Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV Zlot Maxi Skuterów "BURGMANIA 2008"


Pleban

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej ! A może mój mały smarcik gdzie? się zmie?ci, bo wyruszamy na Burgmanie w separacji !sciana) każdy jedzie swoja drog?

Pozdrawiam Gosia

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 239
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Abach

    37

  • dr.big

    12

  • Pleban

    7

  • orzech

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Andrzej ! A może mój mały smarcik gdzie? się zmie?ci, bo wyruszamy na Burgmanie w separacji !sciana) każdy jedzie swoja drog?

Pozdrawiam Gosia

Jak będzie trzeba, to wsadzimy go do schowka w Burgmanie :(:blink::)

Damy radę

Odnośnik do komentarza

Markiz w kufrze C1 to pryszcz ... smart w kufrze burgmana to będzie dopiero wyczyn godny you tube !sciana :):blink:

proszę nie robić off topic, temat wielko?ci smarta nie ma nic wspólnego ze zlotem, kolejne takie posty będ? kasowane

Artix

Odnośnik do komentarza
(..) bo wyruszamy na Burgmanie w separacji :)) każdy jedzie swoja drog?

Pozdrawiam Gosia

proszę nie robić off topic, temat wielko?ci smarta nie ma nic wspólnego ze zlotem, kolejne takie posty będ? kasowane

Artix

OT z góry narażony na skasowanie.

No i mamy rozkład. Byle nie trwały :blink: !sciana

Odnośnik do komentarza
Maku leniuchu:) a mapy zwyklej to juz sie nie uzywa, co?:blink:

Ja jeżdżę na słońce i gwiazdy :):(:(:(

To po co ci współrzędne obiektu !sciana

A gdzie " koniec języka za przewodnika" :(

Więcek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jakie? wie?ci z Sycowej, kto? dotarł. Tyle osób miało już zaczynać zabawę od wczoraj a tu cicho-sza. Dajcie znać czy żyjecie, czy zostało co? jeszcze dla nas :( , czy mamy przywieĽć swoje !sciana

Pierwsza grupa z Wawy już pojechała, następna o 13, potem o 14 no i grupa pracusiów o 17.

Odnośnik do komentarza

Już czas życzyć Wam wspaniałej zabawy ( a wiem, że taka będzie )

Jest to moja pierwsza Burgmania w której nie dane jest mi uczestniczyć nad czym bardzo ubolewam.

Inne priorytety - spowodowały ,że tym razem pozostaniemy w domu ...

Bawcie się wspaniale.. i czekam na zdjęcia i relacje

Pozdrowienia z deszczowej Antwerpii ....

Odnośnik do komentarza

Oczekiwanie na przyjscie na swiat naszej coreczki nie pozwala nam sie ruszyc dalej niz do granic Warszawy i niestety nie bedzie nam dane spotkac sie z Wami na Burgmanii2008.

Zycze milej zabawy :( !sciana

Odnośnik do komentarza

Ja wraz z Smoczyc? Kici? i Osłem dotarłem do Kormorana o godzinie 1 w nocy gdzie przywitali mnie biesiaduj?cy zlotowicze. Niestety nasza podróż odbyła się czę?ciowo tzn 35 km na lawecie gdyż smokowóz stracił w tylnym kole łożyska co było powodem naszego opóĽnienia w podróży i wizycie w serwisie w Toruniu. A nawiasem mówi?c przeżyłem chwile grozy kiegy podczas wyprzedzania zaczeło nam rzucać 200 i tłuc w tylnym kole.

PS. Dziękuje wszystkim którzy wspierali mnie w tej dla mnie i mojej Smoczycy trudnej sytuacji a w szczeólno?ci Road Assistance, LCM Sokół (w osobie Qwakiego) Serwisowi w Toruniu przy ulicy Gdańskiej 22 oraz Abachowi, Lechowi, Dr.Bigowi oraz wszystkim będ?cym juz na zlocie.Szcególne podziękowania dla Qwakiego za szybk? interwencje w zorganizowaniu naprawy Smokowzu oraz serwisowi z Torunia za po?więcenie czasu w godzinach nocnych abym mógł bezpiecznie i już sprawnym An-em dotrzeć na zlot. Wszyscy jeste?cie :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...