Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwalski weekend Bluesowo-Rekreacyjny


Mateo28

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

El Diablo   też już na bazie !   Mateo , świetna organizacja i super zabawa , również dzięki wszystkim uczestnikom. Super odskocznia od codzienności.  ------ El Diablo ----- podoba mi się 👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Odmeldujemy się i my, dotarliśmy do domu około 14, po spokojnej relaksującej podróży. Jagodzianki zaliczone 😋.

Pięknie dziękujemy za organizacje spotkania, Mateo jak zwykle wszystko na najwyższym poziomie 👏. Pozostałym współbiesiadnikom podziękowania  za niesamowitą atmosferę, wspólną zabawę, tańce, salwy śmiechu, pogaduchy 😂😅. Bardzo fajnie było się spotkać w takim gronie 😉 Akumulatory naładowane pozytywna energią i do następnego spotkania.

El Diablo - pasuje do Ciebie 👍 

Dorka, Twój śmiech powinni przepisywać na receptę😃

Specjalne podziękowania dla naszych gospodarzy za tak pozytywne przyjęcie  i pyszności które były mam serwowane 😋😊 

Odnośnik do komentarza

Mu również już w domku. Dopiero dziś bo jazda dała w 4litery i nocleg byl u Pawła.

Wszystkim bardzo dziękujemy za kupę śmiechu polatanki po okolicy i super zabawę.

Miejscówka pierwsza klasa jedzenie nie do przejedzenia. Meteo dzięki za organizację,Pawłowi i Anecie za nocleg 

Do zobaczenia na Leniwcu.

Nam prawie 1800km wpadło (bez deszczu)

 

20200711_122739.jpg

20200711_120122.jpg

20200711_115906.jpg

20200710_225308.jpg

20200710_205452.jpg

20200710_170929.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzięki  całemu towarzystwu za imprezę było super, taras wytrzymał, zakwasów od tańców brak to chyba jeszcze będę żył:) Jagodzianki jak zwykle pyszne tylko że musieliśmy na nie poczekać bo wszystkie z zamówionych były wykupione. Powrót udany z Bugim i Januszem no i trochę szybszy bo w tamtą stronę Andrzej prowadził :) Do zobaczenia na Leniwcu

Odnośnik do komentarza

Putuś no i zmotywowałeś mnie przy następnej razie dam Ci szkołę jazdy. Przeca prosiłem że to była nasza tajemnica.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, putek napisał:

Powrót udany z Bugim i Januszem no i trochę szybszy bo w tamtą stronę Andrzej prowadził 🙂 Do zobaczenia na Leniwcu

Putek ciebie dalej trzyma % po tej jeździe z Andrzejem.

Darek nic dodać nic ująć masz jaja😉

Najszybszy Burgmaniak😯

🕵️‍♂️ również na parkiecie

20200710_202958.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie, dziękuję Mateo za organizację  wspaniałego spotkania  🙂 miło się z Wami spotkać  🙂 do domu dotarłem przed g. 15, dziękuję Pawłowi za wspólną jazdę do Smolnik , miło było mi również poznać nowe osoby, dziękuję Dorocie za wyrwanie mnie do tańca 🙂 na prawdę ponownie naładowałem wewnętrzny akumulator dzięki Wam Kochani, jak wiecie to dotychczasowe dni do spotkania z Wami kochani są dla mnie bardzo smutne ale dzięki temu spotkaniu upewniłem się, że nie jestem sam na świecie i jeszcze raz dziękuję dziękuję dziękuję Wam za te spotkanie, upewniłem  się też, że zawsze mogę na Was liczyć. Żałuję, że nie pożegnałem się z kilkoma z Was bo wcześniej wyjechaliście z Gościńca dla tego podaję mój numer telefonu żebym mógł się pożegnać telefonicznie: 606623984 Przemek Doktorek

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Doktorek napisał:

Żałuję, że nie pożegnałem się z kilkoma z Was bo wcześniej wyjechaliście z  Przemek Doktorek

Przemek do następnego czyli leniwca.

Wszyscy mówili

nie pij tyle bo późno wstaniesz 😉

Szczałeczka do leniwego  🙂

P.s pełen szacun że byłeś na 200

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
11 godzin temu, Doktorek napisał:

Żałuję, że nie pożegnałem się z kilkoma z Was bo wcześniej wyjechaliście z Gościńca

Do zobaczenia Przemek, miło było pogadać i popatrzeć jak pracują ręce kombinerki👋👋👋masz moc.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gospodarze Gościnca jak w poprzednich moich pobytach u nich dobrze się bawiłem pomimo mojej żałoby po odejściu mojej Kochanej Mamusi naładowałem wewnętrzny akumulator 😀 i się odbudowałem psychicznie 😀 wielkie dzięki za pyszne potrawy i wspaniałą atmosferę 😀😁🌞 jaką stworzyli w Gościńcu Jadźwing 😁😁😁

Odnośnik do komentarza
Dnia 13.07.2020 o 00:32, El Diablo napisał:

El Diablo ----- podoba mi się 👍

Diablo   jesteś zadowolony z nicka   to mam dla ciebie prezencik ,   przykleisz i będziesz woził to ci wyślę   .

af4b008f4d659dd77065083901b0.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z małym opóźnieniem... Dziękuję Mateo za ogarnięcie naszego spotkania, które było... jak zwykle... bardzo udane. Miło się spotkać i pogaworzyć w pięknych okolicznościach Podlasia. Do następnego 👍

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Cześć Paul !  Dzięki , spotkamy się na Leniwcu to znajdziemy dla niego miejsce . Do zobaczyska :gathering:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To i ja mam prezencik dla El Diablo który oddaje trochę atmosferę naszego spotkania :
 

DSC_4018.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zjednoczeni w Burgmanii i obecni tydzień temu na Suwalszczyźnie, podsyłam link do filmiku.
Jest co prawda mocno "spersonalizowany" i oczywiście "wykastrowany" przez YT do jakości SD 😡 ale jak ktoś chce polukać, to proszę :

https://youtu.be/TWHh80c4la8

Odnośnik do komentarza

Fajny filmik,fajna pamiątka. Szkoda że w tym roku nie wypaliło i nas nie bylo

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 16.07.2020 o 21:04, MariuszBurgi napisał:

Z małym opóźnieniem...

Dziękuje wszystkim za wspólnie  spędzony czas, za wspólne kilometry, za ból brzucha i łzy od śmiechu, za fajną swojską atmosferę. Mateo dzięki, że Ci się chciało!

Do zobaczenia na leniwcu!

 

Odnośnik do komentarza
  • temat został odpięty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...