Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV Zlot Maxi Skuterów "BURGMANIA 2008"


Pleban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Abach

    37

  • dr.big

    12

  • Pleban

    7

  • Dzięgiel

    6

Top użytkownicy w tym temacie

wyrażam chęć uczestnictwa , tylko zastanawiam się czy kto? nie bedzie szczuł psami nowego wachacza spalin . !YES

Możesz być spokojny, na terenie o?rodka jest tylko jeden pies i to dobrze zamknięty. Innych nie przewidujemy ;)

Roni loozik... :)

!scooter !YES ;) !tut !tut

Odnośnik do komentarza

Wczoraj poinformowałem córkę (zaszczepiona przeze mnie skuteryzmem !YES , prawie 7-mio latka), że pojedzie ze mn? na zlot skuterowy.

Pokazałem wpis z jej imieniem ...ucieszyła się i powiedziała, że chce już jechać ...jutro ;):P:)

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues

Muszę napisać, że ten pomysł z now? lokalizacj? i organizowaniem zlotu Burgmanii przez kolejne ekipy jest po prostu ?wietny.

Jeżeli ta formuła się sprawdzi, będzie to chyba jedyny taki zlot na ?wiecie, który pod szyldem "BURGMANIA" nie będzie miał stałego miejsca dorocznych spotkań.

Już to widzę: Burgmania 2009 w Bieszczadach, Burgmania 2010 nad Biebrz?,.... dla mnie bomba.

W 2011 zapraszam do Hamburga..... !YES

Odnośnik do komentarza

Jaaasne ze sie turlne!!!

Nowa miejscowka - swietny pomysl!!!

P Y T A N K O:

1. Czy mozna i za ile rozbic namiocik?

2. Czy mozna zaplacic za uczestnictwo w zlocie na miejscu, po doturlaniu sie? !YES

Odnośnik do komentarza

MYSLE ZE CHOC JESZCZE NIE JESTEM W 100% CZLONKIEM BRACI BURGMANOWCOW NA ZLOCIK PRZYJMIECIE JESLI JESZCZE JEST MIEJSCE TO BYM ZAREZERWOWALW PAWILONIE 3 STUDIO 316 POKOJ NR.2, OPLATE 50 ZŁ PRZESLE NA KONTO W PONIEDZIALEK POZDRAWIAM.ŻELAZNY !YES

Odnośnik do komentarza

Abach niedyskretne pytanie .... rozumiem, że na zlot Burgmanii maj? wstęp tylko nieliczne osoby poruszaj?ce się na pięćdziesi?tkach .... wiesz co mam na my?li, żeby znów nie było draki i niezadowolenia lub zniesmaczenia zachowanie niektórych "miło?ników skuterów".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To jest IV Ogólnopolski Zlot Maxiskuterowy Burgmania 2008 :lol:

Jest to zlot Burgmaniaków a że na pewno kilku jeĽdzi na 50-tkach, trudno byłoby komukolwiek zabraniać udziału w zlocie. Jak sobie wyobrażasz na przykład zabronić Szorstkiemu (przy okazji pozdrawiam) wjazdu na zlot? !YES

Na dzień dzisiejszy żaden Burgmaniak jeżdz?cy na 50-tce nie wyraził chcęci udziału w zlocie. A tak zupełnie realnie, przypuszczam, że żadnej 50-tki nie będzie.

Odnośnik do komentarza
To jest IV Ogólnopolski Zlot Maxiskuterowy Burgmania 2008 :lol:

Jest to zlot Burgmaniaków a że na pewno kilku jeĽdzi na 50-tkach, trudno byłoby komukolwiek zabraniać udziału w zlocie. Jak sobie wyobrażasz na przykład zabronić Szorstkiemu (przy okazji pozdrawiam) wjazdu na zlot? !YES

Na dzień dzisiejszy żaden Burgmaniak jeżdz?cy na 50-tce nie wyraził chcęci udziału w zlocie. A tak zupełnie realnie, przypuszczam, że żadnej 50-tki nie będzie.

Widzę, że się nie zrozumieli?my .... zawsze na Burgmanię s? wpuszczane małe pojemno?ci pod warunkiem akceptacji człowieka..... 70 km od Gdańska to niewiele na sobotni? wycieczkę dla miło?ników stuntu, kradzieży , rozboju etc. uprzedzam pytania wszystkich czy Burgmania 2008 nie będzie przypominała Stegny (nieuwłaczaj?c Stegnie bo jest tam b.fajnie poza wła?nie ekscesami nieletnich).

Pozdrawiam ponawiaj?c pytanie ....

PS. Szorstki pewnie i tak by nie pojechał na 50-tce ale może jak będzie chciał na plecaka czy samochodem..... napewno miejsce sie znajdzie (choby u Teletubisia w autku czy u mnie na plecaka).

Odnośnik do komentarza
.... zawsze na Burgmanię s? wpuszczane małe pojemno?ci pod warunkiem akceptacji człowieka.....

Tak też będzie teraz. Nie musisz obawiać się najazdu "rozbrykanej młodzieży".

Odnośnik do komentarza

Pablosie, musimy chyba co? wypić !YES może będziemy się lepiej rozumieć. :lol:

Burgmania 2008 to zlot Burgmaniaków! A młodzież o której wspominasz do Burgmani nie należy i na zlocie jej nie będzie.

Jeżeli chodzi o uczestników, będzie to taki sam zlot jak w Ryni.

1. Czy mozna i za ile rozbic namiocik?

Na terenie o?rodka nie ma pola namiotowego a tym bardziej zaplecza do obsługi tego typu wypoczynku.

2. Czy mozna zaplacic za uczestnictwo w zlocie na miejscu, po doturlaniu sie?

Nie chcemy zamieszania przy rejestracji, dlatego prosiłbym o wpłatę na konto. Nie musisz sam wysyłać przelewu, jeżeli to jaki? kłopot. Daj te pięć dych koledze, który wysyła przelew. Niech tylko nie zapomni podać Twojego nicka w tytule przelewu :lol:

Odnośnik do komentarza
Pablosie, musimy chyba co? wypić :lol: może będziemy się lepiej rozumieć. ;)

Koniecznie musimy bo za każdym razem kiedy :lol: z Lechem i/lub Mareczkiem to ty gdzie? latasz :(;) , choćby !YES to się doturlam na ten zlot i takiej okazji nie odpuszczę.

Pozdrowienia dla całej s3m i do zobaczenia :lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
PS. Szorstki pewnie i tak by nie pojechał na 50-tce ale może jak będzie chciał na plecaka czy samochodem..... napewno miejsce sie znajdzie (choby u Teletubisia w autku czy u mnie na plecaka).

Dzięki chłopaki za pamięć, ale ja wcale nie wykluczam przyjazdu na "50".

Je?li jeszcze trafiłby się kto?, komu pomimo duużej pojemno?ci nie przeszkadza

lajcikowa jazda powiedzmy...75km/h, to wogóle bym się nie zastanawiał.

Zawsze to przyjemniej jechać większ? grup? niż jeden skuter (i to 50;))

W ostateczno?ci machnę się na 4oo :lol: bo byłem na wszystkich poprzednich

Burgmaniach i nie chcę tego przerwać :lol:

Na dniach sprawa się wyja?ni, bo obgadam kwestię z Zegarem i Slaw-em.

W każdym razie serducho ro?nie jak się czyta takie teksty. :lol:

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Szorstki ja mogę z Tob? pojechać 75 km . Najfajniejsze zloty to te na ktorych z 50 tkami wspolnie jechalismy :lol:

No tak, w czerwcu benzyna będzie kosztowała 5 zł, :lol: trzeba to przemy?leć. :lol:;);):(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Plebanie, Abachu, więc je?li można to rezerwuję cało?ć 202 w pawilonie 2.

Przelewik poleci a s a p.

Aaa, Mario i Grzesiek, jakby co, to będziemy jechali jeszcze z Zegarem (YP400)

i katamaranem zaplecza. !OK !scooter

pzdr

BTW:

Czy mozna zobaczyć "schemat" domków, gdyż ew. rozważam domek zamiast studio ?

Niestety linka do o?rodka wskazuje na drutex, tak jakby site o?rodka był nie czynny. Ze strony drutexu link do o?rodka również wskazuje na drutex...:/

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Aaa, Mario i Grzesiek, jakby co, to będziemy jechali jeszcze z Zegarem (YP400)

i katamaranem zaplecza. !scooter

My?le, my?lę, ale Mario tak mi ostatnio dokuczał na forum............. :)

że chyba wybiorę inn? grupę :) !OK :):lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nie, nie ma żadnego musu Grzesiek. Dla nikogo nie chcę być "kul? u nogi" :lol:

tylko dobrowolne deklaracje. Na dzi? jest Mario i Zegar. !scooter

pzdr !OK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A my poprosimy o zarezerwowanie studia numer 213 w pawilonie numer 2.

Z góry dziękujemy.

Kaska poleciała.

Koszulki: 2 x XL

Pozdrawiamy

Emiksik i Mamu?ka

Odnośnik do komentarza

Ja poproszę pawilon 3, może być 312 - 2 osoby...

Co do koszulki to waham się... może by tak jak we Młynie eLkę... Była dobra na mnie i na Artixa... !scooter

Po dłuższym namy?le poproszę co? z kilkoma X-ami... i nie idĽcie na łatwiznę z XXL...

Szorstki - porozmawiamy tel...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...