Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Po Valašsku na skútru - 4-6 września 2020 - Wyjazd grupowy Burgmania


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa impreza miłośników małych kółek. Świetne zdjęcia i chwile uchwycone. Ehhh, mnie ten weekend usadził na miejscu... Wracajcie szczęśliwie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja już w domu. Dzięki wszystkim za baaaardzo fajnie spędzony weekend. Na bank muszę to powtórzyć 👍

Przy okazji wyjazdu po 10 latach i ponad 120 tyś km akumulator w Hondzie powiedział Passs.

Jutro trzeba kupić nowy bo sezon jeszcze trwa i parę tysięcy kilometrów jest do zrobienia 😜

Odnośnik do komentarza

Telefon padł ,od jakiegoś czasu już w domku motur umyty odpoczywa .
Ana, Krzysiu dziękuję za to coście się ze Mną meczyli.
Paweł Gosia podziękowania za odwiedzinki i kawósię.
Było zaje fajnie Wszystkim dzięki i do następnego niebawem.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My również w domu. Wróciliśmy w sobotę o 21szej tuż przed deszczem. Dziękujemy wszystkim, było super.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję wszystkim že mogłem pierwszy raz uczestniczyć w takiej imprezie w takim super gronie ! , chociaż tylko w sobotę ale było warto. Kilometr przed domem porwała mnie ulewa ale dotarłem bezpiecznie. Dzięki i pozdrawiam wszystkich

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Robson odstawiony do domku a ja 1.5 godzinki później szczęśliwie dojechałem.

" Zlocik " fajny. Ekipa z polski rewelacyjna. Ośrodek pasuje, basen z gasnącymi świeczkami " pierwyj sort " . Szkoda że zabrakło mi odwagi na kąpiel przy świecach bez szmatek na sobie 😜. To chyba już wiek 😟

Pozdrawiam Siemik.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
3 godziny temu, Andrzej.S napisał:

 
Ana, Krzysiu dziękuję za to coście się ze Mną meczyli.
 

To my wyrażamy wdzięczność za przyjęcie na pokoje 🙂

Weekend bardzo udany warto byłoby to powtórzyć już za rok

pozdrawiamy uczestników 

i do zobaczenia 

 

Odnośnik do komentarza

Od 20 w domciu. Dzięki wszystkim za fajną imprezę i towarzystwo👍. Podziękowania dla czarnej owcy 🤣🤣🤣 za wspólny powrót do Piotrkowa 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też od kilku godzin w domciu, pralka się kręci, kask wyczyszczony i się ładuje ️. Dzięki za super weekend z pozytywnymi emocjami, mnóstwem śmiechu, ciekawymi rozmowami i fajnymi koncertami. Już się nie mogę doczekać następnego. Zlot w Czechach wpisuje na stałe do swojego kalendarza. Oby tylko nie kolidował z naszą Burgmanią.
Jutro pakuję „żelezany” zestaw wyjazdowy. Będzie czekał na sygnał - znak . Škoda , że Bieszczady już za tydzień. Gdyby była większa przerwa pomiędzy imprezami to chętnie bym pojechał. Ze statystyk podam, że komputer pokładowy pokazał, że zrobiłem niemal 1000 km, a średnie spalanie to 4,0 l/km. Do następnego
dfe180b2f553897ebe45db4d4fa608ee.jpg
a183db455890e9cae0c5809fa7252119.plist
131a9303fdea3c7c12bd49e2cc342ede.jpg
cddbe1b8404bb196cc68cbdbe6f61bd1.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za towarzystwo, naprawdę super impreza. Podziękowania dla arturo-bb i ekipy za wspólny dojazd i powrót. Mam nadzieję, że wszyscy szczęśliwie dotarli.

Pozdrowienia i do następnego razu!

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...