Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy w nowe miejsce cyklicznych spotkań Klubu Burgmanii, które odbywają się cotygodniowo w czwartki o godz. 19, miejsce:

Caffe66 ul. Prymasa Tysiąclecia 74.

Odnośnik do komentarza

Przeziębienie już przeszło, ale dzisiaj po południu montuj? mi nowe ł?cze DSL więc muszę być w domu.

Nie dojadę do Route 66

Odnośnik do komentarza

W walentynki miałam okazję odwiedzić ten lokalik w Wawie .... :lol:

Fajne klimaty i super karaoke ....gardło bolało mnie jeszcze dwa dni

:lol:

Odnośnik do komentarza

No, to ja już byłem postałem 10 minut i wróciem sobie !happybth

Chyba mi się godzinki pomyliły bo byłem o 18 xD

Odnośnik do komentarza

Ja z przykro?ci? muszę powiedzieć, że na dzień 9.04.2009 r nie stawię się na spotkanie i jajeczka ?wi?tecznego w zacnym gronie nie posmakuję ;)

ponieważ odebrałem plastiki do !scooter od lakiernika i jest to jedyne popołudnie oraz wieczór, kiedy mogę go poskładać i przygotować do jazdy.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Spotkanie w najbliższy czwartek oczywi?cie się odbędzie, jednak jajeczko zrobimy w wersji symbolicznej !scooter . Niestety R66 nie jest technicznie (czyt. gastronomicznie) tak przygotowane jak (był) Stary Młyn.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ja z przykro?ci? muszę powiedzieć, że na dzień 9.04.2009 r nie stawię się na spotkanie i jajeczka ?wi?tecznego w zacnym gronie nie posmakuję :(

ponieważ odebrałem plastiki do !scooter od lakiernika i jest to jedyne popołudnie oraz wieczór, kiedy mogę go poskładać i przygotować do jazdy.

Hm, z przykro?ci? muszę zaproponować.............

Koledzy, nie możemy zostawić naszego Więcusia w niedoli. Brak kontaktu z nami może załamać biedaka przed ?więtami. Jaki? mały wypadzik na kawkę????

Kto wie gdzie Więcek trzyma tego paĽdziocha. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Kto wie gdzie Więcek trzyma tego paĽdziocha. !scooter

Ja, ja! Ja wiem... ale nie wiem czy powiem !tut ;)

Boje się, że póĽniej Więckowi ta kawa będzie się do |wi?t odbijać :(

Odnośnik do komentarza
Kto wie gdzie Więcek trzyma tego paĽdziocha. !scooter

Ja, ja! Ja wiem... ale nie wiem czy powiem !tut :D

Boje się, że póĽniej Więckowi ta kawa będzie się do |wi?t odbijać :P

i tak powiesz i tak !tut

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kto wie gdzie Więcek trzyma tego paĽdziocha. !scooter

Ja też wiem gdzie paĽdzioch stoi, ale najazd na to miejsce duzej ilo?ci skuterów mógł by doprowadzic do mobilizacji naszych sił zbrojnych !tut :D:P

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mogę nieco wtr?cić do tematu "JAJKO + kiełbaska".

Mogę zaproponować wszystkim przejazd z R66 do klubu Level w samym centrum Wawy a tam za niewielk? odpłatno?ci? kucharz przygotuje nam wy?mienity Żureczek z biał? kiełb? + oczywi?cie jajeczka + ew. jakie? inne opcje kulinarne. Wszystko do obgadania na szybko bo czasu mało.

Co wiara na ten temat my?li ?????

Pozdr.

PS. niektórzy już tam byli ...... więc wiedz? gdzie to i jak tam jest.

PS2. Parking dla skuterów oczywi?cie jest !!!! samochody parkujemy 40 metrów dalej czyli koło CH SMYK

Proszę o ew. szybkie info a ja podam dalej w celu przygotowania jakiej? oferty.

Pozdrawiam

Można rzucić okiem na klub (strona w budowie ale... ) Level Klub ul.Chmielna 9A

Odnośnik do komentarza

Więc jeszcze dzi? wrzucę jakie? info ofertowe .... kazałem przygotować ofertę tak do 30-35 zł za osobę tak jak to bywało zawsze w Młynie.

Zobaczymy co zaproponuje kucharz i ......... podejmiemy decyzję .... proszę tylko o wpisy kto by reflektował na tak? opcje.

Pozdrawiam

Pablos

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Zobaczymy co zaproponuje kucharz i ......... podejmiemy decyzję .... proszę tylko o wpisy kto by reflektował na tak? opcje.

Je?li nie jedziemy do Więcka !OK to ja !walkm

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...