Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV Zlot Maxi Skuterów "BURGMANIA 2008"


Pleban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Abach

    37

  • dr.big

    12

  • Pleban

    7

  • DIZEL

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

można powiedziec że balansujemy na granicy , wg moich obliczeń zarezerwowane jest 137 miejsc , a wpłaty s? na 59. siebie nie liczyłem bo szukam sublokatora ( żeby zgasić niewinny u?mieszek użytkowników forum , może być sublokatorka )

no ale jest jeszcze trochę czasu do namysłu niezdecydowanych !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

bardzo poprosze Ja +DZIEKO :lol:

sorki zapomnialem xl i s pozdrawiam

czy moge zarezerwowac Paw.4 pokój 411.pozdrawiam

Do takiego dopisywana postow sluzy przycisk "edytuj" posta wczesniejszego. I juz mamy nie 3, tylko 1 posta zawierajacego wszystkie informacje.

dr.big ok sorki bede o tym pamietał ;)

Odnośnik do komentarza
wyrażam chęć uczestnictwa , tylko zastanawiam się czy kto? nie bedzie szczuł psami nowego wachacza spalin . ;)

Możesz być spokojny, na terenie o?rodka jest tylko jeden pies i to dobrze zamknięty. Innych nie przewidujemy ;)

A przepraszam, mlodziezy tez nikt nie zagryzie?? Bo z wielka checia bym sie stawil, ale zobaczymy jak szkola i przede wszystkim starzy.... No i to bedzie moja pierwsza tak dluga wyprawa i pierwsza na 125... :lol:

Odnośnik do komentarza

Opłata zlotowa dokonana, bardzo prosze o dokoptowanie mnie do jednego z 3 pokoi w siedzibie glownej mojego fumfla SIODLA

Tzn poprosze 1 pokoj 2 osobowy tam gdzie i on ( SIODEL) dla mnie i kolegi RONI`ego

Troche zakrecilem ale mam nadzieje ze wiadomo o so com on :lol::lol::lol:

ojjj bedzie sie dzialo!!!

e d i t :

O rety juz jestem!!!

Dzieki, nie spojzalem :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

przelewik wyslalem,czy moglbym poprosic ten pokoik obok tez !YES pozdrawiam Witam ,jesli nie jest to problemem,prosilem o ten pokoik obok.jeszcze raz pozdrawiam i zycze wesolych swiat dla wszystkich.no niestety nie moge wgrac swojego zdjecia.dzieki kisielowi wreszcie sie udalo wgrac zdjecie,DZIEKI

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przelew poszedł przed chwilk?, szorstki + "plecaczek" w katamaranie !YES.

Poproszę o dwie koszulki XL.

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

witam

ja poprosze o studio 406 w pawilonie 4 - pokój 1 i 2

Jordan + Karo-Linka - pokój 2

rozmiar koszulek

Jordan - L

Karo-Linka - M

opłate zlotow? dokonam do 10kwietnia 100zł za dwie osoby a nocleg na miejscu oplłace

Tomi + Daro - pokój 1

rezerwacja od 5 czerwca

pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Witam,

Naganiasz, naganiasz .......

no i nagoniłe?. :lol::lol::lol: .

Pieni?dze w drodze, koszulki 1 x XL, 1 x L.

Schronienie w pawilonie 4, pokój 4o6 [1+1].

jarek.

Odnośnik do komentarza

!piwko Ważna informacja!

Uchylę r?bka tajemnicy......

Na zlocie każdy otrzyma praktyczny identyfikator z logo klubu Burgmania i swoim nickiem lub imieniem.

Chciałbym uprzedzić, że dla osób, które będ? wpłacały opłatę zlotow? pod koniec terminu możemy nie zd?żyć z przygotowanie identyfikatora. Dlatego zachęcam do wcze?niejszych wpłat. :D

Jednocze?nie bardzo proszę o sprawdzenie na li?cie uczestników, która znajduje się na pierwszej stronie tego w?tku (drugi post), poprawno?ci swoich nicków. S? osoby, które wpłaciły opłatę zlotow? za kilka osób a podały tylko swój nick. W takim przypadku proszę o podanie nicków lub imion osób towarzysz?cych.

Generalnie lista ta będzie wyznacznikiem, tego co znajdzie się na identyfikatorze. Jeżeli na li?cie s? jakie? błędy lub kto? co? będzie chciał sprostować, proszę zgłaszać na PW lub w tym w?tku.

Czy masz może życzenie aby podał prognozę pogody na czas zlotu?????

Nie. Nie podawaj !scooter Bardzo Cię proszę, zupełnie oficjalnie, tak przed wszystkimi: SPRAW, ABY NIE PADAŁO ! :D Dziękuję :D !scooter

Odnośnik do komentarza

Cze?ć Abach,

Zgłaszam swój przyjazd !scooter.

Poproszę pokój w pawilonie 3 nr 314 tam gdzie jest Żaba. (Worlan z Areckim zgodzili sie przenie?ć do pokoju obok nr 315 do Dragona-dokonaj proszę też tej zmiany)

Mój rozmiar Koszulki- S

pozdrawiam Mafej i dzięki chłopaki za zamiankę do zoo.

Przelew już poszedł.

!YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
S? osoby, które wpłaciły opłatę zlotow? za kilka osób a podały tylko swój nick. W takim przypadku proszę o podanie nicków lub imion osób towarzysz?cych.

To ja poproszę o zmianę:

jest: "plecaczek"

powinno być: "Ewcia"

!scooter

pzdr

Odnośnik do komentarza
S? osoby, które wpłaciły opłatę zlotow? za kilka osób a podały tylko swój nick. W takim przypadku proszę o podanie nicków lub imion osób towarzysz?cych.

Ode mnie będ?; Mak, Makówka, Wicek, Ewelina

Już się doczekać nie mogę! !OK !scooter

Odnośnik do komentarza

Hejka Abach !V

ja poproszę o studio 406 w pawilonie 4 - pokój 1 i 2

Jordan + Karo-Linka - pokój 2 

rozmiar koszulek

Jordan - L

Karo-Linka - M

opłate zlotow? dokonam do 10kwietnia 100zł za dwie osoby a nocleg na miejscu oplłace

Tomi + Daro - pokój 1

rezerwacja od 5 czerwca

Je?li chodzi o rozmiar koszulki to dla mnie poproszę 'L' je?li chodzi o nick to bez zmian 'Daro' natomiast co do rezerwacji potwierdzam, od 5 czerwca czyli czwartku zamierzamy oficjalnie rozpocz?ć zlot :):P wpłaty dokonam w najbliższych dniach, natomiast kwaterkę opłacę na miejscu.

Jak dobrze zrozumiałem koszt dodatkowej nocki z czwartku na pi?tek to 40zł (bez ?niadania) i 70zł z pi?tku na sobotę oraz z soboty na niedzielę (ze ?niadaniem)

A więc podsumowuj?c koszt 3 nocek to 40+140=180zł w tym 2 ?niadania, w takim razie do zobaczenia za niecałe 2 miesi?ce :D !scooter !OK whistB)

Odnośnik do komentarza

Cze?ć Adam,

proszę o pokój 3 osobowy.

Upiór- koszulka L

Tomekgdz- koszulka XXXL

Bobas- koszulka XL

Zaraz robię przelew za cał? trójkę.

Pozdrawiam.

Bobas

Po napisaniu tego posta zobaczyłem, że jeste?my już przypisani do pokojów.

Nie ma problemu z noclegami. Wytrzymali?my nocny przymrozek w Rudzkim to damy radę wszędzie !OKK

Kasa wysłana.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...