Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PO ZLOCIE" Czyli wrażenie ze zlotu Burgmania 2008


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

Ha Wasze posty przypomniały mi o dwóch rzeczach, które pomin?łem tj.:

1. komentarze PLEBANA - polscy kabareciarze mog? się uczyć od niego !YES

cyt. "prosimy o odebranie głównej nagrody..dwie wykałaczki i zapalniczka.....ale bez gazu" <_<;);):););)

i

2. Kawały opowiadane przy wspólnym stoliku przez Rafałka i Rajmunda :)

ten pierwszy to miał "dopinte" na ostatni guzik, a kto nie słyszał Rajmunda to ma"przesrane, albo dwa wyj?cia" ;):);):);):):)

Pozdrawiam

RobB. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Pleban

    11

  • Niunio

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

  • dr.big

    4

Wła?nie ockn?łem się w zupełnie innym ?wiecie... nie lubię poniedziałku... ;)

P.E.S wracał w dwóch grupach. Wszyscy dotarli?my cali i zdrowi.

Imprezowanie po Burgmanii zakończyło się u Cappa.

Pozostał kac po stypie polskiej reprezentacji :) i wygranej Kubicy !OK .

Specjalne podziękowania dla organizatorów Burgmanii 2008 !

Specjalne podziękowania dla kierownika P.E.S-u -Cappa za wielkie buuum... buuuum...

Podziękowania dla Mayonesa za transport rodzinki i bagaży "autem serwisowym".

Podziękowania dla wszystkich klubowiczów P.E.S-u.

Podziękowania dla wszystkich Burgmaniaków z którymi miałem przyjemno?ć porozmawiać.

Podziękowania dla wszystkich z którymi nie miałem tej przyjemnosci -z braku czasu, ale było bardzo miło Was wszystkich znowu spotkać !

Podziękowania dla... aury ;):) . Pogoda dopisała !

Podziękowania dla wszystkich za bardzo, bardzo mił? atmosferę i zabawę !OK ;):)

Żona Ulka i córka Natalka bardzo zadowolone !!! -pierwszy raz na zlocie !!!

;) Do zobaczenia w przyszłym roku na Burmanii 2009... tym razem w Pyrlandii.

Do tej pory byli?my tylko uczestnikami, a teraz wła?nie przed nami wielkie wyzwanie.

!YES :)<_<:lol:;):););):):)

Postaram się jeszcze dzisiaj "wkleić" link do zdjęć.

Nie ukrywam, że czekam na zdjęcia od pozostałych uczestników Burgmanii 2008, może znajdę na nich siebie i moj? rodzinkę.

Pozdrawiam MISIEK.

Ooooo, proszę, kilka... dziesi?t fotek: zdięcia Burgmania 2008 -MISIEK

Odnośnik do komentarza

P.S. Spinka albo Lechu - gdzie jest moja "pałeczka" :)

tego nie wiem,

natomiast inna Twoja zguba jest u nas w domu :):) ( czekamy na propozycję wykupu) !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bylo zajefajnie ,nawet mojej żonie się spodobalo !YES Wielkie dzięki dla organizatorów.

Odnośnik do komentarza

Lepiej pozno niz wcale... Brak dostepu do kompa doskwiera bardziej niz migrena :)

Ysabel und Macek calo dojechali dzieki asyscie Emiksikow i Szuwarkow. Ogladanie spoconych cial na sopockiej plazy bylo dodatkowa atrakcja, nie mowiac juz o kamerowozie, ktory postanowil uwiecznic nasze dokonania od tylu !happybth....

Dziekuje ekipie McGyvera (Emiksik i Szuwarek) za pomoc w naprawie kasku - nawet nie moglem sie dopchac :)

Co do imprezy - mysle, ze nawet najwieksze marudy moga tylko w milczeniu pochylic glowe i podziekowac Organizatorom. Wielokrotnie w lekko pijackiej malignie gratulowalem Plebanowi i calej ekpie doskonalej organizacji, ale naprawde dawno sie tak dobrze nie bawilem !holiday...

Wielkie, wielkie podziekowania - tylko sie domyslam, ile czasu i energii to Was kosztowalo.

Pokaz sztucznych ogni - rowniez super - zaby zamarly z wrazenia razem ze mna :)

Dziekujemy tez za wspolna podroz na zlot sztafecie w postaci Kefira, Mariusza i Orzecha !happybth

PS. Po raz pierwszy w zyciu cos wylosowalem :). Niestety 7-sztukowy zestaw pierwszej pomocy zniknal bez sladu. Mam nadzieje, ze sie przydal :)

Pozdrawiamy,

Ysabel&Macek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

P.S. Spinka albo Lechu - gdzie jest moja "pałeczka" :)

tego nie wiem,

natomiast inna Twoja zguba jest u nas w domu :):) ( czekamy na propozycję wykupu) !happybth

Kasik - je?li to to czego szukałem ( papirus ?) , to oczywi?cie wykupne jak najbardziej !happybth , a je?li nie to - zabij a nie pamiętam !holiday

Odnośnik do komentarza

To i ja napisze . To była pierwsza moja BURGMANIA , zlot poprostu udany podziekowania za zorganizowanie dla 3M Panie Panowie super sprawa impreza co tu pisać wspaniała !holiday , pogoda dopisała jadło na pi?tke no i fajerwerki !happybth kto nie był niech tylko poczyta i ogl?da i trche !happybth . Pozdrawiam i do zobaczenia .

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki dla organizatorów, ?wietnie przygotowana imprezę oraz dla Poznańskiej Elity Skuterowej za pokaz sztucznych ogni. Podziękowania również dla wszystkich uczestników Zlotu za bardzo mił? zabawę !happybth !holiday !happybth

Odnośnik do komentarza

Fantastycznie było, towarzystwo, aura , widoki itd.

Podziękowania i u?ciski dla Organizatorów, „ moich Driverów” :):) , kompanów !happybth !holiday i Wszystkich w ogóle !happybth

Pozdrawiam Kasia Rudzia :)

Odnośnik do komentarza

Ogromny szacunek dla organizatorów. Dopracowane wszystko na ostatni guzik.

Super zlocik . !happybth Wspaniała atmosfera :) Pozdrowienia dla HELIKOWCÓW z Płocka (Pasjonaci na maxa :) )

Podziękowania dla Siwego za szybę - teraz jest wszystko OK!

Po powrocie do Sopotu załapali?my się jeszcze na paradę motocyklow? z okazji otwarcia tunelu. :)

Pozdrowienia dla Plebana z famili? (sorka za zabrane klucze od pokoju !happybth )oraz dla Abacha z famili? - wiem że po?więciłe? najwięcej czasu na organizację i za to największy szacunek.

:)

Byłem tylko z Plecaczkiem zwykłym konsumentem ale nie wszyscy s? wodzirejami :(

Za rok będę kombinował być na następnym spotkaniu ale to jeszcze rok do czekania !holiday

Niech żałuj? ci którym zabrakło odwagi przyjechać :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I my rodowici Bydgoszczanie dotarli?my spokojnie do domku !happybth

Wielkie dzięki dla Was wszystkich

Na następn? tak? impreske !holiday !happybth piszemy się ze Sławk? już dzi?

Wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Gość Borówka

Wielkie dzięki i ukłony dla Organizatorów za wspaniał? imprezę. Wszystko w najmniejszym szczególe dopracowane i zapięte na ostatni guzik !holiday .

Bardzo dziękuję Pawłowi 883 za transport i opiekę.

Całej grupie |l?zoków czyli Pawłowi 883, |widrowi, Bajbinie, Matadorowi, Rafałkowi - choć on z Zagłebia oraz Zołzuni dziękuję za mił? podróż i niezapomnine wrażenia !happybth

Plebanku mam nadzzieje, że rybka smakowała :)

Jeszcze raz dzięki za SUPER impreze.

Pozdrawiamy Aga vel BORówka i Iro !happybth

Odnośnik do komentarza
A sk?d my?l ze to Paweł??!! Najgorzej jak kto? nic nie wie tylko zasłyszał po drodze że dzwoni?... dry.gif

Dzięki za miłe słowo Zołza. Tak, zasłyszał... zatrzymali?my się i pytali?my, czy nie potrzebna pomoc, czy wszyscy cali, czy można jako? pomóc. Takie tam bzdury na drodze.

Rozmawiał z nami Paweł, a że był (chyba) trochę zdenerwowany, to st?d wła?nie ta my?l.

Dlatego pozwoliłem sobie odezwać się nie pytanym (Matador i Paweł883- "chopy" sorry) i zatrzymać dostawy pokarmu plotce.

Plotki karmić nie chciałem - Paweł883 i Matador - sorry chłopaki za zamęt. Matador - zbieraj dokumentację med. do odszkodowania, palec wart jest parę złotych

!happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

P.S. Spinka albo Lechu - gdzie jest moja "pałeczka" !happybth

Ja jej nie mam, chociaż jest bardzo fajna i pasowała idealnie do mojej ręki !holiday

Jest w posiadaniu Lecha i podobno dzielniu Mu służy......... !happybth

p.s zapodaj jak będziesz blisko 3m to odzyskasz wtedy swoj? "pałeczkę"

Odnośnik do komentarza

Makówki melduj? się po zlocie. Dopiero dzisiaj, bo jechali?my i wracali?my przez nasz? rodzinn? Bydgoszcz, z l?dowaniem u Dziadków :). W sumie 906 km za nami.

To był nasz pierwszy zlot Burgmanii i jak zwykle na Burgmanii się nie zawiedli?my. Perfekcyjna (!!!) organizacja - 3M gratulacje i WIELKIE PODZIĘKOWANIA. Wspaniała atmosfera, wyborne jedzonko, fajny o?rodek, parada - po prostu wszystko pierwsza klasa :D. No i pokaz sztucznych ogni by PES - to nie były amatorskie ognie z supermarketu! ;):D

Zrobili?my kilka zdjęć, które można OBEJRZEĆ TUTAJ.

DZIĘKUJEMY! :D !OKK !OKK !piwko

Mak & Makówka

!OKK !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Jak fajnie Was wszystkich zobaczyć ( choć na zdjęciach ) roze?miane buzie mówi? same za siebie, że zabawa musiała być wy?mienita.

My niestety w tym roku musieli?my odpu?cic Burgmanię - ale obiecuję , że w przyszłym roku ( a będzie to już 5 zlot ) pojawimy się w większym składzie !scooter

Dacja + Jurgen + mały Leclercq !scooter

Odnośnik do komentarza
Plotki karmić nie chciałem....

Nawet tego pomy?lałem, ale u nas wygl?dało to tak, że odebrałem z piętnastych pewnie ust informację że Matador miał "dzwona" bo wyjechała mu jaka? cięzarówka, nie wiadomo co z nim ale motocykl- kiepsko. Po jakim? czasie kolejny news że Paweł883 też miał glebę.

Wyja?niłem tę sprawę z Borówk? i Iro(em) i wszystko stało się jasne.

Okazło się że pies nie był czarny a biały, deszcz padał ale w Azji, a orzeł wyl?dował tyle że na marsie.

St?d też te zabranie pokarmu plotce i wybiegnięcie przed peleton.

Żaba- spoko !OKK

Odnośnik do komentarza

Podziękowania dla organizatorów i osób które przyczyniły się do zorgoanizowania tak wspaniałego zlotu !scooter !piwko

Podziękowania dla wszystkich uczestników za mił? atmosfere.

Było super !OKK !OKK !scooter

ps.

Podziękowania dla Patryka "przewodnika stada" !OKK za bezpieczne doprowadzenie nas do domu.

Odnośnik do komentarza

Nie będę oryginalny i też powiem że było fantastycznie. Wszystko mi się podobało. Podróż, pogoda o?rodek, towarzystwo, program, jedzenie i co by tam jeszcze.

Wiem że warto było kupić skutera!!

Pozdrawiam i dzięki za wszystko !OKK

Ombre i Viola

Odnośnik do komentarza

To i my po 29 h w końcu dotarli?my do domku... Mieli?my przymusowy nocleg w Gdyni... heheh

Wielkie podziękowania dla organizatorów za fantastyczny zlot !OKK Grupie PES za super fajerwerki, które w końcu u?piły S?siada !scooter

Dziękujemy wszystkim ciociom i wujkom za opiekę nad naszym dzieciem, mięli?my czas coby sobie w spokoju pobiesiadować.

Fajnie było spotkać, porozmawiać i wypić piwko ze starymi znajomymi i tymi nowo poznanymi !scooter

Jeszcze raz wielkie dzięki i ukłony dla organizatorów...

Ssylwia & Przemo & S?siad

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...