Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wątek organizacyjny 16 Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2020*


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

@SzymonSeptic jak uważasz. Miałem dobre chcęci i jak to mój stary kumpel z czasów studiów w Londynie mawiał " nice try my friend" ?

A tak po naszemu "ch... bombki strzelił, ?nie będzie" ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

 

Chciałbym tu Serdecznie Podziękować każdemu z osobna za wkład pracy i zaangażowanie:

-  Szymon -  konsekwencja w działaniu i poszukiwaniu partnerów na to aby było z słynnym " jebnięciem" , kreator wątków

-  Ryszard - ukryty cień merytoryki strony internetowej i nadzór nad jej wizualizacją oraz medialna strona wydarzenia

-  Artur - wsparcie informatyczne strony internetowej i "adrenalina "dnia codziennego

-  Krzysztof - "musztra" - mieliście okazje przebrnąć w wątku Kwaterunku

- Tomek, Błażej - autor całego przygotowania Rajdu

- Wojtek - "koło"  - co by to nie znaczyło to coś innego 

- Łukasz, Rafał, Przemo, Szymon, Kajetan,Filip,Maciej,Jacek,Leszek,Dawid  - loża atrakcji, zaplecze gosdopodarcze i garść pomysłów na wspólnie spędzony czas

      Podziękowania za wsparcie Kolegów z Burgmani  -Marcinowi , Pawłowi  - którzy zaoferowali również i swoje cegiełki do budowy wydarzenia.

Co nas nie zabiło to nas wzmocniło i bogatsi o te doświadczenia wystrzelimy w kolejnym roku.

Wielkie Dzięki!

Ps. Przelewy będą sukcesywnie realizowane od poniedziałku jako "zwrot" na konta z których zostały dokonane - o zakończeniu procesu poinformuję - jak coś nie dojdzie to proszę o bezpośredni kontakt ze mną.

Do Zdrowego i Lewa w Górę! Nie dajmy się!

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przykre to ale są rzeczy ważne i ważniejsze.

Bezpieczeństwo przede wszystkim. 

Dzięki grupie wielkopolskiej za już i prosimy o więcej w przyszłym roku. ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przykre wiadomości,ale zrozumiałe.... Jak wszyscy piszą: Bezpieczeństwo,bezpieczeństwo i jeszcze raz bezpieczeństwo!

Podziekowania dla Grupy Wielkopolskiej i co... bawimy się za rok!! 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, SzymonSeptic napisał:

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić serdecznie wszystkich w imieniu Grupy Wielkopolskiej na XVI Burgmanię 2021 do Wielkopolski !

"Co się odwlecze to nie uciecze" więc jeszcze się pobawimy ?. Bezpieczeństwo i zdrowie uczestników najważniejsze ?

Podziękowania dla grupy Wielkopolskiej za czas i pracę już włożoną w organizację zlotu i do zobaczenia za rok ☺️ 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

DZIĘKUJĘ Wielkopolska!

Dużo roboty wykonaliście, ale decyzje zrozumiałe. Bezpieczeństwo ponad wszystko. 

Teraz cierpliwość, cierpliwość... mała wprawka już za Wami. Nawet nie chcę myśleć z jakim powerem ruszycie za rok!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

"Życie" to sztuka wyboru ten był chyba dobrym pomysłem, więc spotkajmy się w przyszłym roku oby w takim samym składzie a może i większym :) . Organizatorom dziękujemy za wniesiony wkład i trud w organizację, przyszłym roku zapewne będzie im  łatwiej bo przetarli sobie już "szlaki", jedynie szkoda że 6.12 nie będzie niespodzianki "gdzie będzie zlot".... Do zobaczenia.......oby jak najwcześniej

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co się odwlecze to nie uciecze... 

Z mojej strony oraz ekipy Radia Mbox zawsze możecie liczyć na wsparcie. W przyszłym roku wspomożemy Burgmanie i odkujemy się za obecny rok. 

Głowa do góry - będzie dobrze ?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak, to pierwsza taka sytuacja od 16 lat naszej działalności. Decyzja od odwołaniu była trudna ale w zaistniałeś sytuacji, jedyna właściwa.

Ze swojej strony składam podziękowanie dla całej grupy WLKP za wkład pracy nad naszym zlotem. Będzie to zapewne bardzo dobry podkład pod przyszłą imprezę sezonu 2021.

Zdrówka i spokoju dla Wszystkich. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

XVI Burgmania miała być moją pierwszą i ....będzie w 2021. Dzięki "Wielkopolsko" za włożony wkład i poświęcony czas. To dobra i rozsądna decyzja. Do zobaczenia w trasie.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!  Właściwa decyzja w obecnej sytuacji ? Przykro nam, ale zdrowie jest najważniejsze, abyśmy mogli zobaczyć się na zlocie za rok! Do zobaczenia w 2021 ? Pozdrawiamy Basia i Paweł 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystko już napisane, żal ale i podziękowania dla grupy Wielkopolskiej, prężnej i silnej. Ale jest też w nas wszystkich ogromna nadzieja inspirowana ogromną pozytywną energią. Jestem cierpliwy- no może nie do końca. Ale od dziś odcinam cyferki od taśmy krawieckiej. pozdrawiam z regionu Kujawsko-pomorskiego.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Czy za rok powinna być Burgmania numer 16 czy 17?
Numer zlotu częściowo wskazuje na lata istnienia klubu. Czy zatem zlot 16 nie odbył się czy został przeniesiony na kolejny rok?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Szkoda, zawsze na Burgmanii od 2008 (tylko bez spotkania w Warce), ale na dzisiaj taka decyzja jest jak najbardziej na miejscu.

Do zobaczenia soon!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Godzinę temu, xmarcinx napisał:

Czy za rok powinna być Burgmania numer 16 czy 17?

Za rok 16, bo to 16'sta, która się obędzie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do końca sezonu teoretycznie jest kilka terminów w których (jeśli sytuacja się uspokoi) jest szansa się spotkać w większym gronie. Np. Bieszczady, Mierzeja, Łagów (który mam nadzieję, że będzie imprezą cykliczną). Pożyjemy i zobaczymy jak będzie. Osobiście mam nadzieję, że szaleństwo związane z koronawirusem się stosunkowo szybko skończy bo też prawdopodobnie jak większość stęskniłem się za wami i klimatem jaki dają spotkania w waszym gronie. 

LwG ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
56 minut temu, maroch75 napisał:

Osobiście mam nadzieję, że szaleństwo związane z koronawirusem się stosunkowo szybko skończy

Patrząc na Chiny to jakieś 4 miesiące minimum. 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, subaru gtb320 napisał:

Do zobaczenia w 2021?

A jak czas pokaże.To może  na Leniwcu

O to to to Jedyna nasza deska ratunku to teraz Leniwiec 2020

Sławku,w tym roku zamiast siedemdziesięciu paru osób może być nas z pińcet, zamiast statku szykuj nam teraz raczej okręt marynarki wojennej żeby nas wszystkich wyposzczonych i wytęsknionych spotkań pomieścić na rejs po Mazurskich wodach.

Nie ma się co teraz dołować, przeczekamy tą zarazę i już niebawem zapewne się spotkamy.

Wszystkich pozdrawiamy:

czadzo z rodzinką ? 

Odnośnik do komentarza

Zdrowie ważne  Jeśli rozsadek tak mówi trzeba i to strawić Ale myślę że za rok sobie to odbijemy podwójnie  Trzymajcie się w zdrowiu Koledzy i Koleżanki czyli Brać Skuterowa  

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękujemy organizatorom. To jest właściwa decuzja w tych warunkach. Oczywiście widzimy się na przyszłorocznym zlocie. Pozdrawiamy Nietoperz i Frodka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...