Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wątek organizacyjny 16 Zlotu Maxi Skuterów *Burgmania 2020*


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę optymizmu też trzeba. Widząc wszystko w takich czarnych kolorach to tylko siedzieć w domu i czekać na kolejne dobijające informacje. Co sądzicie o zorganizowaniu burgmanii (oczywiście w tej pesymistycznej wersji) na zakończenie sezonu wrzesień lub październik.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wszystkich znerwicowanych, wysyłających PW prosimy o chwilę cierpliwości. Oficjalne info nt. tegorocznego zlotu już za moment.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Drodzy Forumowicze , Burgmaniacy !

 

W historii naszego klubu nie było dotychczas takiej sytuacji, żeby nasza cykliczna czerwcowa impreza była w jakimkolwiek stopniu zagrożona. Zawsze sprzyjała nam aura, zawsze było nam na nią „po drodze”, zawsze dobrze się bawiliśmy i czekaliśmy z utęsknieniem na kolejną edycję. Zawsze …., bo taka jest nasza tradycja pielęgnowana od lat.

Niestety życie jest nieprzewidywalne i nikt z nas nie był w stanie przewidzieć, że wydarzy się to co się aktualnie dzieje, nie tylko w Polsce. Jako organizatorzy jesteśmy zobowiązani dbać przede wszystkim o Wasze bezpieczeństwo, a w zaistniałej sytuacji niestety nikt nie jest w stanie tego zapewnić na naszej imprezie.

Wspólnie z zarządem Burgmanii podjęliśmy decyzję (jakże przykrą) o przeniesieniu daty XVI Zlotu Burgmanii na Czerwiec 2021. Oczywiście jako Grupa Wielkopolska będziemy kontynuować temat  i do końca z wielką przyjemnością  pozostaniemy na stanowisku Organizatora.

Mamy ogromną nadzieję, że sprawdzi się w tym przypadku znane i jakże często powtarzane: „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło”, a przyszłoroczna edycja będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem.

Wszystkie wpłaty, których dokonaliście będą sukcesywnie zwracane na Wasze konta. Dajcie nam dosłownie kilka dni na logistyczne ogarnięcie kwestii przelewów, bo z taką sytuacją mamy do czynienia po raz pierwszy. Już teraz dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.

Jest nam bardzo przykro, że zamiast kolejnych newsów na temat zlotu musimy przekazać taką informację – zakładaliśmy przecież zupełnie inny scenariusz, ale cóż. Stało się. Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich jest w tej chwili priorytetem.

Z tego miejsca jako autor tego wpisu chciałbym bardzo podziękować wszystkim moim Kolegom z Grupy Wielkopolskiej, którzy brali udział w organizacji tego przedsięwzięcia – za wkład i zaangażowanie.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić serdecznie wszystkich w imieniu Grupy Wielkopolskiej na XVI Burgmanię 2021 do Wielkopolski !

I pamiętajcie : „Nie bójcie się. Życie jest nieprzewidywalne. Za chwilę może zdarzyć się coś, co całkowicie rozwiąże wasze problemy…” – ks. Jan Kaczkowski

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Saper napisał:

Wiosennego - ni ma. 

Burgmanii - ni ma.

Na dzień dzisiejszy jeszcze targi motocyklowe są w wa-wie. Już termin nie koliduje z burgmanią. A tak naprawdę to lipa:(

Odnośnik do komentarza

Rezerwujcie czas, za rok bawimy się od weekendu do weekendu! 

A tak naprawdę to "jak żyć?" smutno bardzo. Trzymajcie się wszyscy ciepło i oby do szybkiego zobaczenia. 

Pozdrawiamy 

Jordan 

Karo-Linka 

Mateuszek 

Zuzanka 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Urlop już zaklepany, więc od czwartku zamiast do Ślesina, zacznie się chyba lotka w Bieszczady... A zapowiadał się rekordowy zlot. Szkoda, naprawdę szkoda...

Odnośnik do komentarza

Szkoda, mówi się trudno, są rzeczy ważne i ważniejsze. Dzięki Grupie Wielkopolskiej za zaangażowanie i poświęcony czas. 

Jak coś to ja rezerwuje tą samą miejscówkę na przyszły rok. 

Może chociaż do Mierzei wszystko się uspokoi. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@SzymonSeptic, @MariuszBurgi czy jest taka możliwość, aby nie zwracać w tej chwili wpłat i zostawić status quo dotyczące zakwaterowania i opcji ? Oczywiście dla zainteresowanych. Ja mogę poczekać do 2021, a moja wpłata i wpłaty (i mam nadzieję) wielu innych burgmaniaków mogły by pozostać na rachunku bankowym organizatorów tak, aby w choć niewielkim stopniu wynagrodzić organizatorom dotychczas poniesione koszty. Oczywiście odsetki od środków tak zgromadzonych.

Co o tym sądzicie ? Piszcie.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Piootr napisał:

@SzymonSeptic, @MariuszBurgi czy jest taka możliwość, aby nie zwracać w tej chwili wpłat i zostawić status quo dotyczące zakwaterowania i opcji ? Oczywiście dla zainteresowanych. Ja mogę poczekać do 2021, a moja wpłata i wpłaty (i mam nadzieję) wielu innych burgmaniaków mogły by pozostać na rachunku bankowym organizatorów tak, aby w choć niewielkim stopniu wynagrodzić organizatorom dotychczas poniesione koszty. Oczywiście odsetki od środków tak zgromadzonych.

Co o tym sądzicie ? Piszcie.

Się podjęli - się należy tak od setki? 

A tak poważnie to i ja poczekam na kasiorrrę. Za rok będę pamiętał za co piją? - za swój wkład w organizację, "bo to im się po prostu należy" ?

Odnośnik do komentarza

Temat zamknięty. W obecnej sytuacji nie wiemy jak sytuacja z pandemią będzie wyglądać za tydzień, dwa, miesiąc. He,j to była trudna decyzja ale w obecnej sytuacji konieczna.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
32 minuty temu, Piootr napisał:

Co o tym sądzicie ? Piszcie.

Dzięki Piootr za dobre chęci.....Nam będzie łatwiej jednak zwrócić wszystkim wpłaty to raz , a jako Stowarzyszenie nie możemy zarabiać na np odsetkach bankowych to dwa .

6.12 otworzymy nowy rozdział i zaczniemy kontynuować naszą misję ;) 

Będzie jasno i przejrzyście 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, SzymonSeptic napisał:

6.12 otworzymy nowy rozdział .....

..... bo tak jak co roku, ma to być niespodzianka?. Tradycji musi się stać zadość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...