Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Po Valašsku na skútru - 4-6 września 2020 - Wyjazd grupowy Burgmania


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dzięki za super wspólną zabawę. Mieli chłopcy rozmach organizacyjny - Brawo dla Radka za organizację.

Podziękowania dla organizatorów w PL za koszulki, nalepeczki i organizacje wyjazdu. 

Brawo Wy!

Czerwień była nasza !

Odnośnik do komentarza

Panowie i oczywiście Panie. Dziękujemy za miłe towarzystwo i ciekawe rozmowy przy piwie. Widać że nie wyjechaliście ze stodoły skuterami tylko jesteście fajną zorganizowaną grupą która potrafi się super bawić. Dziękujemy za wymianę koszulek. Pozwolimy przekazać ją na licytację przy okazji akcji. Trzymajcie się ciepło i dajcie znać jak będziecie organizować imprezę. Z chęcią Was odwiedzimy. Do zobaczenia i szerokiej i krętej drogi 😛

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czesi pokazali mi poraz kolejny że złoty organizują genialne. 😎😎😎

Dzięki wszystkim za super zabawę i towarzystwo. 

Na liczniku pykło 1052 km spalanie iksika 4,7 litra przy agresywnej jeździe. 😉

Ps. Czy jakaś dobra duszyczka nie znalazła pary krótkich rękawiczek letnich czarnych wraz z kominiarka??? 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kilka rzutów foto-video z oficjalnej części

Mariusz podziękował za super gościnę i organizację

20200905_192447.thumb.jpg.1273f6438473441cd16aa29961439471.jpg

Siemik znalazł się jako nieliczny nagrodzony wśród najmłodszych uczestników zlotu

20200905_192258.thumb.jpg.135485c34dbde1cf65c44454602e2573.jpg

Duet HoneyBunny odebrał nagrodę za wspaniały przejazd konsumpcyjny na skutrze

20200905_191844.thumb.jpg.b378b9546c28d4187d285ff260d7d108.jpg

I nie zabrakło oczywiście tradycyjnego...

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dotarłem do domku e poniedziałek o 13.00. z przerwa i noclegiem w W-wie

Jazda początkowo odbywała się w deszczowej ulewie. Od Gliwic było sucho i niekiedy słonecznie.

Dzieki wszystkim za fajne spotkanie pogaduchy itp.

Mam nadzieję do szybkiego i miłego obaczyska.Hej

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To był z całą pewnością bardzo udany weekend. Zlot uważam za doskonale zorganizowany. Nie było chaosu, nie zauważyłem wpadek za które można by winić organizatorów. Sam program wyglądał nawet podobnie jak podczas naszych zlotów, jednak widać tu zaangażowanie także władz oraz miasta Rožnov. Radek i Radim to prawdziwi fascynaci skuterów. Bardzo przyjaźni, uśmiechnięci i z poczuciem humoru. Dodatkowo - dopisała pogoda. W sobotę na rynku w Rožnovie było 27 stC co też pewnie m.in przełożyło się na frekwencję. W/g założeń miało tu być ok tysiąca uczestników. Myślę, że ~ tyle też było.

Byliśmy najliczniejszą i najbardziej charakterystyczną grupą (koszulki czerwone biły po oczach 😜) zlotu. Dziwiła mała ilość ekip z sąsiedniej SK oraz brak skuterów z DE (ja nie zauważyłem) czy A i H. Fajny koncert, ciekawe konkurencje, atrakcyjna widokowo 60 km wycieczka po regionie i wiele innych. Ze swojej strony - bardzo dziękuję chłopakom z Wallachian Scooter Rider za to, że im się chce a my mogliśmy się bawić, bo wiem ile trudu kosztuje zorganizowanie imprezy o takim rozmiarze. Warto wspomnieć, że razem z naszym zlotem Burgmani, są to w tej chwili najliczniejsze imprezy stricte skuterowe UE. Po naszych ustaleniach doszliśmy do porozumienia aby wcześniej dograć przyszłe terminy i móc bawić się wspólnie na naszych zlotach. Wstępna i nieoficjalna data przyszłorocznego Po Valašsku na Skútru to 28-30 maja 2021 roku.

 

Dziękuję wszystkim tym, którym się chciało ✌️ W kupie siła 💪

Dziękuję @arturas za nasze obrandowanie widoczne podczas zlotu 👌a Eli za dobre oko podczas robienia fotek i pozytywną energię 🙃

Dziękuję także mojej ekipie powrotnej @xmarcinx, @oakowsky oraz @Piootr :scooter:

No i przede wszystkim dziękuję mojej @Bunny za wsparcie, twardy tyłek w podróży oraz, że chce dzielić wspólnie ze mną moje pasje 💝

 

IMG_20200908_133429.jpg.30e9f42510b6b56646e0fde8c8affa8e.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja jako ten który nie był chcę podziękować ekipie Burgmanii za liczną i widoczną reprezentację polskiej społeczności maxi-skuterowej. Brawo Wy 👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, MariuszBurgi napisał:

Wstępna i nieoficjalna data przyszłorocznego Po Valašsku na Skútru to 28-30 maja 2021 roku.

Wstępnie i nieoficjalnie zapisuję się PIERWSZY  😜

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pozostańmy jednak w tym wątku przy temacie tegorocznego zlotu ☝️

Fajnie zmontowany randomowy filmik.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 godzin temu, GadekW napisał:

Czy być informacja ile skuterów wzięło udział w zlocie?

Taak, oficjalna informacja:

"Byl/a ses o víkendu podívat na akci Po Valašsku na skútru? My ano a s námi úctyhodných 810 účastníků! 😉"

Odnośnik do komentarza

Cosa i może nawet coś starszego 😉 jedzie na kołach👍, a ja się nawet wcześniej zastanawiałem czy dałbym radę moim PXem 🙂 . Fajne fotki👍.

Odnośnik do komentarza
  • Ten temat został odpiął/ęła i przestał(a) promować
  • Administrator

Wspomnienie udanego zlotu w CZ. Oj, było czerwono na rynku


fe29887b531cdca7ef516ea6d90fff13.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 11.09.2020 o 17:29, Vespa Club Małopolska napisał:

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji zdjęciowej z wypadu:

świetne fotki, pełne vesp

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...