Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Po Valašsku na skútru - 4-6 września 2020 - Wyjazd grupowy Burgmania


MariuszBurgi

Rekomendowane odpowiedzi

MariuszBurgi

Pamiętacie nasze wyjazdy na duże zloty skuterów? Marl 2009.... Marl 2011 ... Berlin 2010 oraz Żywcem na Berlin czy pamiętny wyjazd na Białoruś Motofestival Pińsk 2006? Tym razem planujemy inny kierunek. Nasi południowi sąsiedzi organizują od kilku lat bardzo udane zloty skuterowe. Niestety, do tej pory mieliśmy kolizję terminów z naszym corocznym zlotem Burgmanii. Tym razem jest inaczej bowiem Radek z http://wsrider.cz/ przeniósł imprezę na wrzesień i jesteśmy już po wstępnych ustaleniach. Mówiąc inaczej - Burgmania jedzie na zlot do Czech 💪

Garść informacji:

Info organizacyjne:

Po Wołoszczyźnie po raz dziewiąty na skuterze! ❤

Przyjaciele, towarzysze i skutery z całej Europy i świata, serdecznie zapraszam na dziewiąte doroczne spotkanie  „Po Wołoszczyźnie na skuterze”, które odbędzie się w dniach 4–6 września 2020 r. Na terenie Camping Rožnov p.R. http://www.camproznov.cz
Każdego roku mówię sobie, że organizacja będzie łatwiejsza niż „w zeszłym roku” dzięki doświadczeniu, ale zawsze się mylę ?, z roku na rok staje się coraz bardziej skomplikowana: ustawodawstwo, ilość, wymagania, koszty itp. Ale nadal to lubię i mam radość z tego, że po Wołoszczyźnie na skuterze jest częścią Ciebie i mojego życia, a my mamy doskonałą okazję poznać nowych przyjaciół i spędzić weekend na Wołoszczyźnie, a jednocześnie pokazać wszystkim, że łatwo jest podróżować na skuterze i że jest to najlepszy środek transportu na świecie ?


Po Wołoszczyźnie na hulajnodze 2020

Piątek 4.9.
● 18:00 DJ Volvacek i Adamico
● 19:30 H2B - grupa taneczna
● 20:00 Rivieras, impreza do rana. ?

Sobota 5.9.
● 11:00 - 12:45 rejestracja, przyjazd uczestników na plac w Rožnovie p.R.
● 12:45 - 13:30 występ grupy tanecznej H2B, wspólne zdjęcia, akrobacje na skuterach Martina Knechta i Tomáša Kissa
● 13:30 wspólna jazda (60 km) „Na Wołoszczyźnie na skuterze na skuterze”. Trasa: Rožnov p.R. - Valašská Bystřice - Dušná - Růžďka - Bystřička - Rožnov p.R - Hutisko-Solanec - Rožnov p.R z miejscem docelowym w Obozie. (mapa: https://goo.gl/maps/9GNPBM4j1hYoFDt16)
● 15:00 obóz: poczęstunek, relaks, konkursy, muzyka DJ Volvacek i Adamico
● 20:00 Brak sortowania
● 21:30 Odrodzenie Depeche Mode!

Niedziela 6.9.
● 8:30 - 10:00 spotkanie przed Unipar (Dolní Paseky 227, 756 61) - tournee po produkcji, akrobacje Martin Knecht i Tomáš Kiss.
● 10:00 wspólny wyjazd do Pustevnego, gdzie po 6 latach z popiołów powstał narodowy zabytek kultury Libušín, do którego wspólnie włożyliśmy prawie 25 000 koron w latach 2014-2016.

Informacje dodatkowe:

Dzięki opłacie rejestracyjnej w wysokości 200 CZK nie tylko wesprzesz prowadzenie stowarzyszenia, ale otrzymasz również pakiet z oryginalnym znaczkiem autostrady wołoskiej na 2020 r., który uprawnia do jazdy w naszych romantycznych podróżach + oryginalną bransoletkę WSR, która oprócz szczęścia jest również biletem dla wszystkich  wydarzenia organizowane przez WSR przez cały 2020 rok. Możesz również wygrać wiele nagród w naszej loterii.  Dowiesz się, czy wygrałeś po rozpakowaniu - jeśli masz w pakiecie los na loterię WSR (losowo wyrzucony do rejestratorów), od razu dowiesz się, co wygrałeś - możesz odebrać nagrodę od dziewcząt przy wejściu ... dzięki naszym partnerom  mamy naprawdę atrakcyjne ceny.

 UWAGA !! Podczas jazdy w paradzie należy przestrzegać przepisów drogowych i zachować zdrowy rozsądek. Jesteśmy tu dla zabawy, a nie na torze wyścigowym.  Jazda w kolumnie odbywa się w stylu „CIK CAK”. Nie wyprzedzaj niepotrzebnie, wszyscy dotrzemy do mety.  Z reguły pierwsze są słabsze maszyny.  Pierwszy seryjny 50 cm3, następnie zmodyfikowany, a następnie skutery o pojemności 125 cm3 i więcej.

Hasło przewodnie: Jesteś na świecie tylko raz, więc ciesz się na pełnym gazie! :scooter:

 

Materiał z jednego ze zlotów Po Valašsku na skútru.

 

SKÚTR JE NEJLEPŠÍ MAŠINA NA SVĚTĚ !!! 🙃

 

Kwestię noclegów (indywidualnie czy jako grupa) ustalamy z organizatorem, w zależności jak liczną grupą przybędziemy do Rożnowa (Camping Rożnów). Będziemy pewnie robić, podobnie jak latach ubiegłych, koszulki dla uczestników specjalnie na tę okoliczność. Więcej szczegółów będę podawał w miarę ustaleń. Odpalam listę uczestników. Proszę o pewne deklarację.

 

Lista uczestników:

1. MariuszBurgi

2. Bunny

3. Arturas

4. arturo-bb

5. Andrzej.S

6. Piootr

7. Ewik

8. Wrzonio

9. dr.big

10. PawełJW

11. Aneta80

12. ziga

13. Natalia

14. subaru gtb320

15. krzytro

16. xmarcinx

17. bilety

18. Migu

19. romeo1971

20. kowal

21. karton

22. Sabina

23. Przemas

24. Kaktus

25. Majeranek

26. TermiN

27. ZYBEX

28. Rysiak

29. BLADY

30. SzymonSeptic

31. Leo

32. Szklana

33. Szuszfol

34. Kamil an400

35. Paul

36. MarP

37. KasiaP

38. Joasia70

39. oakowsky

40. Sobier

41. .maniek

42. krzysztof8800

43. morwa37

44. MAKI

45. Marek1980

46. cris76

47. GrzechoCnik

48. Snajki

49. Zosia (od bilety)

50. Melmacie

51. Ania77

52. krys70

53. tommac

54. kaczor72

55. Nietoperz

56. Frodka

57. Siemik

58. Saper

59. robson

60. Michał G.

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
 • Odpowiedzi 274
 • Utworzony
 • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

 • MariuszBurgi

  36

 • arturas

  21

 • subaru gtb320

  18

 • Piootr

  14

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

Koszulki gotowe. Jest radość 😎 Bonus gift   @arturas... dzięki za poświęcony czas nad projektem oraz produkcję 👏

Wspomnienie udanego zlotu w CZ. Oj, było czerwono na rynku

To był z całą pewnością bardzo udany weekend. Zlot uważam za doskonale zorganizowany. Nie było chaosu, nie zauważyłem wpadek za które można by winić organizatorów. Sam program wyglądał nawet podobnie

Dodane obrazy

arturo-bb

Trzeci ?

PS

W kwestii formalnej bo jakoś nie doczytałem mam dwa pytania :

1. zakwaterowanie + wyzywienie

2. Koszty

Odnośnik do odpowiedzi

Piąty ! Proszę o dopisanie ?

Odnośnik do odpowiedzi

Zależnie od sytuacji jestem 👍 .

Odnośnik do odpowiedzi
MariuszBurgi
1 godzinę temu, arturo-bb napisał:

W kwestii formalnej bo jakoś nie doczytałem mam dwa pytania :

1. zakwaterowanie + wyzywienie

2. Koszty

Koszt wpisowego to tak jak pisałem, 200 koron od osoby. 

Cytuj

Dzięki opłacie rejestracyjnej w wysokości 200 CZK nie tylko wesprzesz prowadzenie stowarzyszenia, ale otrzymasz również pakiet z oryginalnym znaczkiem autostrady wołoskiej na 2020 r., który uprawnia do jazdy w naszych romantycznych podróżach + oryginalną bransoletkę WSR, która oprócz szczęścia jest również biletem dla wszystkich  wydarzenia organizowane przez WSR przez cały 2020 rok.

 

Wyżywienie we własnym zakresie. Pewnie coś jest na miejscu lub w pobliżu.

Nocleg... widzę 2 opcje. Indywidualnie ogarnąć coś w pobliżu (jest blisko hotel i penzion) lub noclegi w domkach na terenie kempingu.  -> KLIK

Info od organizatora: Domki „CH” W obozie znajduje się 12 czteroosobowych domków „CH”. Domki wyposażone są w lodówkę. Sanitariaty są wspólne. Domek ma jedno łóżko podwójne i dwa łóżka piętrowe. Domki znajdują się w pobliżu basenu. Cały domek 4os na dwie doby kosztuje ok480 zl. Na tę chwilę są jeszcze wolne.

Jest jeszcze opcja namiotów - tu bez ograniczeń.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Joasia70
1 godzinę temu, MariuszBurgi napisał:

Proszę o pewne deklarację.

 

Do kiedy trzeba się zdecydować ?

Odnośnik do odpowiedzi
MariuszBurgi

Joasiu, nie ma konkretnego deadline co do samego uczestnictwa w zlocie. Precyzyjne info nt noclegów zostanie przekazane organizatorowi do 15 czerwca, bo to w zasadzie jedyna kwestia ważna. Jeśli ktoś ogarnia sobie sam nocleg na miejscu (w okolicy) to terminy go nie obowiązują.

Odnośnik do odpowiedzi
PawełJW

I My i My PawełJW i Aneta80 

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 20.05.2020 o 11:51, MariuszBurgi napisał:

(...)Wyżywienie we własnym zakresie. Pewnie coś jest na miejscu lub w pobliżu.(...)

Nasze klubowe imprezy, a zwłaszcza coroczny zlot Burgmanii przyzwyczaiły nas do atrakcji od A do Z za opłatę w jednym wybranym "pakiecie".  To jest LUKSUS👍, który warto zawsze docenić i zdawać sobie z niego sprawę.

W większości wyjazdów na zagraniczne zloty, za wszystko trzeba było płacić oddzielnie: wjazd- wyżywienie- nocleg i trzeba się było cieszyć, jeśli coś takiego, po wniesieniu odpowiednich opłat było dostępne w pobliżu lub na terenie zlotu.

Tu mamy podobnie, opłata tak jak na zlocie Burgmanii opcja "gość", pewnie tylko z jakimiś gadżetami i ulotkami reklamowymi sponsorów. Nie ma co liczyć na więcej. 

Wyżywienie i nocleg we własnym zakresie, na terenie zlotu lub w pobliżu, tak jak napisałeś👍.

Odnośnik do odpowiedzi

Dopisz mnie do listy 

Odnośnik do odpowiedzi
arturo-bb
1 godzinę temu, dr.big napisał:

Nasze klubowe imprezy, a zwłaszcza coroczny zlot Burgmanii przyzwyczaiły nas do atrakcji od A do Z za opłatę w jednym wybranym "pakiecie".  To jest LUKSUS?, który warto zawsze docenić i zdawać sobie z niego sprawę.

Dokładnie tak jak piszesz. Jestem od lat przyzwyczajony do takiej formy. Nie zmienia to faktu że tak jak ogarnięcie żarcia nie stanowi problemu to noclegi przy takim wyjeździe wolałbym ogarnąć grupowo.(w kupie raźniej ?)

Np zarezerwować 3-4 domki i mamy luksus.

Odnośnik do odpowiedzi
subaru gtb320

Mariusz proszę dopisz 

Natalia  i Subaru?

Odnośnik do odpowiedzi
xmarcinx

Proszę o wpisanie.

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę dopisać do listy

Odnośnik do odpowiedzi
SlawoyAMD

Nie mam w tym czasie urlopu, ale może uda mi się załatwić coś na ten termin... Na razie mnie Mariuszku nie wpisuj, bo więcej będę wiedział bliżej zlotu i najwyżej wezmę opcję namiotu lub "Lesostan", jeśli będą wolne w okresie zlotu... Ale zlot, okolica i atrakcje, zapowiadają się naprawdę fajnie... W dodatku jak zawsze, "blisko" mnie ?

Odnośnik do odpowiedzi
kordziuk

Oj może być śmiesznie

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do odpowiedzi
xmarcinx

Bardzo chętnie pojadę.

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę dopisać jeśli będą koszulki to XL.

Odnośnik do odpowiedzi
romeo1971

Proszę o dopisanie do listy uczestników

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, arturo-bb napisał:

(...)Np zarezerwować 3-4 domki i mamy luksus.

Jeśli cokolwiek będzie jeszcze w tym terminie wolne . Patrząc na filmik zamieszczony przez Mariusza, to impreza wydaje się być liczną.

 • Fajne dla mnie 1
Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o dopisanie do listy uczestników

Odnośnik do odpowiedzi
 • xmarcinx przypiął i polecił ten temat
 • xmarcinx odpiął i usunął z polecanych ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...