Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Grudzień 2020 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

unnamed.thumb.jpg.5c625b786fcde6fcb6fd388f36969b12.jpg

… mikołaj, choinka, śnieg, zimno, chlapa, błoto, mróz, prezent, wigilia, czapka, śnieżynka, zima, przesilenie, szalik, lampki, jodła, szron, łańcuch, oczekiwanie, bombki, stół, karp, obrus, barszcz, siano, opłatek, gwiazdka, renifer, sanie, lód, ślizgawica, rękawice …

🌲🌲🌲

Te wszystkie słowa w większej lub mniejszej części określają miesiąc grudzień. Cóż, zima … i nie da się tego ukryć … no i święta … specyficzne i zapewne wyczekiwane jako co roku … no  co, chyba już wszyscy załapali i potrafią odnaleźć się w wszech otaczającej nas czasoprzestrzeni … … można?, można wykombinować? … … A zatem już bez ściemy, życzę wszystkim mnóstwa fajnych prezentów pod choinkowym drzewkiem,  wcześniej oczywiście pod poduchą, dobrego samopoczucia i mnóstwa humoru na szarość grudniowych dni. I jeszcze jedno, osobiście mam nadzieję i jednocześnie życzę tego nam wszystkim, by przyszły rok, był lepszy od tego który niebawem się skończy.

Pozdrawiam Was serdecznie … miesiąc grudzień uważam za otwarty … LwG …

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Mirku i tobie wszystkiego najlepszego, grudzień to już blisko wiosny trzeba myśleć pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czy ktoś coś wie o motomikolajach w Szczecinie?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, bilety napisał:

Czy ktoś coś wie o motomikolajach w Szczecinie?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Oczywiście, sobota 10 na wałach, 10:30 wyjazd, odwiedzamy DD w Policach, na Mącznej, w Stargardzie i na koniec w Wisełce. Po wszystkim ognisko na campingu TRAMP.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/172917364489532/

 

 

Odnośnik do komentarza

Ho Ho Ho !!!
Wzywamy wszystkich MotoMikołajów do wstawienia się na swoich rumakach (jak pogoda nie pozwoli, to puszką), na Wałach Chrobrego, w Szczecinie, w sobotę 05.12.2020 o godzinie 10.00 zbiórka.

Plan jest następujący:

o godz. 10.30 startujemy z Wałów do Domu Dziecka w Policach (są tam między innymi dzieci z Tanowa), następnie udajemy się do DD na ul. Mącznej,
później do DD w Stargardzie
i ostatni Dom Dziecka będzie w Wisełce.
Po przekazaniu paczek w Wisełce udajemy się na ognisko, tuż obok na Camping Tramp w Świętouściu, tam przewidziany poczęstunek ciepłymi napojami.

Weźcie ze sobą stroje Mikołajów, dobre humory i kiełbaskę na ognisko.

Jest pomysł byśmy wszyscy w strojach MotoMikołajów zatańczyli taniec "wesołego MotoMikołaja", dla dzieci, który będziemy mogli przećwiczyć podczas wspólnego pakowania paczek w piątek 04.12.2020 w Restauracji "Szyszka" na Arkonce o godz. 19.00

Cały czas zbieramy słodycze, zabaweczki, przybory szkolne itp. itd. do paczek. można zabrać je do Szyszki na pakowanie, albo przynieść wcześniej do "Szyszki"

Standardowo przypminamy o dystansie społecznym i maseczkach !!!






Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Ja mam pecha i nie będę.Pogoda ma być żałuję ze mnie nie będzie milej zabawy i zbierzcie dużą grupę Burgmani

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mnie jakoś też ciągnęło do lasu. A oto mój nowy podopieczny. Przywiozłem sobie zwłoki na długie zimowe wieczory........no i prawie gotowy, zostało teroche estetyki - dwa tygodnie temu po garażu walały się atomy tego TMaksia.

Znajomy już ostrzy na niego zęby, więc idziemy w siłę.

IMG_20201206_132645.jpg

Odnośnik do komentarza
No to fajnie że się udało. mnie jednak ciąnęło do lasu. 130123436_392830705258806_1702516826274498872_o.jpg?_nc_cat=110&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=2O9-hOUhCdwAX9AwrGm&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=ebda4846194ccff46d7ac2be0a03ad50&oe=5FF21FCD
Rzelu, a kto robił to zdjęcie? Wiewiórki?

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Za to fajnie ogląda się film 😉

 

W dniu 19.12.2020 o 17:05, SlawoyAMD napisał:

Trochę się tęskni za latem 😞 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szanowne grono kolegów i koleżanek.

Życzymy wszystkim wam i waszym rodziną bardzo zdrowych i Wesołych Świąt. Spełnienia wszystkich marzeń szczególnie tych motocyklowych i oczywiście obfitych prezentów. 

 

Odnośnik do komentarza

Też życzę wszystkiego najlepszego dużo zdrowia przededewszystkim i szczęścia3a8a62e817f99e705c54ebd00c228853.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Witam. Panowie przepraszam jak nie ten dział. Słuchajcie, jako że kiedyś aktywny w grupie na grupie.. Teraz z różnych powodów dwa kółka są niemożliwe dla mnie. Mam na sprzedaż kamizelkę jagatex, kurtkę modeka, rękawice modeka, oraz tłumik leovince 4road. Tłumik był na malaguti spidermax GT 500 biały. Może ktoś pamięta z jednego zlotu w Świnoujściu. Jeżeli ktoś by chciał coś oddam za pieniążki 😊 kontakt 508989964 whatsapp, SMS, lub Messenger- Damian Koszko  pozdrawiam wszystkich. 

Odnośnik do komentarza

Koledzy skuterowcy, biegowcy, rowerowcy i pasażerowie, życzę Wam Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2021 Roku. Niech się Wam spełnią niespełnione marzenia oraz obyście w zdrowiu kontynuowali swoje pasje. LwG

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...