Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Po Valašsku na skútru - 4-6 września 2020 - Wyjazd grupowy Burgmania


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdźcie boocking są ciekawe oferty np. Penzion Janostik ze śniadaniem w cenie oraz możliwością wykupienia obiadu i kolacji dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Najlepiej jakby ktoś ogarnął kwaterunek, tak abyśmy byli w tzw "kupie" zusammen ?

Odnośnik do komentarza

Jestem tak jak Piotr za ogarnięciem kwaterunku ogólnego. W kupie raźniej ?

Choć chyba będzie ciężko bo widze że impreza na wysokim poziomie i liczba uczestników (nie pisząc o Burgmani) liczna.

Ale bądzmy dobrej myśli że kilka ? naście domków kwater zostanie. 

P.s 

Choć ja to mam chyba najbliżej .

Sory Arturbb ma bliżej ? (Trasą widokową)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
11 godzin temu, subaru gtb320 napisał:

naście domków kwater zostanie. 

Na tą chwilę mam wiedzę o dostępności 12 miejsc w domkach CH ze wspólną łazienką. Nie każdemu to musi pasować. Dostępność lepszych domków będziemy jeszcze potwierdzać. @arturas niebawem dopisze coś w tym temacie, bo jest w kontakcie z Radkiem.

Próbowałem rezerwacji apartamentów 2 os (przez www kempingu) i taka odpowiedź: Dobrý dne v tomto termínu není volný žádný apartmán ani dvoulůžková chatka.

Impreza jest liczna ... tak więc na wszelki wypadek polecam to, co i Kowal. W pobliżu jest Hotel Horal (200 m. od zlotu) oraz Penzion Adéla (600 m. od zlotu).

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, MariuszBurgi napisał:

(...)tak więc na wszelki wypadek polecam(...)

THX?, skorzystałem .

PS. Na kempingu przez Booking też coś chyba mają.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
12 godzin temu, MariuszBurgi napisał:

Na tą chwilę mam wiedzę o dostępności 12 miejsc w domkach CH ze wspólną łazienką. Nie każdemu to musi pasować. Dostępność lepszych domków będziemy jeszcze potwierdzać. @arturas niebawem dopisze coś w tym temacie, bo jest w kontakcie z Radkiem.

Wywołany powyżej piszę w temacie... Od strony kwaterunkowej organizacja zlotu wygląda nieco inaczej niż u nas.
Kwaterunek we własnym zakresie i w doborze standardu wg upodobań. Jest dosyć duża baza dostępna przez booking.
Roznov to miejscowość turystyczna, na tą chwilę nie ma problemów z rezerwacją.

Poza powyższym na campingu jest pole namiotowe, które nie wymaga rezerwacji wcześniejszej (info od organizatora), więc można gdybać nad przyjazdem do ostatniej chwili.
Opłata rejestracyjna, to 200 KCS (aby przeliczać w miarę szybko na PLN dzielcie przez 6).

Na terenie kempingu będzie dostępne jedzenie, picie, itp... ale płatne będzie już indywidualnie wg potrzeby.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Lista uaktualniona.

Wieść gminna niesie, że na zlot Po Valašsku na Skútru 2020 szykuje się rekordowa ilość ekip. Zapowiedzieli się m.in Roller Freunde z jednego z regionów DE. Licznie będzie także od nas... tak więc będzie się działo ?

Ps. Informacyjnie: Hotel Horal ani Penzion Adéla w tym terminie nie mają już wolnych pokoi. Miejsca są jeszcze w Hotel Eroplán (600 m od zlotu) oraz w Penzion Janoštík (ok. 2.5 km od zlotu) oraz na samym kempingu domki 4 osobowe.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czyli ustalamy że każdy organizuje sobie noclegi na własna rękę ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To chyba jedyna opcja w tym wypadku. Jeden z regionów planuje jechać ale nastawia się na namioty. Ktoś inny chce jechać z plecaczkiem i zależy mu na pokoju 2 os z łazienką. Wiem, że niektórzy porezerwowali już noclegi w penzionach i hotelach. Ważne abyśmy wjechali w piątek na zlot jedną ekipą (zrobimy ustawkę na granicy PL/CZ) i wspólnie się tam bawili... a także uczestniczyli razem w wycieczce sobotniej -> ● 13:30 wspólna jazda (60 km) „Na Wołoszczyźnie na skuterze na skuterze”. Trasa: Rožnov p.R. - Valašská Bystřice - Dušná - Růžďka - Bystřička - Rožnov p.R - Hutisko-Solanec - Rožnov p.R z miejscem docelowym w Obozie. (mapa: https://goo.gl/maps/9GNPBM4j1hYoFDt16)

Odnośnik do komentarza

Różnorodności wyboru nie ma i to jest problemem ? . Na terenie ośrodka pozostały (info z weekendu) jedynie ze 2 "domki" rodem z ČSSR i wspólne łazienki/sanitariaty. Albo miejsca na polu namiotowym.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
6 godzin temu, MariuszBurgi napisał:

Ważne abyśmy wjechali w piątek na zlot jedną ekipą

Byłoby super

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to noclegi klepnięte.

Dwa domki 4 osobowe . Obsada :

PawełJW

Aneta_80

arturo-bb

Ziga

SubaruGTB

Natalia

Karton

Sabina

I gitara. Teraz tylko czekamy

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Super.

Mam jeszcze pytanko o wpisowe na zlot 200KCS to na miejscu będziemy płacić czy będzie podany jakiś link do wpłaty?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, PawełJW napisał:

wpisowe na zlot 200KCS

Na miejscu ? przy rejestracji

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
2 godziny temu, arturo-bb napisał:

No to noclegi klepnięte.

Dwa domki 4 osobowe .

Gdzie konkretnie zdecydowaliście się na nocleg?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Noclegi klepnięte 2 domki dla :

Przemas

Kaktus

Majeranek

Termi

ZYBEX

Rysiak

BLADY

SzymonSeptic

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Byłem na Maxi Sraz'ie w 2008r. i 2009r. nie może mnie tam zabraknąć .... Świetna organizacja, rewelacyjna atmosfera i parada po winklach bezcenna . Wszystkich niezdecydowanych namawiam na ten wypad napewno nie będziecie żałować.?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mamy 33 osoby na liście... Zapowiada się ciekawie ?

Odnośnik do komentarza

Jadę i ja  jak się da to podłączę się do  g/mazowieckiej 

nocleg biorę namiot i  co tam potrzeba    będzie spox 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...