Skocz do zawartości
Forum Burgmania

11 Mierzeja Wiślana w Skowronkach


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Przed 16:00 w domu a jeden z ostatnich wyjeżdżałem. Trasa bezproblemowa. Jedynie tuż przed Wawą mega pompa.

To był bardzo udany weekend. Pogoda dopisała, OW zwiększył standard co ucieszyło. Dzięki za wspólną zabawę i spędzony czas 👌 Fajnie było Was widzieć.

Specjalne podziękowania dla Siemika i Ani za organizację 11 Mierzei 👍

Do miłego 🤝

Odnośnik do komentarza

Siemik i Ania. Wielkie dzięki.
Dzieciaki nie chciały najpierw jechać, a od rana już pytali czy za rok też mogą
Więc magia ekipy działa .
Pozdro

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też w domu. 

Podziękowania dla Siemika i Ani za organizację. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas. Pozdrawiamy i do następnego

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My także dojechalim. Cieszymy się, że Siemikowi udało się zorganizować to spotkanie akurat w tym terminie, bo jak się okazało gdyby tydzień później to mógłby by kłopot z Sanepidem w żółtej strefie. Odpoczęliśmy przez ten tydzień i naładowaliśmy baterie. Dzięki Grześ i Aniu za organizację a wszystkim za spot.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Chciał bym przede wszystkim podziękować córce Ani za bezcenną pomoc w przygotowaniu i ogarnięciu tego czego ja nie dałem rady.

Dzięki bardzo za spotkanie w dość trudnym czasie dla nas wszystkich ze względu na sytuację jaka teraz panuje na świecie i w polsce.

Miło i zajefajnie było się znowu spotkać z ludźmi których już znam i tymi którzy dopiero pierwszy raz byli na naszym spotkaniu.

Dziękuję Subaru za paczuszkę. Szkoda tylko że plan nie wypalił. Zostało jeszcze jednak kilka sztuk i jak Sylwia wyzdrowieje to przy bezwietrznej pogodzie puścimy razem rodzinnie na moim terenie.   Nagranie wrzucę na forum.

Dziękuję jeszcze raz za spotkanie i do zobaczenia na pewno gdzieś na wiosnę.

Pozdrawiam. Siemik

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Od 18 jesteśmy w domu

Podróż była pełna wrażeń, a ilość kolizji na A1 nie do zliczenia

Ewidentnie pogoda rozdawali karty

Co do spotkania to cóż tu się rozpisywać....

Jaka ekipa takie spotkanie 👍😀😋  

Grzesiu dziękujemy Wam za organizację i oby udało się nam spotkać w tym samym (albo liczniejszym) gronie już za rok .

Specjalne podziękowania dla  Violi i Szubaru za zabranie nas na poklad PKS-u 😂🤣

Pozdrawiamy cała ekipę i do zobaczenia 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
20 minut temu, Molo napisał:

Dziękujemy za fantastyczne jak zawsze spotkanie🙂Wielkie dzięki za pomoc w porannych poszukiwaniach🤔

Wrzonią za dostarczenie do stolicy w komplecie 😉

Hihihi. Fajnie było sobie przypomnieć początki Mierzei gdzie gubiła się nie tylko płeć męska ale tez i żeńska. Zawsze jednak wszystko kończyło się na wysokim poziomie towarzyskim. 😀

Wrzonio dzięki swojemu doświadczeniu w optyce nie mógł przeoczyć nawet lekko wystającego z pod sterty rzeczy różnego niewiadomego pochodzenia niewinnie owłosionego kolana mężczyzny znalezionego  w pokoju który nie był używany od co najmniej trzech miesięcy. 😜

Wszystko jednak skończyło się jak w bajce i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie. 👍🥰😍

Pozdrawiam. Siemik

Odnośnik do komentarza

Podbeskidzie również w domku od 19 .

Jak to Krzys na pisał ilości osobówek w Barierach dość spora.

Nasz drajwer dojechał bez szwanku i dowiózł nas na miejsce.

Wszystkim dzięki za super weekend jak i nowym tak i stary bywalcom. 

Specjalne podziękowania dla młodej siemikiem i siemika za ogarnięcia imprezy pokoji itd.

Dzięki za prezent w postaci pienia jako stolik w aucie donicy z kwiatami i głazu w bagażniku 🤣.

P.s Grzesiu wiatr rozdawał karty jeszcze nie raz bedzie okazja nastepną paczke zużyć.

2 godziny temu, subaru gtb320 napisał:

 

 

2 godziny temu, subaru gtb320 napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza

Wyjechaliśmy ostatni, jak zawsze. Podróż nie należała do najprzyjemniejszych ale udało się i nam dotrzeć szczęśliwie do domu po 20. 

Bardzo dziękujemy rodzinie Siemików, za spotkanie, za pokój, za podjazdy, za wszystko 🙂

Ciociom i wujkom dziękujemy za pomoc przy dzieciach. 

Dziękujemy również wszystkim za to że mój mąż również mógł nawdychac się jodu na plaży. Ogromne dzięki jeszcze raz. 

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia 

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwie udało się dotrzeć do domu.

Klan Siemików jak zawsze stanął na wysokości zadania, bardzo dziękujemy za super organizację, widać że oprócz dużej ilości czasu wkładacie w tą imprezę kupę serca.
Wszystkim uczestnikom dzięki za świetną zabawę.
Udało mi się nie co podrzeć ryja więc plan wykonany .
Darczyńcom koszulki dla mojej żony bardzo dziękujemy choć uważam że ona mi się należała, zwrot anioł zdecydowanie bardziej pasuje do mnie

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję za miłe przyjęcie mnie w Skowronkach i bardzo miłe powitanie oraz wspaniałą atmosferę, Siemikowi za organizację imprezy 😎😁🤣, brawo Siemiku. Do domu dotarłem ok. g. 16 po drodze zjadłem obiad,. Dziękuję bardzo jeszcze raz,, Żółw Doktorek 😉😀😀

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My również dziękujemy Siemikowi i Ani za organizację, impreza bardzo udana, pogoda na medal, dziękujemy wszystkim za towarzystwo i atmosferę.

Do następnego😉👊

 

Odnośnik do komentarza
  • temat został odpięty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...