Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PO ZLOCIE" Czyli wrażenie ze zlotu Burgmania 2008


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Pleban

    11

  • Niunio

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

  • dr.big

    4

........że w przyszłym roku ( a będzie to już 5 zlot ) pojawimy się w większym składzie !tut

Dacja + Jurgen + mały Leclercq :lol:

Zauważyli?my w tym roku, że Burgmania w znaczeniu zlotu-imprezy staje się coraz bardziej imprez? rodzinn? i to jest miłe. Z tego wła?nie między innymi wynikła stosunkowo niska ilo?ć skuterów.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

!tut :lol: hehee

słuszna racja Pidzamku

najlepiej jak w rodzinie mogliby zostawic babciom i dziadkom chyba że nie ma takiej możliwo?ci b?dż rodzice nie chc? rozstawać sie z pociechami

do dzieci nic nie mam przeciwnie bardzo lubie takie maluszki s? ?liczne

Mam nadzieje że V Burgmania wci?ż będzie mieć wiecej skuterów jak samochodów (no o ile będzie organizowana)

Odnośnik do komentarza

odbieraj?c pokarm plotce, fajne to :) ,

o 17 zaczynam naprawę ?cięgna IV palca lewej dłoni wynikłego z nieplanowanego ?lizgu.

Była ciężarówka, była w pobliżu piaskownica, były heble, gleba, i powrót do przyszło?ci

:lol: . Zapłaciłem najmniejsz? z kar za chwilowy zanik czujno?ci i chyba odpowiedni brak koncentracji. Prawdopodobne posiadanie ABS uchroniłoby mnie przed gleb?.

Dzięki Wam wszystkim którzy brali udział w "akcji ratunkowej" :D mogłem spokojnie i bezstresowo podróżować z grup? do domu ale już jako plecaczek Pawła, gdyby nie złamany podnóżek mógłbym kontynuować dalsz? jazdę , niestety tak sie nie stało, ale za to dzięki koledze Kisielowi moto również miało bezpieczn? podróż i schronienie.

Mimo tej nie miłej przygody to i tak wrażenia ze zlotu s? po prostu EXTRA. Złoty medal za organizację nie mówi?c o pogodzie ( jak ONI to zrobili !tut )

Dziękuje wszystkim i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Teraz dopiero zgrałem zdjęcia z Sycowej Huty mam nadzieję że każdy znas znajdzie na nich siebie a patrz?c na nie po wspomina mile spędzone chwile.

Ja jeszcze raz chciałbym podziękować organizatorom za tak udany zlot i za uznanie mnie pechowcem zlotu. Dzis wiemy że to zaszczytne wyróżnienie powinno trafić do Matadora. Gratuluje też tak zgranego kolektywu przy organizowaniu zlotu i zaangażowaniu tylu ludzi. Jeste?cie wielcy !tut .

A tu fotki zrobione przez ze mnie i małego Osiołka

Czę?ć druga zdjęć

Przyjemnego ogladania. :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My (ja, Ogryzek, Bacha i Tomek) dotarli?my do Wrocławia "motocyklowo". Jutro znowu dzwonię do serwisu w Gdyni wypytywać się, co z moim Burgmanem...

A za rok być może my też dotrzemy na zlot "rodzinnie" :D , w tym roku udało się jeszcze 2 w 1. :D

Odnośnik do komentarza
A za rok być może my też dotrzemy na zlot "rodzinnie" :D , w tym roku udało się jeszcze 2 w 1. :D

Wypada tylko pogratulować. Uważajcie na siebie. :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A za rok być może my też dotrzemy na zlot "rodzinnie"  :D  , w tym roku udało się jeszcze 2 w 1.  :D

Karolinko, gratuluję B)B):D

Trzymajcie sie zdrowo...

:D

Odnośnik do komentarza

Wraz z małżonk? byli?my po raz pierwszy na zlocie braci maxi skuterowej.

Z wyj?tkiem drogi dojazdowej z Sycowej Huty do samego o?rodka "Kormoran" wszystko pozostałe przerosło nasze naj?mielsze wyobrażenia! Oczywi?cie w sensie BARDZO POZYTYWNYM!!!

Chociaż byli?my tylko 1 dzień, dziękujemy WSZYSTKIM ORGANIZATOROM (S3M) za przygotowanie, organizację, zaangażowanie, niesamowit? atmosferę i humor oraz PES za fajerwerki. Podziękowania dla SPONSORÓW za nagrody oraz dla całej ZAŁOGI "Kormorana" za cierpliwo?ć i miłe przyjęcie.

WIELKA szkoda, że TAKA impreza jest TYLKO raz w roku i w dodatku trwa tak krótko <_<

Je?li tylko los pozwoli, zjawimy się na następnym zlocie.

Szkoda, że musieli?my się zwin?ć zaraz po fajerwerkach. :lol:

Przygotowałem własn? galerię fotek z 07.06.2008 (szt. 260):

http://picasaweb.google.com/agnus04/IVZLOT...HutaFotoByAgnus

Pozdrawiamy Wszystkich!

Agnus i Marta

Odnośnik do komentarza
A własnie a propos fotek, kto robił może zdjęcia mojej Czarnej Perle a najlepiej mnie i perle i się podzieli?? :o<_< .

... :lol::P:D:) ...

Poszperam, bo tam jedno mi wpadło, jak jej dosiadasz i zapodam. Co do zdjęć samej Perły to wiesz... Zlecenie miałem... I nie mogę nic więcej powiedzieć. :) Dowiesz się od Odpowiedniej Osoby> Psssst... tajemnica, rozumiesz....

Odnośnik do komentarza

Witam, i ja również dotarłem do domu po przedłużonym wypadzie o Sopot :lol: , impreza była rewelacyjna, ogromne podziękowania dla Abacha, Plebana, Pidzama, Mirki i całej ekipy S3M, podziękowania dla ekipy Poznańskiej za fajerwerki były niesamowite, również sponsorom, ekipie o?rodka Kormoran oraz wszystkim którzy przyczynili się do tak udanego zlotu, dzięki wszystkim za wesołe towarzystwo i do zobaczenia na następnym zlocie.

P.s. Dzięki Robson i Bobas za jazdy testowe waszymi maszynami <_<

PS Sorry, zawsze staram się mówić, co my?lę i nie chodzi tu o kasę, bo to ?mieszne pieni?dze…..tylko, bez względu na wszystko: ?niadanie kosztuje, impreza kosztuje, prysznic kosztuje, nawet kupa kosztuje….. zapłacili?my i wstydu nie było….. ale niesmak pozostał…..

Ps. Trochę mniej przyjemne ale s?dzę, że wypada napisać na forum dokładnie o kogo chodzi. Przypominam sobię sytuacje z zeszłorocznego zlotu, kiedy trzy osoby powiedziały mi i Artixowi w oczy, że zrobiły przelew ostatniego dnia przed zlotem a po imprezie okazało się, że nie doszedł żaden przelew... I tu naprawdę nie chodzi o kasę tylko o ten niesmak!

Przykre ale prawdziwe :D

Mam nadzieję że sprawa zostanie wyja?niona je?li nie, zostanie rzeczywi?cie tylko napisać o tym na publicznym forum :o

Odnośnik do komentarza

A my sie bardzo cieszymy, że choć na parę godzin to mogli?my Was zobaczyć - zamienić, niemalże z każdym po parę słów. No i nasz Kuba poznał "młod?" gwardię klubowiczów.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My dotarli?my do domu w poniedziałek godz.23(powrót przez Sopot - pozdrowienia dla osób które tam były z nami :) ). Na forum padło już tyle pochwał dla organizatorów i uczestników zlotu, że nie da się już nic nowego wymy?lić więc możemy się tylo doł?czyć :):) . Mam nadzieje, że w przyszłym roku będe mógł przyjechać :) . Podziękowania dla ekipy ze l?ska (Patryk-przewodnik, Bafka, Dzięgiel, Waw, Okr?gły, Susełek i Czorny :) ) za przygarnięcie na do kolumny.

Odnośnik do komentarza

no i ja dzi? dotarłem szczęsliwie do wawki... (po wszystkich burgmanijkach, burgmaniusiach.. itp.. )

wielkie dzięki dla wszystkich ludków którzy maczali swe łapki w organizacji...

wielkie dzięki za wspaniał? atmosferę :) hi hi...

wielkie dzięki za rozmowy do samego rana przy odrobince :):):)

dzięki , dzięki , dzięki...

do zobaczenia zapewne w Młynie w czwartki :)

ps. wła?nie wrzucam fotki... troszkę to potrwa... jakie? 250 sztuk :)

no i tak jak obiecałem... Fotki z Burgamanii 2008

ps. miało być 250 ale po segregacji... zostało "tylko" 160 :)

Odnośnik do komentarza

To i ja doł?czę się do podziekowań za SUPER imprezę - tym bardziej że był to mój pierwszy zlocik (wkońcu mężulek mnie namówił - i było warto!!!!! :) )

Towarzystwo super przemiłe i organizacja też bardzo fajna!

Pozdrawiam wszystkich "Zlotowców"!

Odnośnik do komentarza

Też już melduję się w domku po Super imprezie !happybth :)

Serdeczne dzięki dla wszystkich organizatorów !happybth , pozdrowienia dla wszystkich i dzięki za fajn? zabawę !scooter

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim, którzy wnie?li, choć by najmniejszy wkład w zorganizowanie zlotu oraz uczestnikom za mile spędzony czas i owocne rozmowy. Było super. :lol:

Specjalne podziękowania dla Pollacco.

Ja też już dotarłem do L?dka Zdroju, a dokładnie zameldowałem sie w moim pokoju po 22.oo we wtorek, po 16 godzinnym dosiadaniu mojego rumaka (+2 godz. prom), po czym padłem na łoże i usn?łem.

Podróż ok 1400 km minęła mi bez przygód, pogoda dopisała i żaden plastik nie odpadł już więcej i trzeba było wrócić do codzienno?ci.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Ja też już dotarłem do L?dka Zdroju.....

Tak, tak. Sprawdzałem. Jest takie miasto, tyle że to jest Wielkiej Brytanii :lol:

Wpadaj do nas czę?ciej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...