Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Świętokrzyski Rajd Maxi 2007


Gość majon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Worlan

    7

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    6

  • orzech

    6

  • tomekmajesty

    6

Witam wszystkich użytkowników serwisu.

Pytanie do Majona. Jak to jest z rezerwacj? miejsc w hotelu. Dzwoniłem do hotelu Stadion w sprawie rezerwacji miejsc. Pani poinformowała mnie aby jednak przedzwonic do Ciebie ponieważ jakie? miejsca s? zarezerwowane ale oni dokładnie nie wiedz? ile. Tak więc zgłaszam swój udział w rajdzie + 1 osoba i pro?ba o pokój 2-osobowy.

Pozdrawiam z Poznania :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Witam wszystkich użytkowników serwisu.

Pytanie do Majona. Jak to jest z rezerwacj? miejsc w hotelu. Dzwoniłem do hotelu Stadion w sprawie rezerwacji miejsc. Pani poinformowała mnie aby jednak przedzwonic do Ciebie ponieważ jakie? miejsca s? zarezerwowane ale oni dokładnie nie wiedz? ile. Tak więc zgłaszam swój udział w rajdzie + 1 osoba i pro?ba o pokój 2-osobowy.

Pozdrawiam z Poznania :lol:

Witam

Dziekuje za info, zarezerwowalem 30 mc w hotelu Stadion.Musze wyjasnic tylko z kierownictwem hotelu czy mozecie rezerwowac na swoje dane czy na moje :D ciezko sie z nimi rozmawia jak betony z epoki gierkowskiej :D !tut

Podam informacje na forum jak juz ustosunkuja sie do pism jakie zlozylem !tut

Tak czy inaczej spac jest gdzie.

pozdrawiam

majon

Odnośnik do komentarza

Nurtuje mnie jeszcze jedno pytanie... :D W Twoim opisie, tam gdzie piszemy jaki mamy skuter Ty masz napisane: "sprzedany"... :P Jak to jest???? :D Proszę nam wszystkim to wyja?nić... !YES Jakie? to strasznie dziwne... !YES A co z "parad?/rajdem"... :D Majon na 4oo...???? :lol::D

B):(B):(:P:P:P:P:P:P

Odnośnik do komentarza

Majon!

Na li?cie uczestników 28. pojawił się Darek.

Czy jest jeszcze jeden Darek :D

Wpisałe? mnie z Dank? pod 8. :D !scooter

Odnośnik do komentarza

:P

Czekałam, aż się wszyscy powpisuj?. Ja nie muszę zgłaszać swojego udziału na forum, bo to oczywiste.

Numer 13sty na li?cie jest zarezerwowany dla mnie, z różnych miłych powodów :P

np. mogę się pochwalić, że rejestrację do swojego Gucia odebrałam 13go w pi?tek. Co? w tym musi być. :D

Ps. 1.będę od czwartku na miejscu i postaram się wszystkiego dopilnować z reszt? załogi,.... gdyby przeoczył co? Majonek !scooter

Do zobaczenia na Rajdzie

Ps. 2. Dragonie pogoda zamówiona... :D

Odnośnik do komentarza

Lepiej póĽno niż...

Dadzia z Krzemowym Plecakiem zgłasza pełn? gotowo?ć do uczestnictwa!

A pogoda będzie. Zawsze jest. W NAS WSZYSTKICH!

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Marek Gru.

Witam.Może póĽno, ale zgłaszam chęć uczestnictwa w spotkaniu. Będę sam, jeżeli Majon mogę Cię prosić o rezerwację noclegu to będę Ci zobowi?zany, Pozdrawian i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Witam

od dzisiaj bedzie juz mozna rezerwowac noclegi w Hotelu Stadion tel podany w pierwszym poscie.Cena noclegu 40zl

A tu cos do poczytania zgroza i to na tydzien przed |RM dlatego chcialbym abysmy zachowaniem na naszym rajdzie udowodnili ze nie wszyscy kierowcy jednosladow to wariaci.

Popieram dzialania Policjantow drogówki z Kielc a w szczegolnosci szefa drogówki i napewno wlaczymy sie czynnie do wszelkich akcji ktore pomoga wyeliminowac piratow drogowych.

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

Nieciekawie musiało tam być... ale ma to też swoje inne dno...brakuje miejsc w Polsce gdzie tacy ludzie mog? poszaleć bez przeszkadzania innym.

NIE POPIERAM TEGO TYPU JAZD, ale jak wyżej brakuje takich miejsc gdzie mog? sobie poryzykować życiem i zdrowiem na uboczu...

Odnośnik do komentarza

Proszę o dopisanie do listy uczestnika o nazwie Okr?gły .Rezerwacje ma dokonan?. Nie może osobi?cie , nie ma dostępu do neta . Dziekuję. :ph34r:

Odnośnik do komentarza

WITAM

Już mam dostęp do odpowiedzi i mogę potwierdzić udział w Rajdzie. Dzięki za dopisanie do listy. Pozdrawiam :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A ja mam pytanie. Kto wybiera się Rajd z dziećmi?

Ja na 90% przybywam z moj? starsz? córk? i zastanawiam się czy będzie miała jakie? towarzystwo w swoim wieku.

S?dzę, że bałtowski park z dinozaurami będzie nie lada frajd? wła?nie dla dzieciaków.

Odnośnik do komentarza

Witam Was serdecznie :D

i zgłaszam swój udział w |więtokrzyskim Rajdzie Maxi.

Pokoik na razie zarezerwowany w hotelu Stadion, ale może uda się na miejscu dokoptować do kogo? w hotelu Maraton.

Proszę o wpisanie mnie na listę uczestników.

Pozdrawia Szuwarek

Odnośnik do komentarza

Cze?ć

Czy nadal ważne s? rezerwacje dokonywane zaraz na pocz?tku zapisów bezpo?rednio w Hotelu Maraton?

Czy trzeba jeszcze raz rezerwować u Ciebie Majon?

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Cze?ć

Czy nadal ważne s? rezerwacje dokonywane zaraz na pocz?tku zapisów bezpo?rednio w Hotelu Maraton?

Czy trzeba jeszcze raz rezerwować u Ciebie Majon?

Pozdrowienia

Rafalek noclegi kazdy mial rezerwowac we wlasnym zakresie, zadzwon do hotelu i sprawdz swoja rezerwacje.

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam Burgmaniaków.

Staram się wyrwać chćby w sobotę.

Olga mocno napiera!

Czas pokaże, czy się uda?

Odnośnik do komentarza
Rezerwacja zrobiona :lol:, to bedzie mój trzeci rajd  !OKK

To będzie również mój TRZECI z kolei |więtokrzyski Rajd Maxi , od niego wszystko się zaczęło :rolleyes::ph34r: !tut

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...