Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BMW SCT 800- nareszcie super maxi z Niemiec


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Przeniesienie napedu i ogolnie optyka przeniesienia napedu (wylaczajac oczywiscie plastiki) przypomina mi podejrzanie Tmaxa :rolleyes: ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fakt, trudno się oprzeć wrażeniu j.w.

Czekamy na więcej info i więcej zdjęć. Narazie Bmw-motorrad milczy.

Odnośnik do komentarza

Podejrzanie pzypomina mi się fakt zawarcia paktu handlowego BMW-Kymco .... kształt czachyy ludz?co przypomina Xcitinga ... czyżby Tajwan mieszał razem z BMW a w obliczu kryzysu jest już wszystko możliwe :lol:.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z dwóch niezależnych Ľródeł dostałem informację, że foto SCT 800, które pojawiło się na portalach ?wiatowych, może ale nie musi mieć odzwierciedlenia w produkcie finalnym. Mówi?c dokładniej: maxi od BMW może wygl?dać inaczej niż to, co widzimy na fotce. Kolejn? spraw? jest wprowadzenie do produkcji w/w maxi, które przewidywane jest najwcze?niej na rok 2010.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Hmm czyli przed Euro 2012 nie wyjdzie do produkcji, szkoda, w sumie po co wymyslaja cos nowego, ja bym chetnie widzial wersje LT przerobiona na skuter i juz :rolleyes: byle bagaznik pod siedzeniem mial duzy

Odnośnik do komentarza

Są nowe (chyba) dane dotyczące maxi spod znaku biało-niebieskiej szachownicy (niektórzy twierdzą, że śmigiełka):

Concept C ma mieć dwucylindrową jednostkę napędową o pojemności 650 ccm. Premiera - późną jesienią.

Co do bagażnika zaś - Concept C proponuje ciekawe rozwiązanie: patent polega na tym, że "dno" schowka pod tylnym siedziskiem jest ruchome :) . Podczas parkowania dno opuszcza się aż do zetknięcia z tylnym kołem, w ten sposób schowek bez problemu ma pomieścić kask. Automatyczny system zabezpieczający uniemożliwia uruchomienie skutera ze schowkiem w takim położeniu (blokada tylnego koła), zapominalscy nie powinni zatem mieć kłopotu. Pod przednim siedzeniem kask mieści się bez konieczności użycia żadnych patentów.

Tyle wyczytałem w najnowszym numerze Moto Voyager'a

Odnośnik do komentarza

No fakt, trochę dałem ciała - ale przyznaj informacji o pojemności i bagażniku jeszcze nie było :lol:.

Żeby nie robić zamieszania - przenoszę ten post do działu "Ogólne", temat "MAXI by BMW model Concept C czyli powrót do gry", czyli TU.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No fakt, trochę dałem ciała - ale przyznaj informacji o pojemności i bagażniku jeszcze nie było :lol:.

Fakt, akurat o tym nie pisaliśmy :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...