Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Po Valašsku na skútru - 4-6 września 2020 - Wyjazd grupowy Burgmania


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Pamiętacie nasze wyjazdy na duże zloty skuterów? Marl 2009.... Marl 2011 ... Berlin 2010 oraz Żywcem na Berlin czy pamiętny wyjazd na Białoruś Motofestival Pińsk 2006? Tym razem planujemy inny kierunek. Nasi południowi sąsiedzi organizują od kilku lat bardzo udane zloty skuterowe. Niestety, do tej pory mieliśmy kolizję terminów z naszym corocznym zlotem Burgmanii. Tym razem jest inaczej bowiem Radek z http://wsrider.cz/ przeniósł imprezę na wrzesień i jesteśmy już po wstępnych ustaleniach. Mówiąc inaczej - Burgmania jedzie na zlot do Czech 💪

Garść informacji:

Info organizacyjne:

Po Wołoszczyźnie po raz dziewiąty na skuterze! ❤

Przyjaciele, towarzysze i skutery z całej Europy i świata, serdecznie zapraszam na dziewiąte doroczne spotkanie  „Po Wołoszczyźnie na skuterze”, które odbędzie się w dniach 4–6 września 2020 r. Na terenie Camping Rožnov p.R. http://www.camproznov.cz
Każdego roku mówię sobie, że organizacja będzie łatwiejsza niż „w zeszłym roku” dzięki doświadczeniu, ale zawsze się mylę ?, z roku na rok staje się coraz bardziej skomplikowana: ustawodawstwo, ilość, wymagania, koszty itp. Ale nadal to lubię i mam radość z tego, że po Wołoszczyźnie na skuterze jest częścią Ciebie i mojego życia, a my mamy doskonałą okazję poznać nowych przyjaciół i spędzić weekend na Wołoszczyźnie, a jednocześnie pokazać wszystkim, że łatwo jest podróżować na skuterze i że jest to najlepszy środek transportu na świecie ?


Po Wołoszczyźnie na hulajnodze 2020

Piątek 4.9.
● 18:00 DJ Volvacek i Adamico
● 19:30 H2B - grupa taneczna
● 20:00 Rivieras, impreza do rana. ?

Sobota 5.9.
● 11:00 - 12:45 rejestracja, przyjazd uczestników na plac w Rožnovie p.R.
● 12:45 - 13:30 występ grupy tanecznej H2B, wspólne zdjęcia, akrobacje na skuterach Martina Knechta i Tomáša Kissa
● 13:30 wspólna jazda (60 km) „Na Wołoszczyźnie na skuterze na skuterze”. Trasa: Rožnov p.R. - Valašská Bystřice - Dušná - Růžďka - Bystřička - Rožnov p.R - Hutisko-Solanec - Rožnov p.R z miejscem docelowym w Obozie. (mapa: https://goo.gl/maps/9GNPBM4j1hYoFDt16)
● 15:00 obóz: poczęstunek, relaks, konkursy, muzyka DJ Volvacek i Adamico
● 20:00 Brak sortowania
● 21:30 Odrodzenie Depeche Mode!

Niedziela 6.9.
● 8:30 - 10:00 spotkanie przed Unipar (Dolní Paseky 227, 756 61) - tournee po produkcji, akrobacje Martin Knecht i Tomáš Kiss.
● 10:00 wspólny wyjazd do Pustevnego, gdzie po 6 latach z popiołów powstał narodowy zabytek kultury Libušín, do którego wspólnie włożyliśmy prawie 25 000 koron w latach 2014-2016.

Informacje dodatkowe:

Dzięki opłacie rejestracyjnej w wysokości 200 CZK nie tylko wesprzesz prowadzenie stowarzyszenia, ale otrzymasz również pakiet z oryginalnym znaczkiem autostrady wołoskiej na 2020 r., który uprawnia do jazdy w naszych romantycznych podróżach + oryginalną bransoletkę WSR, która oprócz szczęścia jest również biletem dla wszystkich  wydarzenia organizowane przez WSR przez cały 2020 rok. Możesz również wygrać wiele nagród w naszej loterii.  Dowiesz się, czy wygrałeś po rozpakowaniu - jeśli masz w pakiecie los na loterię WSR (losowo wyrzucony do rejestratorów), od razu dowiesz się, co wygrałeś - możesz odebrać nagrodę od dziewcząt przy wejściu ... dzięki naszym partnerom  mamy naprawdę atrakcyjne ceny.

 UWAGA !! Podczas jazdy w paradzie należy przestrzegać przepisów drogowych i zachować zdrowy rozsądek. Jesteśmy tu dla zabawy, a nie na torze wyścigowym.  Jazda w kolumnie odbywa się w stylu „CIK CAK”. Nie wyprzedzaj niepotrzebnie, wszyscy dotrzemy do mety.  Z reguły pierwsze są słabsze maszyny.  Pierwszy seryjny 50 cm3, następnie zmodyfikowany, a następnie skutery o pojemności 125 cm3 i więcej.

Hasło przewodnie: Jesteś na świecie tylko raz, więc ciesz się na pełnym gazie! :scooter:

 

Materiał z jednego ze zlotów Po Valašsku na skútru.

 

SKÚTR JE NEJLEPŠÍ MAŠINA NA SVĚTĚ !!! 🙃

 

Kwestię noclegów (indywidualnie czy jako grupa) ustalamy z organizatorem, w zależności jak liczną grupą przybędziemy do Rożnowa (Camping Rożnów). Będziemy pewnie robić, podobnie jak latach ubiegłych, koszulki dla uczestników specjalnie na tę okoliczność. Więcej szczegółów będę podawał w miarę ustaleń. Odpalam listę uczestników. Proszę o pewne deklarację.

 

Lista uczestników:

1. MariuszBurgi

2. Bunny

3. Arturas

4. arturo-bb

5. Andrzej.S

6. Piootr

7. Ewik

8. Wrzonio

9. dr.big

10. PawełJW

11. Aneta80

12. ziga

13. Natalia

14. subaru gtb320

15. krzytro

16. xmarcinx

17. bilety

18. Migu

19. romeo1971

20. kowal

21. karton

22. Sabina

23. Przemas

24. Kaktus

25. Majeranek

26. TermiN

27. ZYBEX

28. Rysiak

29. BLADY

30. SzymonSeptic

31. Leo

32. Szklana

33. Szuszfol

34. Kamil an400

35. Paul

36. MarP

37. KasiaP

38. Joasia70

39. oakowsky

40. Sobier

41. .maniek

42. krzysztof8800

43. morwa37

44. MAKI

45. Marek1980

46. cris76

47. GrzechoCnik

48. Snajki

49. Zosia (od bilety)

50. Melmacie

51. Ania77

52. krys70

53. tommac

54. kaczor72

55. Nietoperz

56. Frodka

57. Siemik

58. Saper

59. robson

60. Michał G.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trzeci ?

PS

W kwestii formalnej bo jakoś nie doczytałem mam dwa pytania :

1. zakwaterowanie + wyzywienie

2. Koszty

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
1 godzinę temu, arturo-bb napisał:

W kwestii formalnej bo jakoś nie doczytałem mam dwa pytania :

1. zakwaterowanie + wyzywienie

2. Koszty

Koszt wpisowego to tak jak pisałem, 200 koron od osoby. 

Cytuj

Dzięki opłacie rejestracyjnej w wysokości 200 CZK nie tylko wesprzesz prowadzenie stowarzyszenia, ale otrzymasz również pakiet z oryginalnym znaczkiem autostrady wołoskiej na 2020 r., który uprawnia do jazdy w naszych romantycznych podróżach + oryginalną bransoletkę WSR, która oprócz szczęścia jest również biletem dla wszystkich  wydarzenia organizowane przez WSR przez cały 2020 rok.

 

Wyżywienie we własnym zakresie. Pewnie coś jest na miejscu lub w pobliżu.

Nocleg... widzę 2 opcje. Indywidualnie ogarnąć coś w pobliżu (jest blisko hotel i penzion) lub noclegi w domkach na terenie kempingu.  -> KLIK

Info od organizatora: Domki „CH” W obozie znajduje się 12 czteroosobowych domków „CH”. Domki wyposażone są w lodówkę. Sanitariaty są wspólne. Domek ma jedno łóżko podwójne i dwa łóżka piętrowe. Domki znajdują się w pobliżu basenu. Cały domek 4os na dwie doby kosztuje ok480 zl. Na tę chwilę są jeszcze wolne.

Jest jeszcze opcja namiotów - tu bez ograniczeń.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, MariuszBurgi napisał:

Proszę o pewne deklarację.

 

Do kiedy trzeba się zdecydować ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Joasiu, nie ma konkretnego deadline co do samego uczestnictwa w zlocie. Precyzyjne info nt noclegów zostanie przekazane organizatorowi do 15 czerwca, bo to w zasadzie jedyna kwestia ważna. Jeśli ktoś ogarnia sobie sam nocleg na miejscu (w okolicy) to terminy go nie obowiązują.

Odnośnik do komentarza
Dnia 20.05.2020 o 11:51, MariuszBurgi napisał:

(...)Wyżywienie we własnym zakresie. Pewnie coś jest na miejscu lub w pobliżu.(...)

Nasze klubowe imprezy, a zwłaszcza coroczny zlot Burgmanii przyzwyczaiły nas do atrakcji od A do Z za opłatę w jednym wybranym "pakiecie".  To jest LUKSUS👍, który warto zawsze docenić i zdawać sobie z niego sprawę.

W większości wyjazdów na zagraniczne zloty, za wszystko trzeba było płacić oddzielnie: wjazd- wyżywienie- nocleg i trzeba się było cieszyć, jeśli coś takiego, po wniesieniu odpowiednich opłat było dostępne w pobliżu lub na terenie zlotu.

Tu mamy podobnie, opłata tak jak na zlocie Burgmanii opcja "gość", pewnie tylko z jakimiś gadżetami i ulotkami reklamowymi sponsorów. Nie ma co liczyć na więcej. 

Wyżywienie i nocleg we własnym zakresie, na terenie zlotu lub w pobliżu, tak jak napisałeś👍.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, dr.big napisał:

Nasze klubowe imprezy, a zwłaszcza coroczny zlot Burgmanii przyzwyczaiły nas do atrakcji od A do Z za opłatę w jednym wybranym "pakiecie".  To jest LUKSUS?, który warto zawsze docenić i zdawać sobie z niego sprawę.

Dokładnie tak jak piszesz. Jestem od lat przyzwyczajony do takiej formy. Nie zmienia to faktu że tak jak ogarnięcie żarcia nie stanowi problemu to noclegi przy takim wyjeździe wolałbym ogarnąć grupowo.(w kupie raźniej ?)

Np zarezerwować 3-4 domki i mamy luksus.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie mam w tym czasie urlopu, ale może uda mi się załatwić coś na ten termin... Na razie mnie Mariuszku nie wpisuj, bo więcej będę wiedział bliżej zlotu i najwyżej wezmę opcję namiotu lub "Lesostan", jeśli będą wolne w okresie zlotu... Ale zlot, okolica i atrakcje, zapowiadają się naprawdę fajnie... W dodatku jak zawsze, "blisko" mnie ?

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, arturo-bb napisał:

(...)Np zarezerwować 3-4 domki i mamy luksus.

Jeśli cokolwiek będzie jeszcze w tym terminie wolne . Patrząc na filmik zamieszczony przez Mariusza, to impreza wydaje się być liczną.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...