Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwalski weekend Bluesowo-Rekreacyjny


Mateo28

Rekomendowane odpowiedzi

Mateo, nie wiem czy to ma znaczenie organizacyjne, ale w tej chwili zauważyłem, że na liście uczestników jestem uwzględniony sam co nie jest zgodne z moim/naszym zamiarem. Przyjeżdżamy oczywiście we dwoje (z Zoee). 
DoZo!
A mnie coś właśnie nie pasowało i tak się zastanawiałem..., teraz już jest wszystko jasne! Spieszę skorygować!

Wysłane z mojego H8266 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Kurcze jak mnie strasznie kusi przelecieć do Was.
Gdyby nie te 650km
E tam szukasz powodów do wymówki
Siodłaj Waść kunia i widzimy się na miejscu

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, subaru gtb320 napisał:

Kurcze jak mnie strasznie kusi przelecieć do Was.

Gdyby nie te 650km☹️

Zastanów się, zrób na 2 skoki. W czwartek do mnie a w piątek rano ruszamy na bluesa. No problem. Powrót też tak możesz zrobić.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, GrzechoCnik napisał:

Zastanów się, zrób na 2 skoki. W czwartek do mnie a w piątek rano ruszamy na bluesa. 

Grzesiu Wielkie dzięki za zaproszenie.Ale jak cos to jade z Natalią

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakby co, pogoda słaba lub inne niedogodności to tylko zadzwoń z drogi i wbijajcie.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, GrzechoCnik napisał:

Jakby co, pogoda słaba lub inne niedogodności to tylko zadzwoń z drogi i wbijajcie.

Grzesiu jeszcze raz dzięki za propozycję noclegu.Ale nie tym razem.

Widzimy się na miejscu w piatek

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Słuszna diecezja 😁

Odnośnik do komentarza
Dzięki jak cos jutro dzwonię.
Szybki spontan .
A jutro jeszcze muszę zmienić przewody hamulcowe bo po Jordanowie tył szlak trafił 
Decyzja podjęta lecimy.
Natalia i Ja
Rozumiem że z czystym sumieniem mogę dopisać do listy :)

Wysłane z mojego H8266 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Zostaw z jednego :-))))))))()


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Drodzy koledzy i koleżanki!
Aby bluesowej tradycji stało się zadość chciałbym jak co roku wyjechać wam na "spotyki", jak co roku na plac Zygmunta Augusta w Augustowie gdzie bluesmeni i bluesmenki burgmanii co roku oddawali się rozkoszy augustowskich jagodzianek, proszę za tem o jakąś konkretną deklaracje o której spodziewać się napływu kulminacyjnej fali pozytywnej energii którą wieść będą ze sobą burgmaniacy, tak abym nie spędził większej połowy dnia w Augustowie. Czy klarowały się już jakieś godziny w waszych ustaleniach? Jechać będziecie jedną grupa, w kilka mniejszych czy w tym roku mamy festiwal samotnych jeźdźców?? Jak by nie było bardzo bym prosił o jakieś chociażby prognozy w jakich godzinach spodziewać się głównej fali?

Wysłane z mojego H8266 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, PawełJW napisał:

Mateo dopisz mnie do pokoju z Subaru i Natalią, będziemy jutro koło 16.00

😁😁😁👍👍👍😁😁😁

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
5 godzin temu, Mateo28 napisał:

Drodzy koledzy i koleżanki!
Aby bluesowej tradycji stało się zadość chciałbym jak co roku wyjechać wam na "spotyki", jak co roku na plac Zygmunta Augusta w Augustowie gdzie bluesmeni i bluesmenki burgmanii co roku oddawali się rozkoszy augustowskich jagodzianek, proszę za tem o jakąś konkretną deklaracje o której spodziewać się napływu kulminacyjnej fali pozytywnej energii którą wieść będą ze sobą burgmaniacy, tak abym nie spędził większej połowy dnia w Augustowie. Czy klarowały się już jakieś godziny w waszych ustaleniach? Jechać będziecie jedną grupa, w kilka mniejszych czy w tym roku mamy festiwal samotnych jeźdźców?? Jak by nie było bardzo bym prosił o jakieś chociażby prognozy w jakich godzinach spodziewać się głównej fali?

Wysłane z mojego H8266 przy użyciu Tapatalka
 

Mateo,

 

Ja i Diabeł (dawniej AndrzejBurg125) powinniśmy być ok 15 w Augustowie (zależy jak będzie w trasie). Nie wiem jak MariuszBurgi będzie jechał i o której planuje wyjechać - my ok 10tej oczywiście z postojami 🙂

1 godzinę temu, kordziuk napisał:

Jest pięknie emoji1787.png .

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 

Widać 🤣🤣Do jutra (dzisiaj ) 😃 Bawcie się dobrze !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hey Baba Riba!
Planowaliśmy wystartować ok. 8 ale coś widzę, że się odwlecze...
Przed chwilą usłyszałem pytanie:
- A paznokcie mi zrobisz? 🥶

Odnośnik do komentarza

Start o 11:00  lecę do Doktorka i z Mrągowa razem ,  Augustowski rynek  odpuścimy bo  musieli byśmy nadłożyć 40 km w jedną stronę a gnamy rumaki   od  Olecka wiec do  zobaczenia na miejscu 🙂

Odnośnik do komentarza

Bierzcie kalesonki lekko wieje

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

6aa61a033a7e5ac833d69452dd4644b0.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...