Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A może wypad w weekend?


Artemis

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się nad wypadem do Liwia - zwiedzanie starej zbrojowni a później do Węgrowa.

Ale wszamanie toruńskich pierników też jest bardzo zachęcające !scooter

Odnośnik do komentarza

Ja poddalem swój pomysł ale na jakis mniejszy (Liw, Węgrów) wypad tez się pisze :D Jak patrze na pogode dzisiaj to załuje ze to juz nie sobota i weekend.

Na wypad proponuje niedziele. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza

Jak urwę się ze szkoły to kulam z wami !! Zdecydowanie niedziela lepsza dla mnie ! Myślę, że można się od razu z rańca umówić 10-11 żeby pogody nie marnować :D

Odnośnik do komentarza

Jeżeli byśmy wyruszyli tak o 10.00, to się piszę, najwyżej odbiję wcześniej do domu, bo na ~13.00 mam się stawić z powrotem w domu.

(wątek: Zegrze)

Odnośnik do komentarza

To kto w końcu i gdzie jedzie? Mi to w sumie obojętne i podłącze się do każdego !scooter

(oczywiście chodzi o niedziele)

Odnośnik do komentarza

W niedzielę możemy bujnąć się do Torunia na pierniki, jestem za wcześniejszymi godzinami: np: 9-10 route 66 - co Wy na to?

Mam sprzęt po serwisie więc jeszcze w sobotę wyskoczę na nie duża objazdówkę sprawdzić jak maszyna lata. !scooter

Odnośnik do komentarza

Artemis - dla Mnnie może być i 9 zawsze to jeszcze chwilke mozna poczekać jakby sie ktoś chcial dołączyc.

Artysciak - a ty sie piszesz na Toruń?

Piro - ale chyba na niedziele dasz radę z nami do Torunia na pierniki !OKK

P.S Piro moze jak ostatnio tyle tych przełączników na montowałeś to może coś wyłączyłeś niechcący !OKK

a tak serio to postaraj sie !scooter

Odnośnik do komentarza

Piro co się stało? Postaraj się ogarnąć maszynę na niedzielę - 3mam kciuki !OKK Phil a Ty jedziesz? Im więcej nas tym większe szanse, że wynegocjujemy lepsze ceny na pierniki, mniam !scooter

Odnośnik do komentarza

To tak dla jasności i podsumowania, o 9.00 pod R66 i ruszamy na pierniki do Torunia? I kto się pisze? Muszę być pewny, aby zmienić plany niedzielne..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...