Skocz do zawartości
Forum Burgmania

BURGMANIA 2009 - ROGOŹNO 11- 14 czerwca


Gość Cappo

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna aktualizacja rezerwacji wykonana.

ciekawskich zapraszam do pierwszego posta i strony zlotowej

NEWS :

- pojawił się nowy sponsor - nasz klubowy Kolega Worlan!

dzięki jego uprzejmo?ci będzie o co walczyć - mamy 3 super nagrody! :lol::lol::lol:

DZIĘKI WORLAN! :lol:

pozdrawiam

Cappo.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 389
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    48

  • Abach

    13

  • dr.big

    12

  • Marynarz

    12

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Może by tak zrobić listę skuterów jakie maj? przyjechać (nazwa i ilo?ć sztuk), tak jak zrobili to niemce.

Odnośnik do komentarza

My nie Niemce my POLACY potomkowie Husarii , Ułanów , Kawalerzystów nie ważne kto na czym jeĽdzi ważne że jeĽdzi ;) !piwko !w00t :(:D wła?nie piwko na końcu :D

Odnośnik do komentarza
Może by tak zrobić listę skuterów jakie maj? przyjechać (nazwa i ilo?ć sztuk), tak jak zrobili to niemce.

W tej chwili na takie statystyki za poĽno. Gdyby przy rejestracji każdy podawał skuter, nie byłoby problemu. Niektórym trudno też przy rejestracji pół roku wcze?niej deklarować czym przyjad?, bo z tym różnie może być. Tymbardziej, że Burgmania to zlot rodzinny i dużo osób przyjeżdża samochodami. Najłatwiej jest to zrobić bezpo?rednio na zlocie - policzyć sprzęty na parkingu. W zeszlym roku tak zrobili?my i chyba gdzie? s? te dane w w?tku zlotowym.

Odnośnik do komentarza
Gość KRZYSIEK S

ZAPISZCIE MNIE !!!!!!

JAREKTAWIŁ W LUBLINIE POSTAWIŁ NA KOŁA SKUTEREK

MAM CAŁY ZESPÓŁ NAPĘDOWY Z K7 PRZEBIEG 3700KM

POZDROWIENIA DLA [PILOTA I SMOCZYCY!!!!JARKA I MAŁGOPSI (QUAKI).

I POZOSTAŁYCH SKUTEROMANIAKÓW.

ZAPOMNIAŁEM DODAĆ OD TYGODNIA MAM DRUGI SKUTEREK -YAMAHA -ROYAL VENTURE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TAKIE MALEŃSTWO!!!!

PROSZE O ZAPISANIE NA LISRĘ :

KRZYSIEK I GOSIA.

Odnośnik do komentarza
ZAPISZCIE MNIE !!!!!!

JAREKTAWIŁ W LUBLINIE POSTAWIŁ NA KOŁA SKUTEREK

MAM CAŁY ZESPÓŁ NAPĘDOWY Z K7 PRZEBIEG 3700KM

POZDROWIENIA DLA [PILOTA I SMOCZYCY!!!!JARKA I MAŁGOPSI (QUAKI).

I POZOSTAŁYCH SKUTEROMANIAKÓW.

ZAPOMNIAŁEM DODAĆ OD TYGODNIA MAM DRUGI SKUTEREK -YAMAHA -ROYAL VENTURE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TAKIE MALEŃSTWO!!!!

PROSZE O ZAPISANIE NA LISRĘ :

KRZYSIEK I GOSIA.

Hallo :D spokojnie .... nie musisz aż tak się domagać zapisania na listę !piwko wystarczy wysłać pieni?dze i podać ile osób bedzie uczestniczyło w zlocie a organizatorzy przydziel? Cie do odpowiedniego pokoju.

Czy wiesz, że pisanie dużymi literami na forach a także zbyt częste używanie wykrzykników nie jest mile widziane?

Je?li tego nie wiesz to pozwól, że Cię poinforuje o tym i poproszę o pisanie w przyszło?ci zgodnie z regułami forum.

Pozdrawiamy i do zobaczenia na zlocie.

Odnośnik do komentarza
ZAPISZCIE MNIE !!!!!!

JAREKTAWIŁ  W LUBLINIE POSTAWIŁ NA KOŁA SKUTEREK

MAM CAŁY ZESPÓŁ NAPĘDOWY Z K7 PRZEBIEG 3700KM

POZDROWIENIA DLA [PILOTA I SMOCZYCY!!!!JARKA I MAŁGOPSI (QUAKI).

I POZOSTAŁYCH SKUTEROMANIAKÓW.

ZAPOMNIAŁEM DODAĆ OD TYGODNIA MAM DRUGI SKUTEREK -YAMAHA -ROYAL VENTURE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TAKIE MALEŃSTWO!!!!

PROSZE O ZAPISANIE  NA LISRĘ :

KRZYSIEK I GOSIA.

Witaj. Faktycznie... co? zablokował Ci się "CapsLk"-bez niego posty czyta się o wiele przyjemniej.

Również pozdrawiamy -z krainy podziemnej pomarańczy.

W imieniu wszystkich organizatorów gor?co zapraszam na zlot... oj, będzie się działo !piwko !OKK !YES ... mam tak? nadzieję :D

Szczegóły co do zapisów i opłat na pocz?tku tego w?tku.

Do zobaczenia :D:lol: !piwko

Może by tak zrobić listę skuterów jakie maj? przyjechać (nazwa i ilo?ć sztuk), tak jak zrobili to niemce.

W tej chwili na takie statystyki za poĽno. Gdyby przy rejestracji każdy podawał skuter, nie byłoby problemu. Niektórym trudno też przy rejestracji pół roku wcze?niej deklarować czym przyjad?, bo z tym różnie może być. Tymbardziej, że Burgmania to zlot rodzinny i dużo osób przyjeżdża samochodami. Najłatwiej jest to zrobić bezpo?rednio na zlocie - policzyć sprzęty na parkingu. W zeszlym roku tak zrobili?my i chyba gdzie? s? te dane w w?tku zlotowym.

My?lę, ze tak? listę zrobimy bezpo?rednio na zlocie, s? to zawsze bardzo ciekawe dane, do których powraca wielu zlotowiczów :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość KRZYSIEK S

Witam!!!

Ale oberwałem za duże literki :lol:

już się poprawiłem (tak się składa że nie bywam na czatach) st?d braki..odkupię to :D;) na zlocie.

co się dzieje z Pilotem?

do zobaczenia na zlocie ;)

Odnośnik do komentarza

Tak liczę... liczę od kilkudziesieciu dni... i doliczyłem się :):D

Klubowiczki i Klubowicze, miło?nicy maxi-skuterów mamy dzisiaj takie małe ?więto, mamy "studniówkę" przed "V -Zlotem Maxi-Skuterowym Burgmania 2009".

Minęło już 87 dni od poinformowania o terminie i miejscu zlotu.

Pozostało do zlotu równe 100 -dla jednych to dużo, a dla innych bardzo mało...

Dzieje się w Poznaniu oj, dzieje... aha! poznaniacy nie ?pi?, działamy... działamy... działamy... zegar cyka, a jeszcze sporo pracy przed nami.

Przykładamy się do organizacji i mamy nadzieję, że ten zlot zostanie na długo w pamięci zlotowiczów.

Zapraszamy serdecznie wszystkich skuteromaniaków. :blink::P !happybth ;);):P

Pozdrawiam MISIEK.

Hmmm... 100 dni... jest okazja do uczczenia...

Odnośnik do komentarza

Ostatnie dni do zrobienia oplat po najnizszych kosztach !bicz . Pozniej bedzie tylko drozej KLIK :( . W imieniu Organizatorow zapraszam na zlot Burgmanii :( .

Odnośnik do komentarza

Witam.

Kasiorka wła?nie idzie ..... ooo już poszła :)

Poproszę o rezerwacje miejsca sztuk raz . A może kto? przygarnie samotnego zlotowicza ?

Pozdrawiam

DIZEL

Odnośnik do komentarza
prosze powiedziec gdzie jest Rogozno ?

-jakie? 45 km na północ od Poznania, drog? nr. 11: o tutaj, proszę bardzo: KLIK

Ostatnie dni do zrobienia oplat po najnizszych kosztach :) . Pozniej bedzie tylko drozej KLIK :P . W imieniu Organizatorow zapraszam na zlot Burgmanii !YES .

;) No tak ;)Bigu. Wszystko nam popsułe?... ech, a mieli?my taaaaaaakie plany :(

Tak... tak... zegar cyka: cyku-cyk... Czas leci nieubłaganie... :)

Zapraszamy. !YES

!gora

:( !happybth !holiday !piwko !OK !OKK !TAZ !piwko

Odnośnik do komentarza

Bigu. Wszystko nam popsułe?... ech, a mieli?my taaaaaaakie plany !happybth

Czyż by dla pierwszej 50 opłata zlotowa ma być gratis :)

a dla pozostałych wielki wielki rabat !holiday

kurcze już lubię Poznań i Poznaniaków !piwko

Odnośnik do komentarza

Odcinam sie od wszelkich spekulacji na ten temat :) . Swoim postem chcialem jedynie zwrocic uwage na fakt mijania pierwszego terminu wplat. Mialem rowniez na uwadze wzbudzenie zainteresowania i jak widze, udalo mi sie to znakomicie !holiday !happybth .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam wszystkich.Ja też proszę o rezerwacje jednego miejsca.Kaske wysyłam w poniedziałek.

Pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie. :D

EDIT: Kaska poszła w sobote.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...