Skocz do zawartości
Forum Burgmania

No i siadło


rafałek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wła?nie wróciłem z Miasta Kopernika z Ypka na lawecie. Wygralem wy?cig o "najlepsz? Ypke w Polsce" a było gor?co, więc trochę się zapożyczyłem i jest! Pojechała prosto do mojego kumpla garażu na zimowisko mam madzieje, że jeszcze w tym roku chociaż kawałek się przejadę jak ?niegi stopniej?. Na razie jedyny zarzut to taki, że jeszcze nie wyjechałem z Torunia a od Ypki odpadł plastik (spod tylnej lampy z pięknym logiem Burgmanii i Dr. Biga). Cieszczę się niezmiernie i czekam na suche dni.

hahahaha Teraz czekam na gratulacje i zapewnienia, że już więcej nic nie odpadnie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza

Trochę silikonu ...popodklejasz i będzie gut, grunt żeby hamulce były i silnik pracował, reszta przyjdzie sama grunt to pozytywne my?lenie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe GRATULUJĘ koledze zakupu... Treaz nic tylko czekać do sezonu...

Grupa POŁUDNIE powiększa się w sile... Będzie z kim jechać na zlot czy też będzie z kim pojeĽdzić po okolicach(góry i te sprawy)...

Do zobaczenia w takim razie na trasie(napewno) i MIODNEGO użytkowania YP'ki...

Kubosław !holiday

Odnośnik do komentarza

Ja też się nie dziwię ani Burgmanii ani dzikowi. Ja sobie spogl?dałem przez tyln? szybę samochodu jak wyglancowana maszynka powoli nabiera na siebie warstwę marasu spod kół tirów sam miałem ochotę odpa?ć...

Tych wypadów jaż się nie mogę doczekać.

Odnośnik do komentarza

Czyli mój nos detektywa nie zawiódł i tym razem - trafnie wytypowałem w „popołudniowym konkursie” nowego posiadacze ypki.

Życzę miłej jazdy i aby przyniosła Ci tyle rado?ci ile mi burgi !holiday

Pozdrawiam serdecznie

Paweł

Odnośnik do komentarza

hehehehe bo się choć jedna cz?stka rwała z powrotem aby została dopieszczona, wychuchana i wygłaskana :lol:

Dziwna sprawa wogule, że nie zgubiłem tego plastiku gdzie? na wybojach suwalszczyzny. A jeszcze dziwniejsza ze ten plastik jest mocowany na 2 zatrzaski i 2 sróby!!! czyżby ?róbeczki poskręcane na loctita też chciały do papci garażu hehehe :)

Jedyne co nasówa mi się na my?l to, że ypka ma bardziej miękkie amortyzatory niż laweta .

Bigu i tabliczka ERMI pod rejestracj? też nie lubi - to ze zło?ci się tak trzęsła az dzik waln?ł barana o podest !OK

Wogule Ypka Bidulka tak się wystraszyła jazdy nie na swoich kołach że ze strachu aż jej się popu?ciło !holiday

Odnośnik do komentarza

rwały się rwały ale nie do końca się urwały. Odczepiły się zaczepy ale ?ruby trzymały tak więc nic nie zginęło tylko sobie wisiało. Przykleiłem ta?m? i dojechali?my bez kłopotu

Odnośnik do komentarza

Cóż moge więcej dodać ...

Naogl?dałam się się tej Ypki , nadotykałam , nagłaskałam Jej także i co mogę powiedzieć .... po prostu trzeba Ci pogratulować wspaniałego zakupu.

I mam nadziej, że postawisz J? na jakim? zlocie obok mojej Ypki - bo One się bardzo lubi? !holiday

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Coż mogę powiedzieć... Gratuluje zakupu.

Teraz wypada, żeby? pojawiał się na zlotach... czas najwyższy !holiday

Odnośnik do komentarza
Coż mogę powiedzieć... Gratuluje zakupu.

Teraz wypada, żeby? pojawiał się na zlotach... czas najwyższy !holiday

Też tak uważam. Muszę się gdzi? pojawić, bo mamy z Ermim co? tam do wypicia za obustronnie udan? transakcję.

Odnośnik do komentarza

Rafalek13c... gratuluję. Niechaj Ci służy dzielnie i nieawodnie.

Pozdrówka

P.s. CHyba mnie cós tak smyra znajomo w przełyku. Pewnie też bym się napił !holiday

Odnośnik do komentarza

P.s. CHyba mnie cós tak smyra znajomo w przełyku. Pewnie też bym się napił ;)

Znam to uczucie. A ja jutro o bladym ?wicie wyjeżdzam sobie na tydzień na narty w o?miu chłopa. Chyba nie muszę Ci mówić co to oznacza....?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Gratuluje zakupu i do zobaczenia na zlotach i trasach. Przynajmniej wiesz ze nie kupiles zadnego sprzeta z naszego dzialu "kupa" Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

cze?ć

Gratuluje sprzęcika ,jeszcze bardziej cieszy mnie to że

powiększa się grupa południe

ps.widziałem j? jest piękna ,niech ci służy jak najlepiej

pozdrawiam pawel883 :lol:

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim.

Szkoda tylko że nie mam kiedy się cieszyć zakupem. Po pierwsze pogoda, podrugie ostatni raz widzaiłę moj? Yamaszke w dniu.... zakupu. Najpierw urlop a zaraz po powrocie nieszczę?cie... To naprawde spore przeżycie nie?ć bladym ?witem w zimie do lekarza ukochan? osobę, która daje minimalne oznaki zycia... Teraz kursuje szpital - praca. Ogl?dnie Ypki zostawiam na drugim planie...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
To naprawde spore przeżycie nie?ć bladym ?witem w zimie do lekarza ukochan? osobę, która daje minimalne oznaki zycia... Teraz kursuje szpital - praca.

Bardzo niefajnie się to czyta... kurcze aż nie wiem jak zapytać ale co się stało? whist

Mam nadzieję, że wszystko Ci się ułoży i już za chwilę będziesz się cieszył nowym zakupem !TAZ

Letni sezon tuż, tuż !TAZ

Ł?cze pozytywn? energię i pozdrawiam !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
nieszczę?cie... To naprawde spore przeżycie nie?ć bladym ?witem w zimie do lekarza ukochan? osobę, która daje minimalne oznaki zycia... Teraz kursuje szpital - praca.

Ciężko czytać takie rzeczy ale musisz być dobrej my?li i wierzyć że wszystko wróci do normalno?ci. Wiara to połowa sukcesu i z tym przekonaniem trzeba oczekiwać poprawy .

Odnośnik do komentarza

Mogę wszystkim powiedzieć tyle. Zajebi?cie jest mieć hobby i ułożone życie, ale kiedy zdrowie zaczyna szwankować nic nie jest ważne. Wszytsko zaczęło się niewinnie od błędnej diagnozy i nierozpoznania zapalenia oskrzeli. Komplikacje spowodowały zachwianie zawarto?ci cukru w organiżmie i w perspektywie zakwaszenie krawi (eter w moczu). Nie bardzo rozumiem te mechanizmy ale efekty s? po peostu starszne. Majaczenie kompletny zanik pracy mię?nie mdlenie kłopoty z oddechem, wymioty bole?ci i do tego ten biały kolor skóry. Naprawdę przeżyłem swoje. Żle, że tak się stało ale całe szczę?cie, że nie stało się to w zeszłym tygodniu kiedy bawiłem się na nartach we Włoszech. Na t? chwilę systuacja jest opanowana i moja Gosia wraca do rzeczywisto?ći, chociaż jest bardzo słaba.

Dzięki za troskę.

Odnośnik do komentarza

Porażaj?ce- faktycznie Rafałku wróciłe? rychło w pore. Gosi życzę szybciutkiego powrotu do stanu "herszt baby".

Dobre to co dobrze się kończy. ufff...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Zajebi?cie jest mieć hobby i ułożone życie, ale kiedy zdrowie zaczyna szwankować nic nie jest ważne.

Powiem tak... wiele razy mówiłem, że zdrowie jest najważniejsze i aby cieszyło nas hobby trzeba mieć siłe... zarówno fizyczn? jak i psychiczn?.

Co do tego ułożonego życia to powiem Ci, że ostatnio obserwuje coraz mniej ludzi z "ułożonym" życiem... chyba bardzo się nie pomylę jak napiszę, że tak połowa z nas ma niezłe galimatiasy w życiu osobistym ;)

Jakie? dwa lata temu sam miałem poważne problemy zdrowotne i powiem Ci, że wła?nie nasze hobby dawało mi ogrom pozytywnej energii a ludzie z nim zwi?zani byli dla mnie wielkim oparciem...

Tak więc b?dĽ twardy i pamiętaj, że nie jeste? sam a Gosi życzę powrotu do zdrowia... teraz już tylko może być z górki !TAZ

Odnośnik do komentarza
Co do tego ułożonego życia to powiem Ci, że ostatnio obserwuje coraz mniej ludzi z "ułożonym" życiem... chyba bardzo się nie pomylę jak napiszę, że tak połowa z nas ma niezłe galimatiasy w życiu osobistym ;)

Mówi?c o "ułożonym życiu" miałem na my?li sprawy finansowe. Fakt Ľle to uj?łem.

Sprawy osobiste to zupełnie inna rzecz. Jeżeli wszystko jest w porz?dku wtedy, w podobnych sytuacjach wszystko inne przestaje być ważne.

Sory za to filozofowanie, ale pierwszy raz przeżyłem co? takiego. Nikomu tego nie życzę ale to pozwala stwierdzić co jest naprawde najistotniejsze.

Odnośnik do komentarza

Czytam ten w?tek z sercem w gardle. Koniec jednak napawa optymizmem.

Życzę Gosi szybkiego powrotu do zdrowia. Piszesz, że sytuacja sie poprawia. To ?wietnie. Teraz dużo pogody ducha trzeba i pozytywnego my?lenia, a poprawa przy?pieszy. Pisze to serio, bo widziałem na własne oczy, jak wiara i chęć życia potrafi zwalczyć ?mierteln? chorobę.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...