Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PO ZLOCIE" Czyli wrażenie ze zlotu Burgmania 2008


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy
Dzięki wszystkim, którzy wnie?li, choć by najmniejszy wkład w zorganizowanie zlotu oraz uczestnikom za mile spędzony czas i owocne rozmowy. Było super. :lol:

Specjalne podziękowania dla Pollacco.

Ja też już dotarłem do L?dka Zdroju, a dokładnie zameldowałem sie w moim pokoju po 22.oo we wtorek, po 16 godzinnym dosiadaniu mojego rumaka (+2 godz. prom), po czym padłem na łoże i usn?łem.

Podróż ok 1400 km minęła mi bez przygód, pogoda dopisała i żaden plastik nie odpadł już więcej i trzeba było wrócić do codzienno?ci.

Pozdrawiam wszystkich.

1400 km do Londka Zdroju :) ? Napisz jakiego GPS-a używasz B) .

A tak zupełnie serio to gratuluję Ci samozaparcia. Pobiłe? chyba rekord odległo?ci z jakiej można przyjechać specjalnie na Burgmanię. Nie namawiam Cię za bardzo żeby? wpadał w każdy czwartek do Młyna, ale jak będziesz miał ochotę i czas to zapraszamy czę?ciej niż raz w roku :) .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Pleban

    11

  • Niunio

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

  • dr.big

    4

Ja też już dotarłem do L?dka Zdroju, a dokładnie zameldowałem sie w moim pokoju po 22.oo we wtorek, po 16 godzinnym dosiadaniu mojego rumaka (+2 godz. prom), po czym padłem na łoże i usn?łem.

Podróż ok 1400 km minęła mi bez przygód, pogoda dopisała i żaden plastik nie odpadł już więcej i trzeba było wrócić do codzienno?ci.

Pozdrawiam wszystkich.

Ho, Ho!

Niezły kozak z Ciebie!

Podziwiam Twoje samozaparcie i współczuję... Twojej dup*e :lol:B):)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues
Ja też już dotarłem do L?dka Zdroju.....

Tak, tak. Sprawdzałem. Jest takie miasto, tyle że to jest Wielkiej Brytanii :lol:

Wpadaj do nas czę?ciej.

- Nie ma takiego miasta Londyn..... jest L?dek... L?dek Zdrój.. Taaak...

- Londyn, miasto w Anglii.

- No to czemu Pan nic nie mówi !!! Przecież ja muszę pój?ć i sprawdzić gdzie to jest, cholera jasna ....

pozdrowionka dla miło?ników "Misia".

Odnośnik do komentarza

Привет ВСЕМ!!! Рады за вас и вашу импрезу. Мы приедем в следующем году возможно втроем :lol:. У нас родилась дочь. Завидуем по-хорошему всем участникам. Вы не представляете, как хочется присоединиться к вам.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za zaproszenie do Młyna. Nie mówię nie, kto wie co mi jeszcze do głowy wpadnie w tym roku. Mam ochotę jeszcze raz do Poland-u zawitać.

A co do moich 4 liter to maj? sie nadspodziewanie dobrze. Gorzej znosiły podróże na x9-tce.

Odnośnik do komentarza
У нас родилась дочь.

Gratulacje!!!!

Szkoda że nie byli?cie. Było parę rodzin z małymi dziećmi.

Zapraszamy. Zawsze będzieci mile widziani.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy mój post napisałem tuż po powrocie, st?d nie zawarłem w nim całego ładunku pozytywnych emocji, miłych wspomnień i szacunku dla Organizatorów.

Niestety - nie ma się do czego czepić. Ponarzekałby człowiek jak to ma w genach a tu... nie ma na co.

Pozostaje zatem spu?cić zasłonę milczenia na ?wietn? organizację, ogromn? pracę organizatorów, fajn? atmosferę, ciekawe pogawędki, rewelacyjn? pogodę (to naprawdę nie przeze mnie whist), możliwo?ć odpoczynku, doskonały bigos, smakowitego grilla (z dyspens? !happybth), nowe znajomo?ci... i tak mógłbym do jutra, więc lepiej skończę.

Jednem słowem - SZACUNECZEK!

PS.

Mam, mam - znalazłem minus Burgmanii 2008. PYŁKI !!! Trawy tak pyliły, że chodziłem zasmarkany i zapłakany. I to nie tylko ja, ale też wielu innych zlotowiczów. Na drugi raz co? z tym zróbcie Organizatorzy. !happybth !happybth :lol:

Odnośnik do komentarza
(...)Mam, mam - znalazłem minus Burgmanii 2008. PYŁKI !!! Trawy tak pyliły, że chodziłem zasmarkany i zapłakany. I to nie tylko ja, ale też wielu innych zlotowiczów. Na drugi raz co? z tym zróbcie Organizatorzy. :lol:B)whist

No i chleba nie bylo B););) !happybth !happybth !happybth .

Odnośnik do komentarza
No i chleba nie bylo ;)  ;)  ;)  !yeah  !yeah  :P .

Odpieram nikczemny atak!

Nie było, ale tylko przez chwilę! :P:D;)

Podobnie jak kawa. Była za gor?ca, ale tylko parę minut ;):D:D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zupa była za słona, w karkówce było za dużo mięsa! Do tego pogoda obrzydliwa- żar się z nieba lał!

Lipa ten zlot! :D

A tak na poważnie to zapraszam do przeczytania relacji ze zlotu na stronie głównej !yeah !yeah ;)

Odnośnik do komentarza

No i ten kurz, tfu, swinstwo jakies :D !yeah ;), ja nie wiem, nie mogla w nocy polewaczka pojezdzic? ;) !yeah ;);)

A wogole to droga dojazdowa bez asfaltu, Wi-Fi nie dzialajace na terenie calego osrodka, slabo podgrzewana woda w jeziorze i te psy bez rodowodu ... co za lipa ;):D:D .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Poza tym muchy lecieli do pomarańczowych skuterów!

Na drugi raz orange motoroller keine szanse wjazdowe! !yeah

slabo podgrzewana woda w jeziorze

W ogóle ta woda to była jaka? taka.... za mokra... !yeah

Odnośnik do komentarza

Muchy lecieli, bo pierwszy raz na oczy widzieli "GoldenEye" !yeah!yeah:D . To musieli se z bliska popatrzec na okaz :D .

A teraz bez smichow, bo jeszcze ktos uwierzy ;) --->>> zlot byl po prostu ZAJEFAJNY.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fotka grupowa: "Lubiana Burgmania" !yeah

037.jpg

Jeszcze raz dziękuje grupie 3M za wszystko co zwi?zane z IV Zlotem Burgmania 2008 !yeah

036.jpg

Odnośnik do komentarza
(...)a ja jestem zydo-ateista!!!

Wła?nie, a ja jestem nietolerancyjny i się Ľle z tym czułem !yeah ;);)

Nie muszę pisać, że te pyłki to żarcisko. Było wszystko tak udane, że aż nudno, więc dalej - narzekać na Organizatorów i organizację bo następnym razem nie będ? się starać perfekcjoni?ci jedni !yeah :D;);):D:D

Odnośnik do komentarza
slabo podgrzewana woda w jeziorze

W ogóle ta woda to była jaka? taka.... za mokra... !yeah

Ech, nie znacie się... woda była rewelacyjna !!! :P:P

Pierwsz? czynno?ci?, któr? zrobiłem po zalokowaniu i rozpakowaniu to wła?nie wyk?pałem się... SUPER !yeah !!!

Pobiłem swój rekord pierwszej k?pieli w jeziorze w każdym roku. W zeszłym roku to był 7 czerwiec na zlocie w Grotnikach, a tym roku aż o 24 godziny wcze?niej !!! :D

:D

Odnośnik do komentarza

Drobna uwaga do opisu zlotu zamieszczonego przez Atrixa. Drużyna zwycięska w przeci?ganiu liny była grup? mieszan? pomorsko-mazowieck?. Ja i Piotrek (Morwa24) jeste?my z Warszawy. Taka koalicja była niezbędnie potrzebna, aby pokonać mocarzy ze Sl?ska, których w tym miejscu serdecznie pozdrawiam.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Drobna uwaga do opisu zlotu zamieszczonego przez Atrixa. Drużyna zwycięska w przeci?ganiu liny była grup? mieszan? pomorsko-mazowieck?. Ja i Piotrek (Morwa24) jeste?my z Warszawy. Taka koalicja była niezbędnie potrzebna, aby pokonać mocarzy ze Sl?ska, których w tym miejscu serdecznie pozdrawiam.

Tomek

To fakt.Musieli?cie poł?czyć siły żeby nas pokonać.Ale za rok my będziemy gór?.Również was pozdrawiamy :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no , no mocarze niunio i dzięgiel wy sobie same superlatywy i pozdrowionka ?lecie , a gdzie takie małe miasteczko gdzie odbył się pierwszy trybunał koronny czyli piotrków trybunalski się wam zapodział ? co ? czekam na wyja?nienia :lol:

ps . dzięgiel tylko nie mów że was było 4 :lol:

Odnośnik do komentarza

Roni jak możesz sadzić, że zostałes zapomniany! To jest niemożliwe. Ty się lepiej zastanow do której druzyny doł?czyć, do mazowieckiej czy ?l?skiej - masz prawie t? sama odleglo?ć. W przyszłym roku postaramy się wygrać w piłkarzyki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...