Skocz do zawartości
Forum Burgmania

REGIONALNE POGADUCHY PRZY OGNISKU


PawełJW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

My od jakiegoś czasu w domku.Paweł,Anetka dzięki za zorganizowanie super spotkania oraz za dzisiejszy dzień.Do zobaczenia.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No to i ja w końcu dotarłem do MSD, dziękuję bardzo Anecie i Pawłowi za niezapomnianą imprezę, która na pewno przejdzie do historii. Wszystkim uczestnikom za fajnie spędzony czas. Mam nadzieję, że będzie można spotykać się na kolejnym, koniecznie muszę zabrać wtedy ponton. 😉

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Andrzej.S napisał:

Krzysiu stary już jestem i leciałem z Ludzmi.

Tak myślałem że pewnie awionetka była grana i widokowy lot do Warszawy dlatego taki czas 😂

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Anecie i Pawłowi za trud organizacji , współdomownikom za tolerancję, a wszystkim za cierpliwość znoszenia mnie. Także za podpatrzone rozwiązania techniczne oraz cenne podpowiedzi . Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach lub po prostu na szlaku.

Saper dzisiaj zamawiam zestaw do kołkowania.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, kowal napisał:

... Saper dzisiaj zamawiam zestaw do kołkowania.

No to jeszcze musisz poprosić Andrzeja.S, żeby pozwolił Ci na swoim skuterze, nauczyć się jak to się robi. 😉

Mi pozwolił, ze trzy lata temu, na obwodnicy Piły poćwiczyć, więc wczoraj miałem już łatwiej. 🤣

A na poważnie, to wiele miejsca nie zajmuje, a może się przydać.

Odnośnik do komentarza

Tak jak Saperek napisał było tyle że za naukę jeszcze do tej pory nie uregulował należnej opłaty.
Z Arturem też się zgodzić muszę co to przydatności takowego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Andrzej.S napisał:

... tyle że za naukę jeszcze do tej pory nie uregulował należnej opłaty.emoji1787.png

"Olalla, alle gaffa" 😪, obiecuję uregulowanie przy następnym spotkaniu, z odsetkami. 🤣

Tylko jak Ty tyle wody wypijesz, to nie wiem. 🤣

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
6 godzin temu, arturo-bb napisał:

mały kompresor

Już go mam w koszyku allegro, jak tylko zasiądę po urlopie do komputera to zamawiam.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PawełJW napisał:

...... jak tylko zasiądę po urlopie do komputera to zamawiam.

to Wy jeszcze od niedzieli nie dojechaliście do domu ?  🤫  A gdzie jakaś relacja ?  😬

8 godzin temu, Saper napisał:

No to jeszcze musisz poprosić Andrzeja.S, żeby pozwolił Ci na swoim skuterze, nauczyć się jak to się robi. 😉

 

5 godzin temu, Andrzej.S napisał:

Tak jak Saperek napisał było tyle że za naukę jeszcze do tej pory nie uregulował należnej opłaty.emoji1787.png

kurde, jakie ja mam szczęście że ja wtedy tylko kawy pilnowałem 😉 teraz bym miał długi że cho cho 😂

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, EndriuBis napisał:

A gdzie jakaś relacja ?

Malowanie garażu 🤣🤣🤣 typowy urlop.

IMG_20200706_185309_1.thumb.jpg.068963d5a7a0a9a72dc5058cede1edc7.jpg

Odnośnik do komentarza

a to inwerterka nie było też w kolorze walnąć 🙂  jak malowanie to malowanie. 😀  wysyłam zapytanie na PRIV .

Odnośnik do komentarza
  • Ten temat został odpiął/ęła i przestał(a) promować

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...