Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co zamiast Kymco Agility City


biela

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miałem Kymco Agility City 125ccm. Fajny skuter, niestety przy wjechaniu w tył auta rama łatwo się gnie... więc już go nie mam. Chciałbym teraz coś kolejnego,

-budżet koło 15 tys
-pojemność od 125 w górę
-musi być chociaż trochę większy niż poprzednik (chodzi o pozycję)
-zawieszenie lepiej wybierające na nierównych podmiejskich drogach (Kymco niby miał 16 cali kółka, ale pod tyłkiem czułem sporo nierówności)
-bezproblemowy tak jak było moje nowo zakupione w salonie Kymco 😉

Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Kymco Downtown 300? Mimo mniejszych kółek, bardziej komfortowo, reszta pasuje do Twojego opisu.
Zastanawialem się nad forza 300 bo nie jest wiele droższe. Ale jakis test oglądałem i gość narzekał na widelec z przodu że słabo wybiera
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, biela napisał:

Zastanawialem się nad forza 300 bo nie jest wiele droższe. Ale jakis test oglądałem i gość narzekał na widelec z przodu że słabo wybiera

Nie jeździłem tą Hondą, bo jest dla mnie za mała. Najlepiej samemu się przejechać i przekonać na demówce. Jak naprawdę komfort jest dla Ciebie ważny to Integra będzie idealna 😉

To już jest motocykl

 

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze X-max i całkiem fajne Beverly 300 oraz 350. Nie są tak obszerne i ciężkie, ale dają sobie dobrze radę zawieszeniowo i mają przyzwoite osiągi. Wybór jest bardzo szeroki.

Odnośnik do komentarza

Komfort i zwrotność to Vespa
:)
A na GTS300 jeździ się super nawet wysokim, to kwestia ergonomii
Polecam na miasto i wycieczki z wyłączeniem autostrad bo przelotowa to 100-120 chociaż pojedzie więcej
No i ceny odsprzedaży są jedne z lepszych na rynku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Dnia 5.08.2020 o 23:36, biela napisał:

Zastanawialem się nad forza 300

Też zastanawiałem się nad forzą 300. Jeździłem demówką i odczuć na temat przedniego widelca i braku komfortu z tym związanego nie zauważyłem. Może to zwyczajnie zależy od jakości drogi. Najlepiej sprawdzić samemu i zapoznać się ze sprzętem. Ja po przejażdżce stwierdziłem, że jednak to nie dla mnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

@biela  jak widzę w Twoim profilu to mieszkasz w Warszawie. No gdzie jak gdzie ale w stolicy to masz praktycznie wszystkie możliwe skutery do obejrzenia i większość do przetestowania. Dodatkowo w czwartki są  spoty na które przyjeżdża sporo osób.  W czym problem ? Rusz 4 litery i będziesz mógł zrobić przymiarkę do praktycznnie wszystkich sprzętów, a do tych najpopularniejszych to na pewno. Jak się nie przymierzysz i nie spróbujesz to nawet setka postów na forum nic nie da.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...