga, łacze 256kb/s.

Odnośnik do komentarza

Wczesniej widzialem ten avatar, ale od paru dni nic nie ma !bicz . Podejrzewam ze mam jakies lipne ustawienia. IE skonfigurowalem, ale dziwne tylko ze w Operze tez nie lata...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie wiem co wy rozrabiacie z tymi avatarami... Ja tam od pocz?tku wszystko widzę OK i to na dwóch różnych kompach i na różnych ł?czach.

Jedyne co wspólne to przegl?dara IE.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No ja tez wchodze z 4 roznych kompow i na kazdym jest ok. Nawet z komputera ktory raczej zasluguje na miano kalkulatora bo pamieci mam wiecej teraz w telefonie !bicz

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Slaby komputer i slabe lacze :D ?

Lacze: mam stalke 2.200 kbit/s

Komp: P4 2,8GHz, 1GB RAM, itd ... Spokojnie gram "Battlefield 2", a jakies avatary mi maja nie latac :D ?

To chyba jednak nie to :) ...

Sprawdzilem ustawienia, ale avatarow Kuby, Majona i Maximusa nie widze :) . Ale np. Rudego56 tez nie :) ...

Korzystaj?c z kompa o wolniejszym ł?czu od mojego dwukrotnie widzę wszystkie avatary a u siebie niestety nie !bicz

A co do przegl?darki IE i całego komputera nie zmieniałem żadnych konfiguracji od roku więc raczej nie jest żadn? przyczyn? jaka? zmiana , która zaszła u mnie w systemie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wniosek z tego że Tetsuo musi się przyjrzeć tematowi pod innym k?tem niż wielko?ć avatarów , bo chciałbym jeszcze poogl?dać wyczyny avatarowe Dacji whist , Majona, Ermiego(klasyka z kromkami chleba whist ) i innych użytkowników. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie pro?by !bicz

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Korzystaj?c z kompa o wolniejszym ł?czu od mojego dwukrotnie widzę wszystkie avatary a u siebie niestety nie !OKK

To niby moje domowe ł?cze jest słabsze????

no proszę a jednak wszystko widać whist i to dwukrotnie !!!

następnym razem piszesz podanie i zał?czniki 2 sztuki whist

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...