Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Foto Konkurs - Skuter GRUDNIA 2020 - KANDYDATURY


ZYBEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witajcie,

bardzo dziękuję wszystkim za udział i oddane głosy w listopadowym konkursie, miło mi że klasyka gatunku (dla niektórych tak brzydka że aż piękna że aż nie to forum ale i multipla ma swoich zwolenników 😀 a mnie ona cieszy)   znajdzie swoje miejsce w zacnym kalendarzu.

Zapraszam do zabawy w grudniu mam nadzieję że znajdziecie fajne fotki swoich skuterów które mają szansę trafić do kalendarza.

Pozdrawiam 😷 bezpiecznie i zachowanym dystansem - do ZDROWEGO!

 

Dla odświeżenia pamięci ******* REGULAMIN ********

Celem konkursu na "Skuter miesiąca" jest wybranie zdjęcia które zostanie zamieszczone w corocznym kalendarzu klubowym.
• Do konkursu można zgłosić własnoręcznie zrobione zdjęcie swojego skutera, lub innego skutera tylko za zgodą jego właściciela.
• Przed umieszczeniem swojego zdjęcia zapoznaj się ze Szczegółami Wątku i Szczegółami Głosowania oraz Wymaganiami Technicznymi >>TUTAJ
• W konkursie można uczestniczyć wiele razy, ale fotki nie mogą być powtórnie użyte w kolejnych edycjach.
• Zdjęcie zwycięskie lecz niepoprawne technicznie, może wygrać konkurs, ale nie zostanie umieszczone w kalendarzu lub zostanie użyte do dodatkowego kalendarza w pomniejszonej formie.

Szczegóły wątku:

1. Na każdy miesiąc powstają 2 tematy:
a. Skuter [miesiąca] [rok] - KANDYDATURY; b. Skuter [miesiąca] [rok] - GŁOSOWANIE (+ jawna ankieta).

2. Laureat konkursu z poprzedniego miesiąca zobowiązany jest do założenia powyższych wątków:
a. do 5-ego następnego miesiąca wątek na KANDYDATURY
b. od 15-ego - wątek na GŁOSOWANIE.
c. 15-ego dnia miesiąca zamyka wątek KANDYDATURY, a ostatniego dnia miesiąca wątek GŁOSOWANIE w godz. 10-24 wpisując ostatniego posta >>ZAMKNIĘCIE WĄTKU>> i robi podsumowanie głosowania.
d. jeżeli wątki nie zostaną założone w określonym terminie obowiązek ten przejmie ADMIN.

3. Do konkursu mogą być zgłoszone max. 3 fotki spełniające wymagania techniczne, zgłaszając zdjęcie autor automatycznie zgadza się na przekazanie fotek do wykorzystania w kalendarzu.
Szczegóły głosowania:
1
. W głosowaniu oddajemy jeden głos. Głos oddany na własne zdjęcie jest nieważny
2. Termin głosowania do ostatniego dnia miesiąca.

Laureaci 1. i 2. miejsca konkursu miesiąca, po głosowaniu powinni przekazać oryginał zdjęcia w dużej rozdzielczości pod adres e-mail:
fotoburgmania@gmail.com - w tytule e-mail'a podać: nick, miejsce w konkursie, miesiąc, rok. oraz przechowywać jego oryginał do czasu edycji klubowego kalendarza.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wiem, że święta i inne sprawy pochłaniają nasz czas ale szkoda by było zakończyć kolejny rok białą kartką bez zdjęcia w grudniu🤔

Odnośnik do komentarza

Jak taka posucha to może coś dodam 🙂  wprawdzie nie grudzień, ale jedna z ostatnich listopadowych polatanek w koło komina.

 

WP_20201101_10_46_29_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Paul napisał:

Konkurs Grudniowy foty jak by rozjechane z porą roku  , ale  to tylko  moje odczucie ,  szkoda że nie zimowa sceneria .

Jutro wjadę skuterem na Kasprowy to będzie zimowa sceneria 😉

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, tomekmajesty napisał:

A gdzie w grudniu w Polsce śnieg widziałeś ...

Zapraszam w okolice Krynicy Zdrój do miejscowości Tylicz. Możesz przyjechać skuterem ... śnieżnym jest po czym hulać😁

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Paul napisał:

Konkurs Grudniowy foty jak by rozjechane z porą roku  , ale  to tylko  moje odczucie ,  szkoda że nie zimowa sceneria .

 

4 godziny temu, DaRoL napisał:

Jutro wjadę skuterem na Kasprowy to będzie zimowa sceneria 😉

 

3 godziny temu, tomekmajesty napisał:

A gdzie w grudniu w Polsce śnieg widziałeś ...
😉


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

2 godziny temu, krzysztof8800 napisał:

Zapraszam w okolice Krynicy Zdrój do miejscowości Tylicz. Możesz przyjechać skuterem ... śnieżnym jest po czym hulać😁

Nie ma co dyskutować i narzekać tylko trzeba wrzucać foty. Przypominam że jeszcze kilka dni temu nie było żadnych zgłoszeń.

Odnośnik do komentarza
  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...