Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Hey .Od 20 04 można latać.Proponuję 5 dni wzdłuż Bałtyku,może też Wdzydze,Mazury,jakieś pięć,sześć dni.Startuję 22 04.Zapraszam.


ZibiGo

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję po miesiącach marazmu na

kilkudniowy wypad na Płn.tereny  Pl.Wiadomo że od 20 04 można latać.Pogoda ma być super.Więc jeżeli jest ktoś chętny do kompani,zapraszam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Raczej kiepsko to widzę. Po 20.04 można iść na spacer do lasu, albo parku. Nikt nie mówił o lataniu dla przyjemności. Bary, restauracje zamknięte. Hotele, motele, campingi też zamknięte. Owszem można na dziko namiocie ale w nocy około zera. Jak to widzisz kolego? Chęci to nie wszystko zwłaszcza na kilka dni.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U co poniektórych widzę " ścisk d..py" .

Dali im palec to chcą całą rękę odgryźć .

W zeszłych latach bywało że jeszcze śnieg leżał i jakoś nikt nie skwierczał jak skwarek na patelni że " musi bo się udusi "  i jak nie pojeździ to umrze.

A teraz gwałt i rozpacz bo trzeba by dla zdrowego rozsądku posiedzieć na d..ie parę dni dłużej .

Żałosne.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, arturo-bb napisał:

Kolega nie dokończył całej swojej wypowiedzi więc wkleję jej zrzut 

Kto wie gdzie patrzyć to znajdzie.  Koledze się tylko wydawało że nie pisze "na ogólnym". 

9 godzin temu, ZibiGo napisał:

arturo-bb chłopie.pojęcia nie masz !!!!To jest żałosne.Twój.............

a co cię aż tak dotknęło w wypowiedzi Artura że tak "chamsko" odpowiadasz ?  ?  nie zniżę się do Twojego poziomu, po to bez sensu.

Piszesz że impreza się udała ?  Że kwatery bez problemu ogarnięte ?  No super.  Tylko żadnej relacji potwierdzającej te słowa nie widzę, więc trudno uwierzyć, a z drugiej strony jeżeli faktycznie tak było to jeszcze trudniej mi uwierzyć że ludzie mogą być tacy głupi, bo inaczej tego nazwać nie można. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo nie fair zamieszczanie prywatnej korespondencji nie wspominając że podpada pod paragraf i to bezdyskusyjnie. Takich rzeczy się nie robi.

Zbyszek ładnie zaproponował przelot kto nie chce nie jedzie ale nie trzeba zaraz krytykować.

Każdy chce się wyrwać z domu i korzystać z wiosny a nie koniecznie myśleć o jakimś wirusie. Wystarczająco jesteśmy manipulowani nie potrzebujemy dodatkowo na forum.

Zamiast teraz być solidarni to dzielimy się.

Dla przemyślenia: dziennie na  świecie 2 tys samobójstw, dziennie 15 tys dzieci umiera z głodu (kilkanaście lat temu nawet 100 tys dziennie). Tym nikt się jakoś nie przejmuje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 minuty temu, spring napisał:

Bardzo nie fair zamieszczanie prywatnej korespondencji

To nie jest żadna prywatna korespondencja - takie dyskusje widać na forum tylko trzeba wiedzieć gdzie patrzeć - więc nie jest to ujawnianie żadnej prywatnej korespondencji.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, MarP napisał:

To nie jest żadna prywatna korespondencja - takie dyskusje widać na forum tylko trzeba wiedzieć gdzie patrzeć - więc nie jest to ujawnianie żadnej prywatnej korespondencji.

dokładnie tak jest. 

53 minuty temu, spring napisał:

Dla przemyślenia: dziennie na  świecie 2 tys samobójstw, dziennie 15 tys dzieci umiera z głodu (kilkanaście lat temu nawet 100 tys dziennie). Tym nikt się jakoś nie przejmuje.

i będą umierać. ? do tego dodaj z pół miliona tych co umarli na grypę. Wszystko się zgadza. Problem w tym że teraz do tych wszystkich liczb trzeba doliczyć 200 tys. tych co zmarli na COVID-19.  

53 minuty temu, spring napisał:

....Zbyszek ładnie zaproponował przelot kto nie chce nie jedzie ale nie trzeba zaraz krytykować....

OK, zaproponował, ale nie spodobała mu się odpowiedź Artura.  Musiał walić takim tekstem ?   Wiem, wiem - myślał że pisze tylko do Artura i nikt się nie dowie .... no ale "mleko się wylało" - niech teraz wyjaśni o co mu chodziło.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, spring napisał:

(...) podpada pod paragraf i to bezdyskusyjnie. (...)

Tu akurat masz rację, tekst jaki nam zaserwował ZibiGo, podpada, pod znieważenie i jest na to: paragraf 216 kodeksu karnego.

Odnośnik do komentarza

Również stanowczo protestuję przed takimi wypowiedziami jakie wypluł ZibiGo. Każda dyskusja wychodząca poza zabawę i merytoryczne sprzeczki powinna być zanegowana i to niniejszym czynię dołączając do grona zniesmaczonych taką formą wypowiedzi. Niezgadzanie się z kimś ma granice - przyzwoitości i kultury.

I tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza

arturo-bb.Nie było tematu.Uraziłem Cię ,sorka ! Ale że priv dajesz na ogóle to jest wlki nie takt i porażka.Rada ! Nie szalej z opinią,jeżeli nie znasz sprawy.Mocno czuję się zniesmaczony Twoją agresją ws.tematu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 godziny temu, ZibiGo napisał:

Ale że priv dajesz na ogóle to jest wlki nie takt

Wstawiłem screena z wiadomości która nie była prywatna (każdy może ją przeczytać, wystarczy wejść w zakładkę Aktywność ) Koledzy już to wyjaśnili powyżej. 

3 godziny temu, ZibiGo napisał:

Nie szalej z opinią,jeżeli nie znasz sprawy

O jaką opinie chodzi? O to że napisałem że " niektórzy mają scisk  d...y " ? A jak wytłumaczyć chęć kilku dniowego wyjazdu grupowego w czasie zakazu ( Tak zakazu  , bo zezwolono na rekreacyjny wyjazd poza miejsce zamieszkania A nie na Tour de Pologne  )i zagrożenia epidemiologicznego ( nawet jak sam w to nie wierzysz  to tak jest ) i jeszcze się tym chwalicie ( równie dobrze można by się chwalić jazdą bez uprawnień czy pod wpływem) Akurat na forum nie popieramy łamania przepisów. I jeszcze chwalenia się tym.

3 godziny temu, ZibiGo napisał:

Mocno czuję się zniesmaczony Twoją agresją

Tu to już mnie rozbawileś do imentu. 

Przypomnij mi kto kogo wyzwał kilkukrotnie od "Cepów " ? 

Ja Ciebie? 

Przemyśl swoje zachowanie i wypowiedzi. 

Nawet jeśli moja krytyka Twojego planu wyjazdu Ci się nie spodobała to trzeba było podać konkretne argumenty. 

Ale nie .Ty zniżyłeś się do prostackiego poziomu i języka. 

3 godziny temu, ZibiGo napisał:

Uraziłem Cię ,sorka

Nie musisz przepraszać,  mam to w d...ie 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, ZibiGo napisał:

arturo-bb.Nie było tematu.Uraziłem Cię ,sorka ! Ale że priv dajesz na ogóle to jest wlki nie takt i porażka.Rada ! Nie szalej z opinią,jeżeli nie znasz sprawy.Mocno czuję się zniesmaczony Twoją agresją ws.tematu.

Pozdrawiam.

A wypadało tylko przeprosić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...