Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XVI Zlot Burgmania 2020 - rezerwacja miejsc noclegowych.


kris02

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam Kris02! Za kobietą nie nadążysz! Żona dziś mi powiedziała, że nie jedzie bo idzie na urodziny do koleżanki!!! Jeśli więc możesz mnie ulokować gdziekolwiek. Chyba, że jest jeszcze 19b wolne?Przepraszam jeszcze raz! Olo

Przepraszam Kris02! Za kobietą nie nadążysz! Żona dziś mi powiedziała, że nie jedzie bo idzie na urodziny do koleżanki!!! Jeśli więc możesz mnie ulokować gdziekolwiek. Chyba, że jest jeszcze 19b wolne?Przepraszam jeszcze raz! Olo 

P. S. Proszę wstrzymaj się! Potwierdzę wieczorem! Napisała mi, że podejmie decyzję popołudniu! Olo

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
4 godziny temu, oloburg1 napisał:

Przepraszam Kris02! Za kobietą nie nadążysz! Żona dziś mi powiedziała, że nie jedzie bo idzie na urodziny do koleżanki!!! Jeśli więc możesz mnie ulokować gdziekolwiek. Chyba, że jest jeszcze 19b wolne?Przepraszam jeszcze raz! Olo

Przepraszam Kris02! Za kobietą nie nadążysz! Żona dziś mi powiedziała, że nie jedzie bo idzie na urodziny do koleżanki!!! Jeśli więc możesz mnie ulokować gdziekolwiek. Chyba, że jest jeszcze 19b wolne?Przepraszam jeszcze raz! Olo 

P. S. Proszę wstrzymaj się! Potwierdzę wieczorem! Napisała mi, że podejmie decyzję popołudniu! Olo

Zdecyduj się w końcu. Z tego wszystkiego pomyliłem posty. Czekam do wieczora. Jeśli rezygnuje  to będziesz przeflancowany do domku 19A.

Prosiłem, żeby we wpłatach podawać nick itp. Wpłynęła wpłata bez podania nicku. Data operacji 19.02.2020. Gromak Alina  i Gromak Tadeusz Stanisław. Królowej Bony 12, 05-600 Grójec. Kto ją dokonał ?

Odnośnik do komentarza

Jednak żona nie jedzie! "Przeflancuj" mnie z powrotem do 19b!

Dzięki i sorry za zamieszanie! Oloburg 1 

Miało być 19a,a nie 19b pomyliłem nr.! 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
17 minut temu, apgrom napisał:

Domek nr 9 B

Apgrom 308

Patrz na stronę z domkami. Domek 9 cały zajęty.

3 godziny temu, oloburg1 napisał:

Jednak żona nie jedzie! "Przeflancuj" mnie z powrotem do 19b!

Dzięki i sorry za zamieszanie! Oloburg 1 

Miało być 19a,a nie 19b pomyliłem nr.! 

Masz domek 19b. Czekam na przelew i na tym kończymy.

25 minut temu, apgrom napisał:

Domek nr 9 B

Apgrom 308

Proponuję domek 7B.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
3 godziny temu, krzysztof8800 napisał:

Przelew poszedł. nr na liście 249. Wersja 2 więc proszę o kwadrat pod namiot.

Pozdrawiam

Kwadratów ci u nas dostatek.

Odnośnik do komentarza
Dnia 20.02.2020 o 14:28, kris02 napisał:

Zdecyduj się w końcu. Z tego wszystkiego pomyliłem posty. Czekam do wieczora. Jeśli rezygnuje  to będziesz przeflancowany do domku 19A.

Prosiłem, żeby we wpłatach podawać nick itp. Wpłynęła wpłata bez podania nicku. Data operacji 19.02.2020. Gromak Alina  i Gromak Tadeusz Stanisław. Królowej Bony 12, 05-600 Grójec. Kto ją dokonał ?

 

Nick do wpłaty Gromak Tadeusz to Apgrom

Odnośnik do komentarza

Potwierdzona wpłata, proszę o jakieś usytuowanie w domku, może już jeden z kolegami z AK550 odpadł to jakiś inny - stwórzmy kolejny domek AK ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
22 godziny temu, Jura_husky napisał:

Potwierdzona wpłata, proszę o jakieś usytuowanie w domku, może już jeden z kolegami z AK550 odpadł to jakiś inny - stwórzmy kolejny domek AK ?

Pomysł chyba z kosmosu. Popatrz na listę domków. Masz lokum w domku 7A.

Odnośnik do komentarza
  • temat został odpięty
  • Ten temat został podpiął/eła i odpiął/ęła

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...