Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Po Valašsku na skútru 2020 - KOSZULKA okolicznościowa Burgmania


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Piotrze widzę że nic nie kumasz. 😒

Zawsze było tak że koszulki zlotowe tak jak i blachy były do zdobycia TYLKO na imprezach.

To taki swoisty wyróżnik dla tych co BYLI.

Jak ktoś bardzo pragnął posiadać coś takiego wyjątkowego to albo się pofatygował choćby tylko na godzinkę i kupił albo musiał kombinować jak zdobyć później. ( po latach ? )

Dzisiaj internet i wysyłka do domu . I już można się chwalić przed innymi kolegami .

Teraz wszystko ulega zatraceniu i zpowszednieniu . Nie ma żadnych zasad i nikomu już na niczym nie zależy .

 

I nie ma co pisać że to TYLKO koszulka i nie ma o co kruszyć kopii.

Były jakieś zasady i uważam że były dobre. ( zresztą chyba nie tylko ja tak uważam )

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, PawełJW napisał:

też jestem tego zdania, inna sprawa gdy koszulka jest już zamówiona ale z przyczyn niezależnych wyjazd jest odwołany.

Popieram 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Artur proszę o koszulki

Damska M

Męska 2XL

Dziękuję 

 

Artur BB wyrocznio Ty nasza ,królu złoty 

Chciałem zapytać, czy jak przyjadę na zlot motocyklem to będę godzien przywdzianie tego uroczego trykotu?

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
33 minuty temu, krys70 napisał:

czy jak przyjadę na zlot motocyklem to będę godzien

Nikt nie jest doskonały 😉🤣

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie. Zamawiamy dwie koszulki zlotowe do odbioru na zlocie w sobotę. Nietoperz koszulka męska XXL , Frodka damska L. Przelew właśnie wyszedł. 

Odnośnik do komentarza

Arturas dla mnie jeszcze jedna 

I jescze jedna prośba może dało by się zrobić  dodatkowy nadruk  DKMS.

Oczywiście jest to tylko moja sugestia 

I uważam że nie było by zgrzytu, kto chce kto może ,kto będzie A kto nie

Męska M

P.s 

(Prezent dla kogoś kto być nie może)

Będę na biegowcy ,ale dla mnie nie ważne gdzie,czym.  Ale z KIM

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mała niespodziewajka 🙂 Tylko dla uczestników 🙂

Będą okazjonalne wlepki z tematem z koszulek plus bialo-czerwone fly'erki na prawe i lewe lusterko 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lista zaktualizowana.

Przypominam
- jutro lista będzie zamknięta po sprawdzeniu deklaracji i wpłat i zgodnie z założeniem ruszy na produkcję.

@arturo-bb Arturze jak widzę tych chętnych ponad uczestników imprezy jest tylu, że nie policzysz na palcach jednej ręki - są to zapewne burgmanijni kolekcjonerzy - z szacunkiem nie bijmy piany 🙂

@subaru gtb320 niestety przygotowalnia pod produkcję jest już zrobiona i nie mam wpływu na zmiany 😞

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 17.08.2020 o 10:05, PawełJW napisał:
Dnia 17.08.2020 o 08:34, cris76 napisał:

Popieram. Nie jedziesz na imprezę , nie masz koszulki. T-short-y mają czemuś służyć, maja być dowodem uczestnictwa w zorganizowanej imprezie

też jestem tego zdania, inna sprawa gdy koszulka jest już zamówiona ale z przyczyn niezależnych wyjazd jest odwołany.

I tak czytam Artura wypowiedzi i innych i też uważam, że koszulka z imprezy jest dla imprezowiczòw...

I właśnie dlatego nie zamawiam bo nie mam 100% pewności, że będę  mógł jechać...ale znowu być na imprezie międzynarodowej bez koszulki klubowej to lipa... i co zrobić zamawiać i w razie braku możliwości wyjazdu być "pozerem" czy nie zamawiać i w razie co pojechać bez koszulki i być "fraje..m"...???

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, BUGI napisał:

I tak czytam Artura wypowiedzi i innych i też uważam, że koszulka z imprezy jest dla imprezowiczòw...

I właśnie dlatego nie zamawiam bo nie mam 100% pewności, że będę  mógł jechać...ale znowu być na imprezie międzynarodowej bez koszulki klubowej to lipa... i co zrobić zamawiać i w razie braku możliwości wyjazdu być "pozerem" czy nie zamawiać i w razie co pojechać bez koszulki i być "fraje..m"...???

Jeżeli wyraziłeś chęć przybycia na zlot i jesteś na liście to koszulkę dostajesz na bramie po uiszczeniu, bez pozerstwa i frajerstwa.😉Chyba ze coś się zmieniło.🙄

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cris 76 chyba nie zrozumiałeś...zamawiając koszulkę od razu płacisz i jesteś posiadaczem, płatność jest warunkiem zamówienia co oczywiste, a odbiór na miejscu również oczywisty. Tylko jak po zakupie nie uda się wyjazd to co nie nosić koszulki, trzymać w szafie...a na dziś dzień nie mam pewności wyjazdu, a jutro Artur zamyka temat..to tylko mały dylemat bez większego znaczenia, bez bicia piany😉

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
52 minuty temu, BUGI napisał:

Tylko jak po zakupie nie uda się wyjazd

jak zamówisz to zrobisz wszystko żeby jechać

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Piotrze widzę że nic nie kumasz.

Artur, kumam, ale inaczej niż ty , bo postrzegam kwestię koszulek złotowych jako temat miałki, mało znaczący. Niestety dla niektórych urastający do rangi najwyższej.
Nadal podtrzymuję. Kto chce niech kupi. A czy musisz mieć Porsche, aby nosić koszulkę lub czapeczkę z takim logotypem ?
Bycie na złocie to nie gadżety, a wspomnienia, przeżyte wspólne chwile, nawinięte razem kilometry trasy. Koszulka ? To symbol, który zwykle u mnie jest jednorazowym epizodem, który zwykle ląduje w szafce z ubraniami, a wykorzystywany jako „góra” od piżamy. Owszem, było w historii Burgmanii kilka wyjątkowych koszulek i one mają u mnie specjalne traktowanie. Peace
Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie kwękać, nie marudzić!

 O północy będzie międzynarodowa wymiana odzienia 🤩 Kto bez trykotu ten przegryw! 🤣

92126134_3271507169543658_86475409052821

 

 

Odnośnik do komentarza
  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...