Skocz do zawartości
Forum Burgmania

XVI Zlot Burgmania 2020 - rezerwacja miejsc noclegowych.


kris02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
10 godzin temu, Karcia napisał:

Zobacz masz 13a : 3 osobowy
lub 17b : 3 osobowy.
Radzę zapisać się szybko bo zaraz będą zajęte.

Poproszę któryś z tych domków dla Sylwia, Siemik i robson.

Kasa powinna być dzisiaj na koncie ?

Odnośnik do komentarza

103 i 104 -  Zicoo62 i Bożenka poprosimy o domek nr 17 a. Chyba żeby była możliwość w pokoju dwuosobowym to wtedy bez znaczenia numer domku. Kasa już wyszła i teraz pewnie jest już pod Krakowem, dotrze pewnie jutro.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
3 godziny temu, robson napisał:

Poproszę któryś z tych domków dla Sylwia, Siemik i robson.

Kasa powinna być dzisiaj na koncie ?

Macie domek nr 13. Podaj Wasze numery z listy zlotowej.

2 godziny temu, zicoo62 napisał:

103 i 104 -  Zicoo62 i Bożenka poprosimy o domek nr 17 a. Chyba żeby była możliwość w pokoju dwuosobowym to wtedy bez znaczenia numer domku. Kasa już wyszła i teraz pewnie jest już pod Krakowem, dotrze pewnie jutro.

Pokoju dwuosobowego nie ma. Wykaz domków znajduje się na początku wątku.W związku z ograniczoną ilością miejsc o raz efektywnym wykorzystaniem bazy noclegowej proponuję domek 35a lub 14b. Obecnie jest już w nim jedna para. Będzie Wam raźniej. Czekam na odpowiedź.

5 godzin temu, morwa37 napisał:

Proszę o wolny domek i czekam chętnych z Mazowieckiego  kasa poszła.

Domek 37A

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, kris02 napisał:

Macie domek nr 13. Podaj Wasze numery z listy zlotowej.

Pokoju dwuosobowego nie ma. Wykaz domków znajduje się na początku wątku.W związku z ograniczoną ilością miejsc o raz efektywnym wykorzystaniem bazy noclegowej proponuję domek 35a lub 14b. Obecnie jest już w nim jedna para. Będzie Wam raźniej. Czekam na odpowiedź.

Domek 37A

Siemik nr.301. , Sylwia nr.302. i robson nr.278. Dzięki ?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kris02 napisał:

Macie domek nr 13. Podaj Wasze numery z listy zlotowej.

Pokoju dwuosobowego nie ma. Wykaz domków znajduje się na początku wątku.W związku z ograniczoną ilością miejsc o raz efektywnym wykorzystaniem bazy noclegowej proponuję domek 35a lub 14b. Obecnie jest już w nim jedna para. Będzie Wam raźniej. Czekam na odpowiedź.

Domek 37A

Kris poproszę 17a. Dodatkowe dwie osoby to będzie Zenek I Agatka 286 i 287. Wpłacą w trochę późniejszym terminie. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
30 minut temu, zicoo62 napisał:

Kris poproszę 17a. Dodatkowe dwie osoby to będzie Zenek I Agatka 286 i 287. Wpłacą w trochę późniejszym terminie. 

Załatwione.

Odnośnik do komentarza

Przelew zrobiony, wspólny za 4 osoby:

217 TomaszNexus500

218 Zbychu916

220 WLAJAZ

221 WYZWOLONY

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
2 godziny temu, Beata&Darek napisał:

Proszę  17b. Darek 163, Beata 164

Jest to pokój trzyosobowy. W związku z ograniczoną ilością miejsc oraz efektywnym wykorzystaniem bazy noclegowej Będziecie musieli przygarnąć jedną osobę, którą rzuci los.

Odnośnik do komentarza

Proszę o dopisanie mnie do domku nr 17 (oloburg 1) nr na liście 305  Z góry dziękuję! Pozdrawiam

Chyba pomyliłem domki. Wolne miejsce jest w 19-ce, a nie 17-ce.Proszę o domek nr 19!oloburg 1 nr na liście 305 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
20 godzin temu, oloburg1 napisał:

Proszę o dopisanie mnie do domku nr 17 (oloburg 1) nr na liście 305  Z góry dziękuję! Pozdrawiam

Chyba pomyliłem domki. Wolne miejsce jest w 19-ce, a nie 17-ce.Proszę o domek nr 19!oloburg 1 nr na liście 305 Pozdrawiam

Załatwione. Masz domek 19B. Teraz tylko kaska i będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

138. Kocyk

139. Kasia

wplata została zrealizowana. 
Domek 35 albo 36. Nikomu nie chcemy wchodzić w paradę. Byleby było gdzie się zdrzemnąć. 
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
14 godzin temu, Kocyk napisał:

Witajcie,

138. Kocyk

139. Kasia

wplata została zrealizowana. 
Domek 35 albo 36. Nikomu nie chcemy wchodzić w paradę. Byleby było gdzie się zdrzemnąć. 
Pozdrawiam

Domek 36B zarezerwowany.

Odnośnik do komentarza

Dzięki! Zbieram kaskę i wpłacam! Pozdrawiam! Olo Jeśli mogę prosić o zamianę z 19b na dwa miejsca w 36b,bo żona Joanna Frelich jedzie że mną! 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
18 godzin temu, oloburg1 napisał:

Dzięki! Zbieram kaskę i wpłacam! Pozdrawiam! Olo Jeśli mogę prosić o zamianę z 19b na dwa miejsca w 36b,bo żona Joanna Frelich jedzie że mną! 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc oraz efektywne wykorzystanie ośrodka proponuję domek 35B. Czekam na akceptację.

8 godzin temu, Kocyk napisał:

Dzięki bardzo. Pozdrawiam

Przepraszam bardzo ale w ferworze walki pomyliłem numer domku. Macie 35B ?

Odnośnik do komentarza

Cześć! Mamy razem domek nr 35b z kolegą Kocykiem zamiast 36b.Czyli moje dwa i jego dwa! Dobrze zrozumiałem? Pozdrawiam! Oloburg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
15 godzin temu, oloburg1 napisał:

Cześć! Mamy razem domek nr 35b z kolegą Kocykiem zamiast 36b.Czyli moje dwa i jego dwa! Dobrze zrozumiałem? Pozdrawiam! Oloburg

Tak dokładnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...