Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV Zlot Maxi Skuterów "BURGMANIA 2008"


Pleban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Abach

    37

  • dr.big

    12

  • Pleban

    7

  • orzech

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Witam!

Potrzebny mi adres kontrahenta do przelewu internetowego. !piwko

Abach - pomóż! :lol:

Już mam wszystkie dane. !scooter

Wpłata poszła za 4 osoby. Stawimy się jak w zeszłym roku: ja i Basia na Burgmanie oraz Ogryzek i Tomek na V-Stromie. whist

P.S. Czy będzie jaki? slalom? (może być "bez piłeczki") :lol:

Odnośnik do komentarza
Witam. Czy taki pocz?tkuj?cy "W?chacz spalin" jak ja może pokazać się na Waszym zlocie?

Często pierwszym zlotem nowych użytkowników jest wła?nie ten najważniejszy, czyli Burgmania. OdpowiedĽ brzmi - oczywi?cie, zapraszamy ;)

Odnośnik do komentarza
P.S. Czy będzie jaki? slalom? (może być "bez piłeczki")  !piwko
Je?li Karolina ;) będzie startować w slalomie to ja pasuję ;)

Aha... mogę pojechać z t? piłeczk?... byle po prostej !piwko

Witam. Czy taki pocz?tkuj?cy "W?chacz spalin" jak ja może pokazać się na Waszym zlocie?
Dlaczego nie ?! Zeszłoroczna Burgmania była moim pierwszym zlotem maxi. To najlepszy zlot by poznać wiekszo?ć zapaleńców skuterowych.
Odnośnik do komentarza

Przypominam, że na zlocie każdy otrzyma praktyczny identyfikator z logo klubu Burgmania i swoim nickiem lub imieniem.

Chciałbym uprzedzić, że dla osób, które będ? wpłacały opłatę zlotow? pod koniec terminu możemy nie zd?żyć z przygotowanie identyfikatora. Dlatego zachęcam do wcze?niejszych wpłat.

Jednocze?nie bardzo proszę o sprawdzenie na li?cie uczestników, która znajduje się na pierwszej stronie tego w?tku (drugi post), poprawno?ci swoich nicków. S? osoby, które wpłaciły opłatę zlotow? za kilka osób a podały tylko swój nick. W takim przypadku proszę o podanie nicków lub imion osób towarzysz?cych.

Generalnie lista ta będzie wyznacznikiem, tego co znajdzie się na identyfikatorze. Jeżeli na li?cie s? jakie? błędy lub kto? co? będzie chciał sprostować, proszę zgłaszać na PW lub w tym w?tku.

Jest kilka "kwiatków", które powinny potwierdzić nick lub podać imię:

oakowsky team x 3 ?

plecak Pawła68?

osoba towarzysz?ca użytkownika WALDIBURG?

Proszę o iformacje na PW lub w tym w?tku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Przypominam, że na zlocie każdy otrzyma praktyczny identyfikator z logo klubu Burgmania i swoim nickiem lub imieniem.

Chciałbym uprzedzić, że dla osób, które będ? wpłacały opłatę zlotow? pod koniec terminu możemy nie zd?żyć z przygotowanie identyfikatora. Dlatego zachęcam do wcze?niejszych wpłat.

Jednocze?nie bardzo proszę o sprawdzenie na li?cie uczestników, która znajduje się na pierwszej stronie tego w?tku (drugi post), poprawno?ci swoich nicków. S? osoby, które wpłaciły opłatę zlotow? za kilka osób a podały tylko swój nick. W takim przypadku proszę o podanie nicków lub imion osób towarzysz?cych.

Generalnie lista ta będzie wyznacznikiem, tego co znajdzie się na identyfikatorze. Jeżeli na li?cie s? jakie? błędy lub kto? co? będzie chciał sprostować, proszę zgłaszać na PW lub w tym w?tku.

Jest kilka "kwiatków", które powinny potwierdzić nick lub podać imię:

Mniejszy Więcek?

plecak LEONE?

krzytro junior?

oakowsky team x 3 ?

plecak Pawła68?

O'HARA Junior ?

osoba towarzysz?ca użytkownika WALDIBURG?

Proszę o iformacje na PW lub w tym w?tku.

krzytro junior to mój syn.a zarezerwowalem dwa pokoje poniewaz moja małzonka wyraziła chęć pojechania z córka.pozdrawiam a mam na imie krzysiek.ok zrozumialem moj syn ma na imie pawel,i jesli mozna to bym poprosil tez n napisem ola dla corki bo ona tez ze mna lata.pozdrawiam !scooter

Odnośnik do komentarza
krzytro junior to mój syn.a zarezerwowalem dwa pokoje poniewaz moja małzonka wyraziła chęć pojechania z córka.pozdrawiam a mam na imie krzysiek

Krzysiek, nie zrozumiałe? o co mi chodzi :rolleyes:

Każdy dostanie identyfikator ze swoim nickiem lub imieniem. Twój syn na dzień dzisiejszy będzie na identyfikatorze miał napis taki jak na li?cie: "krzytro junior"

Jeżeli tak ma być to OK. Jeżeli chcesz aby miał na identyfikatorze swoje imię, to mi je podaj.

Chciałbym dodać, że nie będzie to jednorazowy identyfikator. Nasz? intencj? jest, aby identyfikatory były wykorzystywane na kolejnych zlotach. Dlatego ważne jest, co na nim będzie napisane. Nie maj? problemu użytkownicy posługuj?cy się już od jakiego? czasu nickami, bo w takim przypadku wszystko jest jasne. Gorzej z nowymi uczestnikami zlotu i ich osobami towarzysz?cymi. Jak kto? nie posługuje się nickiem, dobrym rozwi?zaniem jest imię.

Odnośnik do komentarza

Witam.Proszę o rezerwacje cztery osoby:DZIĘGIEL,BAFKA,CZORNY,WAW.Pawilon 4,pokój 415.Koszulki:

bafka-S

czorny-XXL

dzięgiel-XL

waw-XL

Przelewy niebawem.Pozdro !scooter

Odnośnik do komentarza

Czy |l?sk i Małopolska spotykamy się i jedziemy razem na zlocik?

z Zabrza mamy 620km więc jest co jechać- hehe a im więcej !flower !flower !tut !piwko :ph34r: to raĽniej się jedzie.

Musieli by?my ustalić miejsce spotkania i godzinę no i fajne by było wiedzieć ilu nas jedzie.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie a Wawka planuje jakis wspolny start na zlocik zawsze "kupa"razniej !happybth !tut !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
No wlasnie a Wawka planuje jakis wspolny start na zlocik zawsze "kupa"razniej !happybth  !tut  !OKK

S?dzę że planuje i to pewnie co najmniej ze dwie tury, tyle że czasu jeszcze sporo na szczegółowe umawianie się :ph34r: .

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że zdecydowanie łatwiej i na pewno bardziej przejrzy?cie bedzie wygl?dalo umawianie się na wspólny wyjazd w dziale "Regionalne". Posty tam napisane będ? skierowane do konkretnych grup. W tym w?tku, jak każdy z innego regionu co? napisze, zrobi się zamieszanie !tut

A tak przy okazji, życzę szerokiej drogi !happybth

Odnośnik do komentarza

Witam.

Czekałem na decyzję rodzinki, dlatego tak długo zwlekałem ze zgłoszeniem. Niestety odległo?ć przeraziła moje kobitki i jadę solo. W zwi?zku z tym czy kto? przygarnie solistę do siebie? Obojetnie czy podłoga czy wyro. Czekam na zgłoszenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Witam.

Czekałem na decyzję rodzinki, dlatego tak długo zwlekałem ze zgłoszeniem. Niestety odległo?ć przeraziła moje kobitki i jadę solo. W zwi?zku z tym czy kto? przygarnie solistę do siebie? Obojetnie czy podłoga czy wyro. Czekam na zgłoszenia :lol:

Hehe i tak pewnie będzie jeden wielki Sajgon ale chyba z ziomalami lepiej nawet na podłodze to pisz się do nas--czorny,waw !OK

Odnośnik do komentarza

Dzieki.

Markiz przyjał mnie pod skrzydła.

Dzisiaj wysyłam wpisowe i proszę o identyfikator z napisem rafałek i koszulkę w rozmiarze L

Odnośnik do komentarza
Gość Maciek_GSI

Czytam w?tek..... i jestem zaskoczony zarazem pod dużym wrażeniem mobilizacji klubowiczów.

Juz teraz 132 osoby s? zdecydowane i wpłaciły kasę.

Respect!

A okolica bardzo ładna. Organizowalismy w pobliżu Ko?cierzyny już 5 zlotów mojego klubu. ( opel klub polska). Warto pojechać. W okolicy fajny skansen i całkiem niedaleko lotnisko na którym można poszaleć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wreszcie się zebrałem i dokonałem wpłaty.

No i najważniejsze zgłaszam swój udział w Burgmanii 2008. :)

Poproszę rozmiar koszulki "L" - Patryk.

Rezerwacja w jednym z pokoi 215 zarezerwowanych przez Brzozę 2.

Dzięki Brzoza !!

Zapowiada się "najazd" pokaĽnej grupy z południa !winkiss !happybth !happybth !w00t !tut !happybth !happybth !happybth !winkiss itd.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...