Skocz do zawartości
Forum Burgmania

JSB 2020 Ustrzyki Dolne


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, krzysztof8800 napisał:

Przelew poszedł łącznie za 1 koszulkę XXL i 2 noclegi🙂

LwG🤞

ten sam bank, kasa wpłynęla.

Odnośnik do komentarza
  • temat został odpięty

Kowal ja bardzo przepraszam ale nigdzie nie mogę doczytać ile kosztuje koszulka? Albo za szybko czytam albo nie jest napisane

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, marcyś napisał:

ile kosztuje koszulka?

Koszulka 45 zeta tyle co nocleg🙂

Dnia 16.06.2020 o 01:34, kowal napisał:

Sprawa koszulek koszt jednej sztuki 45 pln kolor czarny wzór z roku poprzedniego bez napisu o Pilocie z aktualną datą i numerem spotkania. Na koniec czerwca podam numer konta , wpłaty przez cały lipiec i 01.08 wysyłam kasę. Koszulki będą w Ustrzykach 09.09. W cenie jest zawarty koszt wysyłki.

 

Odnośnik do komentarza

wpłaty naniesione na listę, patrz post nr 1 ( dzięki xmarcinx mam możliwość robienia aktualizacji w pierwszym poście, bardzo ułatwia to pracę i ogranicza możliwość popełnienia błędu )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

🤣🤣🤣

No fakt,  pytanie śmieszne. 

Bo czy są gdzieś noclegi po 15 zł za noc ? Nawet namiot wychodzi drożej. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, lukas_d1 napisał:

Pytanie z serii tych glupich 🙂 45 zl za noc czy za calosc 🙂 

Łukasz rok temu było 35zł za nocleg...wczorajszy byłeś jak komornik przyszedł...Kowal ja pamiętam 😉😄

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, BUGI napisał:

Łukasz rok temu było 35zł za nocleg...wczorajszy byłeś jak komornik przyszedł...Kowal ja pamiętam 😉😄

Wczorajszy to ja bylem ale kilka godzin pozniej 🙂 jak kowal przyszedł to bylem jeszcze zrobiony jak ta lala 🙂 

kasa wplacona , teraz tylko bugiego musze naprawic i moge jechac 🙂 

Odnośnik do komentarza

       Jest taki pomysł dla osób, które przyjeżdżają w czwartek.Całodzienna wycieczka drezynami po obwodnicy w piątek w godz 9-18 , koszt to ok 110 pln =+ ew. posiłek regionalny 20 pln. Niżej podaję adres strony , aby ewentualni chętni mogli sobie wyrobić zdanie w temacie, od siebie dodam, że nie jest to cały dzień na drezynie, młodsi i starsi dają radę. Musimy mieć min. 15 osób, wycieczka planowa jest we wtorek 08.09 , ale wtedy nas jeszcze w Biesach nie ma. W piątek wycieczka tylko dla nas, chyba że biuro wycieczkowe wstawi ją do kalendarza. Piszę o tym żeby mieć rozeznanie czy w ogóle ktoś jest zainteresowany takim pomysłem , drugi pomysł to objazdówka po pętli bieszczadzkiej , dla tych co będą w stanie w sobotę. Na odzew czekam do 17.07.2020 r.

DREZYNAMI po Bieszczadach! NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY Podkarpacia 2015! | Biuro Podróży BIESZCZADER

 

Odnośnik do komentarza

Drezyny w Uhercach pierwsza klasa
W tamtym roku z całą rodzinką jeździliśmy
Warte polecenia
Chętnie powtórzę taki wyjazd zwłaszcza całodniowy bo my byliśmy chyba ok 2 godzin
Wydaje mi się że link zły się wkleił do strony, czy chodziło o www.drezynyrowerowe.pl ???

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

mam jakiś problem z tym, w każdym razie skopiować trzeba adres strony do google .pl zreszta jak braknie chętnych to pomysł i tak nie pójdzie do realizacji.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Andrzej.S napisał:

Piszę się na drezyny, kiedy kasa?
Obiazdówkę też biorę..

jak będzie min. 15 osób  będę dzwonił do bieszczadera.pl. Przyznam się szczerze, że pomysł zapodała mi   Beata ( od Zygi ) tak więc jest cztery osoby, jak będzie stan to pomyślimy o kasie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...